Na wyjeździe #15

04 listopada 2014 19:55
Mmmmm...zjadlabym teraz tiramisu.....
04 listopada 2014 19:56 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy doszedłeś już do etapu wybierania palcem z pudełeczka reszty? hahahahahhhh

nie przeszedlem sam siebie ha ha Narobilas mi apetytu wiec wsiadlem w auto i mam tiramisu.A za kare to tobie w bioderka pojda te kalorie ktore teraz pochlaniam ha ha
04 listopada 2014 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

nie przeszedlem sam siebie ha ha Narobilas mi apetytu wiec wsiadlem w auto i mam tiramisu.A za kare to tobie w bioderka pojda te kalorie ktore teraz pochlaniam ha ha

Kobieta powinna miec bioderka, bo na kosci, to sie tylko psy rzucaja
04 listopada 2014 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny stop z tym jedzeniem ,czytając was dziś chyba się nie odchudzę- poza tym siedzę na 4 literach przez 3 godziny ,aż zrobiły mi się 2 kwadraty z siedzenia i tylko mi 1 w głowie TIRAMISU -pychotka.
04 listopada 2014 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Alinko,nowe smaki dziś odkryłam : nutella z Wasą smakuje jak wafelki :)))))) Tylko trzeba mieć mocne zęby bo twardawa jest lekko,ale dla podniebienia niebo :))

Wasy z Nutellą jeszcze nie próbowałam. Jem za to Wasę lub inne pieczywo chrupkie na śniadanie.  Postanowiłam uwiecznić nawet, żebym miała co wspominać gdy babcia wróci z REHA i dowiem się, że nie umiem gotować jak moich 28-siem poprzedniczek , a może było ich więcej.
04 listopada 2014 20:16
Alina

Wasy z Nutellą jeszcze nie próbowałam. Jem za to Wasę lub inne pieczywo chrupkie na śniadanie.  Postanowiłam uwiecznić nawet, żebym miała co wspominać gdy babcia wróci z REHA i dowiem się, że nie umiem gotować jak moich 28-siem poprzedniczek , a może było ich więcej.

pychotka
04 listopada 2014 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Wasy z Nutellą jeszcze nie próbowałam. Jem za to Wasę lub inne pieczywo chrupkie na śniadanie.  Postanowiłam uwiecznić nawet, żebym miała co wspominać gdy babcia wróci z REHA i dowiem się, że nie umiem gotować jak moich 28-siem poprzedniczek , a może było ich więcej.

Piękne kanapeczki,ale ja szukam czegoś co mnie nie utuczy a zacukrzy,kreatywna jestem ? :))))))))))))))))))))))))))
04 listopada 2014 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

nie przeszedlem sam siebie ha ha Narobilas mi apetytu wiec wsiadlem w auto i mam tiramisu.A za kare to tobie w bioderka pojda te kalorie ktore teraz pochlaniam ha ha

W bioderka ? .... to teraz się " kalorie " nazywa ? ... boszszeee , jaka już nie dzisiejsza jestem ! ale muszę przyznać , że nawet to ładnie brzmi , bez żadnych wulgaryzmów i innych takich tam ! -:)))))))))
04 listopada 2014 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
Moja aktualna podopieczna. Szkoda, że już w przyszłym tygodniu to się zmieni. Takie podopieczne mogłabym mieć cały czas. A jaka mądra ! 
04 listopada 2014 21:38
Takie mam pytanie nie zbyt mądre,ale czy jeśli kupię tutaj w De sprzęt elektroniczny ,to w Pl będzie go obowiązywać gwarancja, czy raczej niee?
04 listopada 2014 22:39
nianta

Takie mam pytanie nie zbyt mądre,ale czy jeśli kupię tutaj w De sprzęt elektroniczny ,to w Pl będzie go obowiązywać gwarancja, czy raczej niee?

Niestety,nie będzie obowiazywała.
 
04 listopada 2014 22:49
nianta

Takie mam pytanie nie zbyt mądre,ale czy jeśli kupię tutaj w De sprzęt elektroniczny ,to w Pl będzie go obowiązywać gwarancja, czy raczej niee?

Jeśli kupisz coś w Media Markt np w Berlinie ,a ten sprzęt popsuje Ci się w Pl,to jak będziesz musiała go oddać w tym samym sklepie co kupiłaś,czyli jechac do Berlina do Media Markt. Chyba nie opłaca się kupować żadnej elektroniki w De,lepiej kup w sklepie internetowym w Polsce,taniej wyjdzie i mniej kłopotliwie.
04 listopada 2014 23:03
Nie wiem czy wytrzymam na tym moim złomie jeszcze 6 tyg.- jeśli nic się nie zmieni oczywiście... Masakra jakąś z tymi gwarancjami , jeszcze czytałam trochę i faktycznie się odechciewa,a przecież na 90% tu nie wrócę , więc zakupy sensu nie mają...
04 listopada 2014 23:11
Mają sens,tylko nie będzie na gwarancji na PL. Może nie trzeba będzie korzystać z niej,bo będzie dobrze działał?
A jeśli nie masz daleko do granicy,to wcale nie musisz jechać do miasta,w którym dokonywałaś zakupu-wystarczy znaleźć sklep tej samej firmy jak najbliżej granicy.
Natomiast jeśli kupujesz np. kuchnię z zabudowanym sprzętem typu kuchenka,lodówka..itd,to jeśli niemiecka firma nie będzie tej kuchni(mebli) montowała-to wcale nie będziesz miała gwarancji na sprzęt.A raczej nie będzie montowała.
To tak jako ciekawostke pisze,wiem,że nie o takim zakupie myślisz.
04 listopada 2014 23:18
Wiecie co kupilam w de odkurzacz z obnizki ze stowy na 59 i po 2 odkurzaniach szlag go trafil,,juz nawet nie skladalam reklamacjibo przeciez z pl nie bede wozila spowrotem do de starego klamota w cudzyslowiu