Ktoś mi zaproponował takie zarobki

31 marca 2016 12:21 / 3 osobom podoba się ten post
Madzia25

Kochani potrzebuje porady. Dostałam wstępną propozycję od pewnej firmy. Wiadomo, pierwsza propozycja, więc radość, podniecenie, że ktoś mnie chce, ogólnie cała w skowronkach. Pani sprawdziła mój język i uznała go jako komunikatywny na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Zapytała też o doświadczenie, którego no jeszcze nie mam ;/ ale bez doświadczenia zaproponowała mi wstępną współpracę. no i teraz najlepsze...dostałam propozycję 800e pensji. Niby ok jak na początek, bo widzę, że takie są przedziały, ale jednak kurcze ;/ język tak wysoko oceniony, a jednak taka słaba propozycja (?). Powiedzcie mi co o tym myślicie? Iść w to czy jednak poczekać na coś lepszego, bo mam do tego możliwości?

To zdecydowanie za niska stawka, nawet jak się nie ma doświadczenia.
31 marca 2016 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
Madzia25

Kochani potrzebuje porady. Dostałam wstępną propozycję od pewnej firmy. Wiadomo, pierwsza propozycja, więc radość, podniecenie, że ktoś mnie chce, ogólnie cała w skowronkach. Pani sprawdziła mój język i uznała go jako komunikatywny na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Zapytała też o doświadczenie, którego no jeszcze nie mam ;/ ale bez doświadczenia zaproponowała mi wstępną współpracę. no i teraz najlepsze...dostałam propozycję 800e pensji. Niby ok jak na początek, bo widzę, że takie są przedziały, ale jednak kurcze ;/ język tak wysoko oceniony, a jednak taka słaba propozycja (?). Powiedzcie mi co o tym myślicie? Iść w to czy jednak poczekać na coś lepszego, bo mam do tego możliwości?

Bardzo niska  stawka  jeżeli masz język komunikatywny na poziomie dobry/ bardzo dobry ja na Twoim miejscu poczekała bym  na inną propozycję.
31 marca 2016 12:27 / 2 osobom podoba się ten post
Madzia25

Kochani potrzebuje porady. Dostałam wstępną propozycję od pewnej firmy. Wiadomo, pierwsza propozycja, więc radość, podniecenie, że ktoś mnie chce, ogólnie cała w skowronkach. Pani sprawdziła mój język i uznała go jako komunikatywny na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Zapytała też o doświadczenie, którego no jeszcze nie mam ;/ ale bez doświadczenia zaproponowała mi wstępną współpracę. no i teraz najlepsze...dostałam propozycję 800e pensji. Niby ok jak na początek, bo widzę, że takie są przedziały, ale jednak kurcze ;/ język tak wysoko oceniony, a jednak taka słaba propozycja (?). Powiedzcie mi co o tym myślicie? Iść w to czy jednak poczekać na coś lepszego, bo mam do tego możliwości?

Porozumiewasz się swobodnie w języku niemieckim? Negocjuj, bądź aplikuj do innych firm, a najlepiej zadzwoń. 
Jeżeli chodzi o doświadczenie, to nie daj się zwariować, jako fachowa siła medyczna nie jedziesz, a z prowadzeniem domu podopiecznych, czy bezpośrednią pomocą w ich funkcjonowaniu, poradzisz sobie. 800 eur przy dobrym języku niemieckim, to stanowczo za mało.
31 marca 2016 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
1000 euro to absolutne minimum.Firma chce wykorzystać Twój brak doświadczenia,język masz ok -sama daj ogłoszenie:)
31 marca 2016 12:44
1000 euro minimum, a myślę że miejsce za 1100 tez się znajdzie. Tak jechała pierwszy raz moja kuzynka. Język podobnie, bez doświadczenia i coś koło 1100 dostała.
31 marca 2016 12:46
kasia63

1000 euro to absolutne minimum.Firma chce wykorzystać Twój brak doświadczenia,język masz ok -sama daj ogłoszenie:)

Moja szwagierka dziś jedzie pierwszy raz do pracy jako opiekunka.
Uwaga, uwaga.......................750 euro.Wyzysk i nic więcej.
31 marca 2016 12:51
Madzia25

Kochani potrzebuje porady. Dostałam wstępną propozycję od pewnej firmy. Wiadomo, pierwsza propozycja, więc radość, podniecenie, że ktoś mnie chce, ogólnie cała w skowronkach. Pani sprawdziła mój język i uznała go jako komunikatywny na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Zapytała też o doświadczenie, którego no jeszcze nie mam ;/ ale bez doświadczenia zaproponowała mi wstępną współpracę. no i teraz najlepsze...dostałam propozycję 800e pensji. Niby ok jak na początek, bo widzę, że takie są przedziały, ale jednak kurcze ;/ język tak wysoko oceniony, a jednak taka słaba propozycja (?). Powiedzcie mi co o tym myślicie? Iść w to czy jednak poczekać na coś lepszego, bo mam do tego możliwości?

Jaja sobie robią :spadaj: Proponuję wykreślić firmę z listy, poszukać innych i w kilku przejść test językowy. Nie godzić się na mniej niż 1100, do tego jeśli będzie dodatkowa osoba w gospodarstwie domowym lub wymagane prawo jazdy donegocjować do danego wyjazdu 50-100 euro. Nawet bez doświadczenia i powodzenia. To normalna stawka .
31 marca 2016 12:52
opiekunkaa

Moja szwagierka dziś jedzie pierwszy raz do pracy jako opiekunka.
Uwaga, uwaga.......................750 euro.Wyzysk i nic więcej.

to chyba jest rekord ,ja o takiej kwocie nawet nie słyszałam,  ja jadąc pierwszy raz dwa lata temu dostałam też mało bo 900 e ,ale dziś już za te pieniądze nie ruszyłabym się z domu
31 marca 2016 12:54 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunkaa

Moja szwagierka dziś jedzie pierwszy raz do pracy jako opiekunka.
Uwaga, uwaga.......................750 euro.Wyzysk i nic więcej.

Na bank Promedica
31 marca 2016 12:55 / 3 osobom podoba się ten post
Naturalnie,że 800e jest stawką mocno zaniżoną,choć wiele firm ma jeszcze takowe i jednak ktoś za takie pieniądze pracuje.Ocena języka przez osobę rekrutującą niewiele znaczy-jak same wiecie z własnego doświadczenia i opowieści.
Decyzję,czy podjąć współpracę,czy też szukać czegoś innego podejmiesz i tak sama,a w ocenie powinnaś kierować się swoją oceną i znajomości języka i własnej sytuacji finansowej.800 euro pomnożone przez 4zł nie jest to mało,ale też nic powalającego na kolana-jeśli twoje finanse w kraju są stabilne.Szukać można zawsze i przy odrobinie szczęścia trafisz na lepszą propozycję.Najważniejsze jest,jak ty sama oceniasz swoją znajomość języka.
A nawet gdybyś podjęła to wyzwanie-po miesiącu możesz zrezygnować-a w zamian zdobędziesz wiedzę,co to za praca jest i czy dasz radę tak pracować,i najważniejsze-jaki jest poziom znajomości języka-realnie.Powodzenia.
31 marca 2016 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
A do mojego pana szanownego przychodzą gwiazdy plegedinskie, jak ja to mówię, ale jedna jest wyjątkowa typiara, ciągle się o coś wypytuje a dzisiaj to mi nawet w gary zaglądała hehe
31 marca 2016 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam bardzo za tak szybką reakcję <3 jak ochłonęłam, tak właśnie pomyślałam, że chyba ktoś tu chce wykorzystać fakt, że jestem zielona i zrobić ze mnie osła :( dziękuję jeszcze raz!!!! dobrze Was mieć :D
31 marca 2016 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
opiekunkaa

Moja szwagierka dziś jedzie pierwszy raz do pracy jako opiekunka.
Uwaga, uwaga.......................750 euro.Wyzysk i nic więcej.

Nie chcę bronić żadnej agencji która tyle płaci. Ale jeśli rodzina płaci niewiele, za opiekunke, która np. słabo zna język (albo wcale go nie zna - bo znam dwa takie przypadki). To myślę że Twoja szwagierka jest świadoma tego na co się pisze. Jak podłapie język na swoim zleceniu, to znajdzie lepszą pracę.
31 marca 2016 13:15
Mirka Dz

Nie chcę bronić żadnej agencji która tyle płaci. Ale jeśli rodzina płaci niewiele, za opiekunke, która np. słabo zna język (albo wcale go nie zna - bo znam dwa takie przypadki). To myślę że Twoja szwagierka jest świadoma tego na co się pisze. Jak podłapie język na swoim zleceniu, to znajdzie lepszą pracę.

Ponoc rodzina płaci dużo ,są dwie opiekunki na jednej sztelli. ,Ona jedzie na zastepstwo,bardzo mnie ciekawi za ile one pracują?
Napewno nie za 750e..
31 marca 2016 13:27
opiekunkaa

Ponoc rodzina płaci dużo ,są dwie opiekunki na jednej sztelli. ,Ona jedzie na zastepstwo,bardzo mnie ciekawi za ile one pracują?
Napewno nie za 750e..

A ona ma tam być teraz sama zamiast tych dwóch co były?