Mój nick - znaczenie

05 września 2014 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Mój się wziął ze zbioru zadań do chemii fizycznej. To nazwisko jednego ze współautorów. Książka leżała akurat w zasięgu wzroku, gdy zakładałam konto i uznałam, że nazwisko się nada na nick :)

I pasuje do Ciebie. Biegaczka Giunta )
05 września 2014 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

I pasuje do Ciebie. Biegaczka Giunta :-))

Dzięki :)
05 września 2014 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Rozumiem, że Twoja pierwsza miłość miała na Imię Lena :-))

hahahaha :)
on mówił do mnie Lena :)
05 września 2014 23:48 / 1 osobie podoba się ten post
carrie

Hehe ale nie tylko, to też angielski odpowiednik mojego imienia:-)  

Karo? :)))  Fajne :) Mój też od imienia :)
05 września 2014 23:59 / 7 osobom podoba się ten post
Ja swojego nicka pozyczylam od znajomego ze skype. Kiedy sie tu pierwszy raz rejestrowalam, chcialam zrobic jakis skrot od swojego imienia lub dac zdrobnienie swojego nazwiska rodowego, ale ciagle mi wyskakiwalo, ze zajete, wiec z desperacji ukradlam nicka.
06 września 2014 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Ja swojego nicka pozyczylam od znajomego ze skype. Kiedy sie tu pierwszy raz rejestrowalam, chcialam zrobic jakis skrot od swojego imienia lub dac zdrobnienie swojego nazwiska rodowego, ale ciagle mi wyskakiwalo, ze zajete, wiec z desperacji ukradlam nicka:-).

oz Ty ;))
 
06 września 2014 15:24
mzap88

oz Ty ;))
 

A Ty mi ukradlas temat, bo kilka dni wczesniej wlasnie myslalam o zalozeniu identycznego;-)).
06 września 2014 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

A Ty mi ukradlas temat, bo kilka dni wczesniej wlasnie myslalam o zalozeniu identycznego;-)).

to się nazywa  telepatia :)
06 września 2014 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Karo? :)))  Fajne :) Mój też od imienia :)

....lina  
07 września 2014 02:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Noooo,wylazlaś wreszcie spod pierzyny:)Jak nas tak można zostawiać Niantucha  na tyle czasu????Nieładnie,popraw się:)

Ach... Tyle się dzieje, już powoli zbliża się czas wyjazdu, jakoś zegar w miejscu stanąć nie chce... Tym razem jadę na dłużej, spelniłam tylko jedno swoje marzenie... Mam aparat fotograficzny, hybrydę niby kompakt, ale rozszerzony , natomiast już zapowiedziałam , że po następnym wyjeździe kupuję lustrzankę;) żyję, niedługo będę tu częściej zaglądać;) 
Podawałam ostatnio mój adres e-mail i padło pytanie co znaczy "nianta", aż w końcu poproszono mnie, żebym sama napisała, bo nikt nie rozumiał:D 
07 września 2014 11:23
Pochodzenie mojego nicka jest tak oczywiste, że do dzisiaj zastanawiałam się czy warto to pisać :)))) Skrót mojego imienia.
07 września 2014 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
Swego czasu kochałam pić kawę Nescafe :) Więc była Nesca, ale żeby nie było nudno , to zrymowało mi się z Nebesca.Stąd Nesca-Nebesca .
07 września 2014 12:09 / 3 osobom podoba się ten post
emi

Pochodzenie mojego nicka jest tak oczywiste, że do dzisiaj zastanawiałam się czy warto to pisać :)))) Skrót mojego imienia.

emi emigrantka /chwilowa/.
07 września 2014 18:33 / 2 osobom podoba się ten post
Junona czyli Hera.Opiekunka ogniska rodzinnego.Bardzo mądra wrażliwa bogini,ale Zeus za dużo się puszczał to wyżywała się na jego nieślubnych dzieciach.Ale była też szanowana.
07 września 2014 19:13
Nie napiszę skąd wziął się mój nick, możecie domniemać, że od mojego imienia Elżbieta.
Mój nick, to moja słodka tajemnica :)