Na wyjeździe #15

04 listopada 2014 23:51
A ja kupiłam żelazko turystyczne i przestało grzać przywiozłam zwróciłam do sklepu nie było takich więc pieniążki zwrócili :)
05 listopada 2014 07:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mam nadzieję, ze padać dziś nie będzie....
Udało mi się uruchomić google mapa i wyczailam jakieś dwa duże parki w okolicy. Koło jednego jest też muzeum- nawet dwa.
Muszę to obczaic... Mam nadzieje, ze niedaleko i wyrobie się podczas pauzy.
05 listopada 2014 07:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien doberek Iwitaski:))))))))))Zapraszam wszystkich na kawke ,lub herbatke co kto lubi imbir tez jest chtne tez sie znajda chyba!!! Gimnastyka dla mnie wskazana a kto cwiczy i lubi trzez zaprasza na ktotkie rozciaganie kosci juz mi sie przez pare dni zastał heheheheehee Juz jestem zdrowa inne zycie :)))))))))))))) Milutkiego spokojnego dzionka zycze !!Kochni usmiechac sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05 listopada 2014 07:50 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie "ranne wstają zorze", jest przepięknie - kłębiaste chmurki w promieniach różu i żółci...Moja zmienniczka już przyjechała, kufry stoją spakowane, obiad już wczoraj przygotowany...Mam nadzieję, że nie będzie padać bo my tylko rowery do dyspozycji mamy. Dziś zaliczamy najważniejsze punkty na mapie miasta, jutro raniutko kierunek - domek!
Aniu - moja zmienniczko - wszystko będzie super!
05 listopada 2014 07:56 / 2 osobom podoba się ten post
Ola55

U mnie "ranne wstają zorze", jest przepięknie - kłębiaste chmurki w promieniach różu i żółci...Moja zmienniczka już przyjechała, kufry stoją spakowane, obiad już wczoraj przygotowany...Mam nadzieję, że nie będzie padać bo my tylko rowery do dyspozycji mamy. Dziś zaliczamy najważniejsze punkty na mapie miasta, jutro raniutko kierunek - domek!
Aniu - moja zmienniczko - wszystko będzie super!

Pięknie to napisałaś.
05 listopada 2014 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też się przyłączam do porannej gimnastyki , chociaż narazie rozciągam tylko prawą rękę podnosząci i stawiając kubek z kawą na stole :))) ale to też gimnastyka :))Miłego i spokojnego dnia :)