Na wyjeździe #16

05 listopada 2014 09:13

Proszę kontynuować tutaj.

05 listopada 2014 10:40
Witam,prosze o pomoc. Dlaczego ź mojej komorki polskiej nie moge wysylac ani odbierac mmsow? Konfiguracje mms mam zrobiona
05 listopada 2014 10:47
agamalaga

Witam,prosze o pomoc. Dlaczego ź mojej komorki polskiej nie moge wysylac ani odbierac mmsow? Konfiguracje mms mam zrobiona

Nie wiem .Zainstaluj sobie WhatsApp  (musi byc internet) i wysylasz za darmo zdjecia i wiadomosci.Osoba do ktorej wysylasz musi miec tez zainstalowane  w telefonie.
05 listopada 2014 10:49
Ta druga opsoba tego nie zainstaluje,temu chcialam normalnie mmsa wysłac. Nie wiem czemu nie moge
05 listopada 2014 10:49
agamalaga

Witam,prosze o pomoc. Dlaczego ź mojej komorki polskiej nie moge wysylac ani odbierac mmsow? Konfiguracje mms mam zrobiona

Masz zrobiona na siec rodzima.Moze masz zablokowane w komorce wysylanie danych w romingu.Odblokuj to sobie na czas wysylania mms a potem znow zablokuj aby nie wpadly ci jakies dziwne pakiety ktore moga kosztowac
05 listopada 2014 11:22
Niby skonfigurowane a zawsze pisze wiadomosc niepobrana. Sprobuje tak jak. Radzisz. Moze sie uda. Dziekuje
05 listopada 2014 11:23
Niby skonfigurowane a zawsze pisze wiadomosc niepobrana. Sprobuje tak jak. Radzisz. Moze sie uda. Dziekuje
05 listopada 2014 11:28
Ja mam tak samo. Odblokowuję sobie przesył danych na pobranie mmsa, ale nic to nie daje.
05 listopada 2014 11:36
Mi tez nie. Własnie probowałam. Wiec nie wiem w czym problem. A przez skeypa za darmo zdjecia mozna wysylac czyw de grozi to kara
05 listopada 2014 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
dla zainteresowanych Metaxa z Lidla oglaszam ze u mnie juz wystawili :)
05 listopada 2014 12:12
Agamalaga ja mam zablokowane mms ale mnie to zablokowali w salonie po tym jak siostra pomyliła się i zamiast wysłać sms wysłała mms za który to juz trzeba w DE płacić i wiem ze wtedy jedna taka wiadomość ok 10zł kosztowała mnie
05 listopada 2014 12:36
agamalaga

Mi tez nie. Własnie probowałam. Wiec nie wiem w czym problem. A przez skeypa za darmo zdjecia mozna wysylac czyw de grozi to kara:-)

Można przesyłać. Przecież kary są za łamanie praw autorskich, a nie za samo przesyłanie.
05 listopada 2014 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich po długiej nieobecności hahahahahahaha
05 listopada 2014 14:33
siwa

witam wszystkich po długiej nieobecności hahahahahahaha

no prosze kogo to ( pismo) moje sliczne oczy widza !!! Witaj ! Dość byczenia sie ha ha
05 listopada 2014 14:37
siwa

witam wszystkich po długiej nieobecności hahahahahahaha

Witaj ,bardzo mi ciebie brakowalo siwa i twojego poczucia humoru;-;-;-;-;-