W domu :) #3

10 września 2014 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

witam wszystkich z rana :)
powiedzcie dziewczyny czy związujecie się raczej z jedną firmą, nawet jak stella jest dobra czy raczej szukacie "lepszych, innych"?

Jak masz sztellę dobrą to raczej nic nie zmieniaj, no chyba, że firma jest nieciekawa (nie płacą umówionej kwoty na czas). Czasami coś co wydaje się z daleka lepsze - z bliska  rozczarowuje.
10 września 2014 08:01 / 4 osobom podoba się ten post
agamor

witam wszystkich z rana :)
powiedzcie dziewczyny czy związujecie się raczej z jedną firmą, nawet jak stella jest dobra czy raczej szukacie "lepszych, innych"?

jezeli zadawalaja Cie warunki finansowe i miejsce a jak gdzies doczytalam ze jestes 1 raz to siedz,zdobywaj doswiadczenie by potem walczyc o lepsze pieniazki i lepszemiejsce pozdrawiam
10 września 2014 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich z domu.
Jeszcze bym pospała a tu trzeba bawić się z Tymkiem,bo Jędrek śpi.:)
10 września 2014 08:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry - ciężkie czasy dla mnie - ostatnie przygotowania jeszcze jakies drobiazg zostały do załatwienia.Chociaz czas pobytu w domu wydłużył sie o tydzień to i tak okazuje sie za krótki.
10 września 2014 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
W domu zawsze jest się za krótko,ile by sie nie było.A w pracy,zawsze za długo....

10 września 2014 09:21
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

jakich znowu awantur? czy ja zawsze musze przegapić, jak na forum dzieje się cos ciekawego? ;) 9 dzień w domu- wcale nie lepiej. ale dziś rezerwuje bilet do DE na weekend za 2 tygodnie :D będę szczesliwa :) miłego dnia Kochani!!! :D

Kinguś a jednak :) Pozdrów odemnie Dortmund :)
10 września 2014 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
frymusek

Kinguś a jednak :) Pozdrów odemnie Dortmund :)

pozdrowie Skarbie :) szkoda, ze lece na tak krotko, ale lepsze to niz nic ;) moze jak bede tam nastepnym razem- spokamy sie na kawke, bo bedziesz juz z powrotem na stelli :D
10 września 2014 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
AMEBA..??????????? to chyba z górnej półki...
10 września 2014 10:11 / 1 osobie podoba się ten post

Czy mój apel w poście wiodacym był nieczytelny?

10 września 2014 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli to do mnie to nie atakuje nikogo i "nie czepiam się" staram sie pisac merytorycznie.A na durne zaczepki bedę pisała w takim samym tonie.
 
 
10 września 2014 11:22 / 6 osobom podoba się ten post
mleczko47

Jeśli to do mnie to nie atakuje nikogo i "nie czepiam się" staram sie pisac merytorycznie.A na durne zaczepki bedę pisała w takim samym tonie.
 
 

OK ale pamietaj i ty nikogo nie zaczepiaj, nigdy i pisz merytorycznie  a nie  byle pisać to  bedzie spokoj na forum ,sama zobaczysz:)
10 września 2014 11:26 / 3 osobom podoba się ten post
ziolkowa

OK ale pamietaj i ty nikogo nie zaczepiaj, nigdy i pisz merytorycznie  a nie  byle pisać to  bedzie spokoj na forum ,sama zobaczysz:)

Co wniosłas tym wpisem - zarzewie?
10 września 2014 11:27 / 8 osobom podoba się ten post
Ja jeszcze dodałabym że to o tym samym tonie działa w dwie strony... A teraz mogłabym opowiadać moim PDP bajkę: "Było sobie kiedyś bardzo fajne forum, na którym wirtualnie spotykały się bardzo fajne osoby. Niestety, nastał czas niezgody i wiele z tych osób już nie ma w naszym gronie. A wszystko przez..."
Ech... :(((
10 września 2014 11:28 / 7 osobom podoba się ten post
moderator prosił o spokój a ja w poście mleczko dopatruję się kolejnej prowokacji.Dziewczyny nie dajmy się po raz kolejny podpuścić najlepszym wyjściem będzie O..ć to
10 września 2014 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Ja jeszcze dodałabym że to o tym samym tonie działa w dwie strony... A teraz mogłabym opowiadać moim PDP bajkę: "Było sobie kiedyś bardzo fajne forum, na którym wirtualnie spotykały się bardzo fajne osoby. Niestety, nastał czas niezgody i wiele z tych osób już nie ma w naszym gronie. A wszystko przez..."
Ech... :(((

ty juz wyjezdzasz???? bo sie doczekac nie moge