Mój nick - znaczenie

05 września 2014 07:19
Mój nik to przezwisko z podstawówki od mojego rodowego nazwiska.
05 września 2014 07:49
Bardzo proste od moich trojga imion ;)
To główne to Basia.
05 września 2014 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
Impala

A mój nik ma dwa znaczenia-jedno to amerykański,kultowy Chevrolet Impala i drugie-to afrykańska antylopa.
Ja myślałam o samochodzie,wybierajac nic.

Jeśli chodzi Ci o rocznik 1967 to gratuluję gustu!

Mój nick jest od imienia.
05 września 2014 08:47
Impala

A mój nik ma dwa znaczenia-jedno to amerykański,kultowy Chevrolet Impala i drugie-to afrykańska antylopa.
Ja myślałam o samochodzie,wybierajac nic.

A mnie się zawsze z antylopą kojarzył Twój nick:)
Myślałam, że może lubisz szybko biegać - alboś smukła niczym impala:)
05 września 2014 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Dzieki Janusz za wklejenie zdjęcia-chciałam,ale nie potrafie.Autko jest cool.
Wichurra,w zamierzchłych czasach było i jedno i drugie-teraz to tylko czas miniony.Ale zwierzątka te nadal lubie.
05 września 2014 10:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mój nik jest efektem mieszanki imienia mojej byłej miłości a teraz wydaje mi się po prostu głupi i dziecinny -miałam zamiar go zmienić ale nie miałam pomysła na jaki.W tym momencie za dużo zachodu ze zmianą -bo trzeba do modusia się uśmiechnąć tzn. mogę ale nie mam czasu aby się za to zabrać a nie daj boże dostanę jakiś przydługawy ,zmodyfikowany nik jak nasza koleżanka była debiutanka.Nie jest zły już się przyzwyczaiłam.
05 września 2014 12:20
mój nick..to po prostu wymyśliłam...jakoś nic innego nie przychodziło mi do głowy..a z drugiej strony..od skarbonki...hii..jestem oszczędna..hii.!!!
05 września 2014 12:38
nie z Poznania, z Żuław..to tak.Mieszkam koło Malborka..ale i tak oszczędna jestem..tak mi do głowy przyszło z tym skarbkiem..hii.!!
05 września 2014 16:36
Dawno temu rejestrowałam się na chacie kiedy to jeszcze była 'idea' a nie 'orange' , szukałam nazwy użytkownika, trochę na siłę, nagle napisałam NIANIA , ale było to pospolite, więc zmieniłam jedną literę i w ten sposób od ponad 10 lat używam tego nicku, wszędzie gdzie się da:)
05 września 2014 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Dawno temu rejestrowałam się na chacie kiedy to jeszcze była 'idea' a nie 'orange' , szukałam nazwy użytkownika, trochę na siłę, nagle napisałam NIANIA , ale było to pospolite, więc zmieniłam jedną literę i w ten sposób od ponad 10 lat używam tego nicku, wszędzie gdzie się da:)

Noooo,wylazlaś wreszcie spod pierzyny:)Jak nas tak można zostawiać Niantucha  na tyle czasu????Nieładnie,popraw się:)
05 września 2014 17:01
Moje z horroru
05 września 2014 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
carrie

Moje z horroru:-)

Horrorze Ty moj-juz dawno tak podejrzewałam:):):):)
05 września 2014 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Horrorze Ty moj-juz dawno tak podejrzewałam:):):):)

Hehe ale nie tylko, to też angielski odpowiednik mojego imienia  
05 września 2014 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Skrót imienia.
2 osoby nazywały mnie kiedyś Lena: w czasie studiów gdy pracowałam jako pilotka i często kursowałam po Europie poznałam we Lwowie Ukrainkę z Krymu. Ona mówiła do mnie Lena. Druga osoba to moja pierwsza miłość. 
A teraz "w spadku po mnie" dostała to imię moja druga bratanica.
05 września 2014 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
lena7

Skrót imienia.
2 osoby nazywały mnie kiedyś Lena: w czasie studiów gdy pracowałam jako pilotka i często kursowałam po Europie poznałam we Lwowie Ukrainkę z Krymu. Ona mówiła do mnie Lena. Druga osoba to moja pierwsza miłość. 
A teraz "w spadku po mnie" dostała to imię moja druga bratanica.

Rozumiem, że Twoja pierwsza miłość miała na Imię Lena )