W domu :) #3

09 września 2014 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie miesiąc urlopu minął jeszcze 3 tyg muszę go wykorzystać jak zwykle leżakuję do południa bo lubię męża mam wyrozumiałego obiadki wg potrzeb indywidualnie jutro kosmetyczka w czwartek dentystka a piątek może jakieś wakacje egzotyczne :)
09 września 2014 20:33
Magdalena_Sewicka

Po 25centów hihi Ile nakupiłas?

Jestem w De, więc wcale. Ale ucieszyła mnie ta wiadomość, bo jeśli w biedronce są w tej cenie, to u mnie z sadu sprzedają pewnie po 50gr. Wrócę z De to zapasy na zimę poczynię :)))))))
09 września 2014 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
A ja właśnie wróciłam do domku po weekendzie spędzonym na Śląsku. Jutro wpadam w swoje lasy
09 września 2014 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja właśnie wróciłam do domku po weekendzie spędzonym na Śląsku. Jutro wpadam w swoje lasy :-)

Drżyjcie, prawdziweczki, kozaczki i maslaczki, ha ha ha . Udanego grzybobrania, ale ja Ci zazdroszcze !!!!!
09 września 2014 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Drżyjcie, prawdziweczki, kozaczki i maslaczki, ha ha ha . Udanego grzybobrania, ale ja Ci zazdroszcze !!!!!

Jeszcze jakiś miesiąc laby (rehabilitacji) i trzeba znowu do pracy ruszać, ale ssskarby leśne i jesienne szczupaczki czekaj na mnie! ;-)
09 września 2014 21:39
Malgi a wiesz że się znamy? hihi
09 września 2014 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Jeszcze jakiś miesiąc laby (rehabilitacji) i trzeba znowu do pracy ruszać, ale ssskarby leśne i jesienne szczupaczki czekaj na mnie! ;-)

Aaaa no tak, bo przeciez Ty jeszcze zamilowana wedkarka jesteś. Oj i ja bym takiej swieżej slodkowodnej rybki pojadla, alem juz w DE na nowej szteli.
09 września 2014 21:55
agamor

Malgi a wiesz że się znamy? hihi

Naprawdę??? Cieszę się!
09 września 2014 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Naprawdę??? Cieszę się!

ja też :::)))) nawet ze sobą rozmawiałyśmy w realu :)))
10 września 2014 03:36 / 2 osobom podoba się ten post
No. Zaraz bus przyjedzie. Wieczorem dotre na swe wlosci. Juuuuhuuuuu! Trzymajcie sie dzielnie ;) buziaki
10 września 2014 06:58
mzap88

No. Zaraz bus przyjedzie. Wieczorem dotre na swe wlosci. Juuuuhuuuuu! Trzymajcie sie dzielnie ;) buziaki

Szerokiej drogi i wspanialego urlopou!! Wracaj wypoczeta i pelna nowych sil!!
10 września 2014 07:06
mzap88

No. Zaraz bus przyjedzie. Wieczorem dotre na swe wlosci. Juuuuhuuuuu! Trzymajcie sie dzielnie ;) buziaki

Szczęśliwej i szerokiej drogi.Odpoczywaj całą piersią.
10 września 2014 07:20
Witam z rana wszystkich pracujących i ,,urlopujących ''się .Po godzinnym zbieraniu grzybów ( burza nas wygoniła z lasu ) i to po południu - dziś będzie ze 7 słoiczków rydzów do zamarynowania . No i dobrze - rodzina zabierze jak przyjedzie do mnie w poniedziałek.

A z innej beczki - coś dużo pracy jest . Firmy do mnie dzwonią i to takie , do których się odzywałam jeszcze przed dwoma laty. Oferty - 1200 , 1300 do jednej osoby ( oczywiście w DE ).Tak więc te , które szukają lub zaczynają dopiero tę pracę - szukajcie konsekwentnie.Jest w czym wybierać.
10 września 2014 07:31
witam wszystkich z rana :)
powiedzcie dziewczyny czy związujecie się raczej z jedną firmą, nawet jak stella jest dobra czy raczej szukacie "lepszych, innych"?
10 września 2014 07:33
agamor

witam wszystkich z rana :)
powiedzcie dziewczyny czy związujecie się raczej z jedną firmą, nawet jak stella jest dobra czy raczej szukacie "lepszych, innych"?

ja narazie siedze z jedną firmą,dobrze mi tu to co będe zmieniać...