Mój nick - znaczenie

04 września 2014 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Do koleżanki mąż mówi Pulka:)Od Pulpecika oczywiście:)Ja to swojemu zawsze gadam,że mnie utuczył specjalnie ,żebym mu nie zwiała:):):):)Hi hi hi

Kasia ,chyba aż tak dużo nie ważysz,że aż mówisz utuczona:)
04 września 2014 20:57
opiekunkaa

Kasia ,chyba aż tak dużo nie ważysz,że aż mówisz utuczona:)

Noooo,nie przyznam się publicznie-za nic:)Ale w 7 lat małżeństwa  + 20kg prawie!!!No to jak nie utuczył????Łobuz jeden!!!!Ale ku mej radości ostatnio trochę spada ,pomaleńku ale w dół:)Z tym ,że ja od dziecka puchatek byłam i tak raz plus ,raz minus-różniście:)Więc jak ze 3 mnie to ja już to widzę:)
04 września 2014 21:09 / 4 osobom podoba się ten post
Na imię mam Magdalena, a Magdzia mówił do mnie śp. Dziadek (mój własny), a mój Man podłapał i też tak do mnie mówi :)
04 września 2014 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Wcale nie głupi. Mnie się podoba.
Amelia to moje Imię. A ponieważ jestem kobietą słusznego wzrostu, dla przeciwwagi - zdrobniale :-))
 

Mnie Amelia kojarzy się z jednym z najpiękniejszych filmów o miłosci, o tym właśnie tytule.
 
04 września 2014 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Annika - tak do mnie mówiła moja pierwsza PDP. Za nic nie mogła zapamiętać imienia Aneta
04 września 2014 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
barbarella, tak mówił do mnie ktoś,kogo bardzo kochałm i kocham nadal, a na imię mam po prostu Barbara.
04 września 2014 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
kruszynka1964

A na mnie mąż tak mówi,a cyfra to niestety mój rocznik :-)

A dlaczego niestety,? co to za kompleksy Kryszynko?
04 września 2014 22:23
Annika

Annika - tak do mnie mówiła moja pierwsza PDP. Za nic nie mogła zapamiętać imienia Aneta :-)

Może kojarzyło jej się z "Dzieci z Bullerbyn" coś mi swita,ze tam byla dziewczynka o tym imieniu:)
04 września 2014 22:35 / 3 osobom podoba się ten post
Ja się więc też przedstawię:):):) Jak wiecie na imię mam Zofia. Lekką zmianę imienia przyniósł mi mój debiut w Niemczech 22 lata, bo Niemcy nie umieli wypowiedzieć Zosia, mówili Zofi, Zofija (oni to jeszcze inaczej zapisują - Sopfi, Sopfija). Jak zakładałam konto, to pierwsze, co mi przyszło do głowy ZOFIJA.
04 września 2014 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Może kojarzyło jej się z "Dzieci z Bullerbyn" coś mi swita,ze tam byla dziewczynka o tym imieniu:)

Główna bohaterka to Lisa i ona ma 2 braci :). Jest też Olle i później rodzi się jego siostra Kerstin, no i jest Anna i Britta  . Uwielbiałam tą książkę, zresztą nie tak dawno czytałam ją Babci :). W sumie nie wiem dlaczego Niemcy mają problem z imieniem Aneta, w sumie to niemieckie imię. A ostatnio to już słyszałam nawet, że do mnie Agata mówią
 
Przypomiało mi sie jak zmieniała mnie zmienniczka, która miała na imię Grażyna, a Babcia nie umiała wymówić jej imienia i wołała na nią Gadzina . Skręcałam się ze śmiechu, w końcu powiedziałam Jej co to znaczy w języku polskim , nie zapomnę Jej miny
04 września 2014 22:47
Annika

Główna bohaterka to Lisa i ona ma 2 braci :). Jest też Olle i później rodzi się jego siostra Kerstin, no i jest Anna i Britta  :-). Uwielbiałam tą książkę, zresztą nie tak dawno czytałam ją Babci :). W sumie nie wiem dlaczego Niemcy mają problem z imieniem Aneta, w sumie to niemieckie imię. A ostatnio to już słyszałam nawet, że do mnie Agata mówią :-)
 
Przypomiało mi sie jak zmieniała mnie zmienniczka, która miała na imię Grażyna, a Babcia nie umiała wymówić jej imienia i wołała na nią Gadzina :-). Skręcałam się ze śmiechu, w końcu powiedziałam Jej co to znaczy w języku polskim :-), nie zapomnę Jej miny :-)

Regina-tak babuszka z Krefeld na moja zmienniczke Grażynę mówiła.Aneta to przecież proste do wymówienia:)Dziwne:)
05 września 2014 00:30
Ja jestem w drugim wcieleniu,po usunięciu konta.Pierwszy nick miałam bardzo prosty,więc teraz dla odmiany,nieco skomplikowany.Kolor zielony,który lubię,i odległa kombinacja mojego imienia.
05 września 2014 01:07 / 3 osobom podoba się ten post
Mój się wziął ze zbioru zadań do chemii fizycznej. To nazwisko jednego ze współautorów. Książka leżała akurat w zasięgu wzroku, gdy zakładałam konto i uznałam, że nazwisko się nada na nick :)
05 września 2014 07:06 / 1 osobie podoba się ten post
A mój nik ma dwa znaczenia-jedno to amerykański,kultowy Chevrolet Impala i drugie-to afrykańska antylopa.
Ja myślałam o samochodzie,wybierajac nic.
05 września 2014 07:19 / 4 osobom podoba się ten post
A ja zupełnie nie wiem skąd mój się wziął :-P