Ktoś mi zaproponował takie zarobki

19 września 2014 12:02
Ja mam stawke 1050e niby za komunikatywny w 90%. Tak mnie ocenili,dla mnie samej jezyk jest tylko dobry. To stawke mam chyba taka w kit
19 września 2014 12:11
A mi dawali stawkę za język niemiecki od 1000 euro do 12oo...A mam język B2..
19 września 2014 12:19
A mam jeszcze pytanie odnosnie wyplaty. Wybralam opcje wyplaty w euro. Czyli za 2msc powinnam dostac2100e. I tak, w umowie mam diete dzienna podana w euro i kwote w zl,od ktorej sa ub liczone. Czy po przeliczeniu euro,mowze sie okazac,ze dostane mniej jak 2100eu? Skoro umawialismy sie na taka stawke
19 września 2014 12:25
agamalaga

A mam jeszcze pytanie odnosnie wyplaty. Wybralam opcje wyplaty w euro. Czyli za 2msc powinnam dostac2100e. I tak, w umowie mam diete dzienna podana w euro i kwote w zl,od ktorej sa ub liczone. Czy po przeliczeniu euro,mowze sie okazac,ze dostane mniej jak 2100eu? Skoro umawialismy sie na taka stawke

Może - dlatego ważne jest w umowie określenie kursu,po jakim będzie przeliczana ta kwota złotówkowa z umowy (podstawa do naliczenia podatku i ubezpieczeń).
 
Teoretycznie to możesz nawet dostać nieco więcej :))) 
19 września 2014 12:33
I oby tak wlasnie bylo!
19 września 2014 12:46
agamalaga

I oby tak wlasnie bylo!:-)

Raczej bym na to nie liczyła - juz agencje umieją się ustawić w tym zakresie :(    
 
Poza tym w twoim przypadku prawdopodobnie ta kwota (w zł)  jest 2x przeliczana:
1 raz z euro na zł (do umowy)
2gi raz ze zł na euro (do wypłaty)
19 września 2014 12:56
agamalaga

A mam jeszcze pytanie odnosnie wyplaty. Wybralam opcje wyplaty w euro. Czyli za 2msc powinnam dostac2100e. I tak, w umowie mam diete dzienna podana w euro i kwote w zl,od ktorej sa ub liczone. Czy po przeliczeniu euro,mowze sie okazac,ze dostane mniej jak 2100eu? Skoro umawialismy sie na taka stawke

A jesteś pewna, że dostaniesz całą wypłatę w euro? Mnie się wydaje, że jesli pracujesz przez polską agencję to owszem, dostaniesz , ale tylko delegacje w euro, a resztę w złotówkach. Ale oczywiscie mogę się mylic i oby dobrze Ci wszystko policzyli.Chociaz, z drugiej strony, jak masz na umowie napisane, że wynagrodzenie to 1050 euro, to tyle powinnaś dostać, bez względu na kurs. Ja jak pracowałam przez firme, to miałam w umowie 950 euro i ta kwota była przeliczana w całosci w/g kursu średniego NBP na przedostatni dzień miesiąca i przeliczana na złotówki. Zawsze mi sie wszystko zgadzało, bo oczywiscie sama tez sobie liczyłam :))))))))))))
19 września 2014 13:10
Nie mam w umowie podanej kwoty 1050e. :-/cala wyplata ma byc w euro. No nic. Jak tyle nie wyjdzie,to sie zapytjm ich czemu.
19 września 2014 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

A jesteś pewna, że dostaniesz całą wypłatę w euro? Mnie się wydaje, że jesli pracujesz przez polską agencję to owszem, dostaniesz , ale tylko delegacje w euro, a resztę w złotówkach. Ale oczywiscie mogę się mylic i oby dobrze Ci wszystko policzyli.Chociaz, z drugiej strony, jak masz na umowie napisane, że wynagrodzenie to 1050 euro, to tyle powinnaś dostać, bez względu na kurs. Ja jak pracowałam przez firme, to miałam w umowie 950 euro i ta kwota była przeliczana w całosci w/g kursu średniego NBP na przedostatni dzień miesiąca i przeliczana na złotówki. Zawsze mi sie wszystko zgadzało, bo oczywiscie sama tez sobie liczyłam :))))))))))))

Niekoniecznie.Pracowałam z polska agencją i całośc wg mojego zyczenia miałam w euro,z tym ,że Zus i podatek sama sobie oplacalam ,firma mi tylko naliczala i wysyłała info ile mam zapłacic.
13 listopada 2014 14:50

Odsyłam do działu z opiniami o firmach. Moderator

07 listopada 2015 21:24 / 3 osobom podoba się ten post
Odwzajemniam pozdrowienia : ja Ciebie również pozdrawiam , robotę też mam ok a i na zarobki nie narzekam
22 grudnia 2015 09:47 / 2 osobom podoba się ten post

Jak na osobę, podającą się w sieci za specjalistkę od social marketingu, to słabo Ci to wychodzi. Moderator

26 grudnia 2015 09:08 / 1 osobie podoba się ten post

Praca na czarno jest nielegalna. Ogłoszenie. Ban! Moderator

26 grudnia 2015 13:13
Nie tylko opiekunki pracują w święta....
31 marca 2016 12:19
Kochani potrzebuje porady. Dostałam wstępną propozycję od pewnej firmy. Wiadomo, pierwsza propozycja, więc radość, podniecenie, że ktoś mnie chce, ogólnie cała w skowronkach. Pani sprawdziła mój język i uznała go jako komunikatywny na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Zapytała też o doświadczenie, którego no jeszcze nie mam ;/ ale bez doświadczenia zaproponowała mi wstępną współpracę. no i teraz najlepsze...dostałam propozycję 800e pensji. Niby ok jak na początek, bo widzę, że takie są przedziały, ale jednak kurcze ;/ język tak wysoko oceniony, a jednak taka słaba propozycja (?). Powiedzcie mi co o tym myślicie? Iść w to czy jednak poczekać na coś lepszego, bo mam do tego możliwości?