W domu :) #3

09 września 2014 08:34 / 4 osobom podoba się ten post

Przypominam, że nie jest to temat na ciąg dalszy wczorajszych awantur. ;-)

09 września 2014 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Przypominam, że nie jest to temat na ciąg dalszy wczorajszych awantur. ;-)

Dziękuję.Ja ? jak bym śmiałam.
 
Dzisiaj z rana pobiegłam naszą sunią na spacerek bardzo ząłuję,że nie wziełam aparatu(za duży) księzyc chylił sie ku horyzontowi,był tak  w piekny,że zapierał dech w piersiach.A tu jeszcze w Biedronce promocje. Dzien nie jak co dzień*.
 
09 września 2014 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich ! U mnie też piękna pogoda - więc głównie czas spedzam w ogrodzie. Dziś też planuję coś porobić.Do wyjazdu ok 3 tygodnie -  niewiele czasu zostało.A jeszcze rodzina ma mnie odwiedzić i 3-dniowe zawody jeździeckie sędziuję , więc 3 dni prawie poza domem.Miłego dnia życzę .
09 września 2014 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
jakich znowu awantur? czy ja zawsze musze przegapić, jak na forum dzieje się cos ciekawego? ;) 9 dzień w domu- wcale nie lepiej. ale dziś rezerwuje bilet do DE na weekend za 2 tygodnie :D będę szczesliwa :) miłego dnia Kochani!!! :D
09 września 2014 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Dziękuję.Ja ? jak bym śmiałam.
 
Dzisiaj z rana pobiegłam naszą sunią na spacerek bardzo ząłuję,że nie wziełam aparatu(za duży) księzyc chylił sie ku horyzontowi,był tak  w piekny,że zapierał dech w piersiach.A tu jeszcze w Biedronce promocje. Dzien nie jak co dzień*.
 

A co ciekawego w Biedronce?
09 września 2014 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A co ciekawego w Biedronce?

09 września 2014 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

A co ciekawego w Biedronce?

Jabłka po 0,95zł
09 września 2014 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A co ciekawego w Biedronce?

fajne odblaski dla dzieci np. pomijajac rzeczy, ktore dziewczyny juz wymienily ;) no i zdrapka :P
09 września 2014 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

A co ciekawego w Biedronce?

Karma dla kotów Kitty z kwasami tłuszczowymi Omega + witaminy A,D3,E + substancje mineralne i to 2 in 1(:
09 września 2014 15:06 / 7 osobom podoba się ten post
Kochani, witajcie z domku. Dziękuję wszystkim za sobotnie życzenia dobrej podróży - przebiegła szczęśliwie i szybko, po 13 godzinach byłam w domu. Przepraszam, że sie nie zameldowałam od razu, ale .......... tak to jest w domu. Dzisiaj zamierzam dopiero pośledzić forum. Pozdrawiam wszystkich.
09 września 2014 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
No i mam projekt swojej wymarzonej kuchni W listopadzie realizacja, już nie moge się doczekać.
09 września 2014 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
A u nas gorączka przed wyborcza sie zaczyna,co chwile ktoś dzoni do bramy z pytaniem co byśmy chcieli zeby poprawiono w nasze okolicy (dzielnica).
Przygotowany z wypisanym juz wnioskiem a to na naprawe drogi, a to na położenie chodnika a to na budowę spowalniaczy.Dieta radnego też kusząca.Tylko dziwne,że to przed wyborami uaktywniaja sie działacze, a po wyborach wszystko wraca do normy z przed.
09 września 2014 19:28
emi

Jabłka po 0,95zł

Po 25centów hihi Ile nakupiłas?
09 września 2014 19:31
carrie

No i mam projekt swojej wymarzonej kuchni:-) W listopadzie realizacja, już nie moge się doczekać.

napisz proszę kilka słów o swojej kuchni np. jaki kolor ? bo wlaśnie  ten temat mnie interesuje...