Na wyjeździe #16

05 listopada 2014 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
cześć Orim,miło mi,ale to nie dokońcabyczenie się.W domu dlugo czekalam na nowego lapka a tu gdzie przyjechalam nie było internetu,dopiero dzisiaj zainstalowano
05 listopada 2014 14:48 / 4 osobom podoba się ten post
siwa

witam wszystkich po długiej nieobecności hahahahahahaha

Ledwie zerknęłam na zdjęcie Twojego awatarka i pomyślałam : " to musi być Siwa , nie ma wentla ! "...... nic się nie zmieniłas , nawet powiem , że odmłodniałaś i włosy Ci też przyciemniały jakoś .... -:))))))))))))))))))))))))
05 listopada 2014 15:00 / 1 osobie podoba się ten post
no Ciebie tostrasznie brakowało bo ledwo wlazłam a już mi sięmordka śmiała
05 listopada 2014 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

witam wszystkich po długiej nieobecności hahahahahahaha

Witaj, 
wreszcie dołaczyłaś znowu do naszego zacnego towarzystwa ha...ha...
05 listopada 2014 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj Siwa, faktycznie jak arabrab pisze nic się nie zmieniłaś.Ja już w Liście gończym pytałam o Ciebie i wreszcie jesteś.
05 listopada 2014 15:42 / 4 osobom podoba się ten post
ivetta

Witaj Siwa, faktycznie jak arabrab pisze nic się nie zmieniłaś.Ja już w Liście gończym pytałam o Ciebie i wreszcie jesteś.

No przecież nie zostawie Was samopas;dobry syn mojej PDP załatwił internet,ale troche to trwało,i muszę Wam powiedzieć że chyba wreszcietrafiłam na swoje miejsce,chociaż pierwszego dnia po opowieściach mojej poprzedniczki dzwoniłam do firmy,że chce wracać,ale sie okazało że w tym domu należy rozmawiać z własciwym synem,bo drugi jest???????????,szkoda gadać
05 listopada 2014 15:44
siwa

No przecież nie zostawie Was samopas;dobry syn mojej PDP załatwił internet,ale troche to trwało,i muszę Wam powiedzieć że chyba wreszcietrafiłam na swoje miejsce,chociaż pierwszego dnia po opowieściach mojej poprzedniczki dzwoniłam do firmy,że chce wracać,ale sie okazało że w tym domu należy rozmawiać z własciwym synem,bo drugi jest???????????,szkoda gadać

To gdzie teraz zawitałaś?
05 listopada 2014 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

To gdzie teraz zawitałaś?

Jestem w Merbusch na przedmieściach Duseldorfu u rodziny lekarzy.PDP była lekarzem stomatologiem i jeden z jej synów też nim jest,drugi jest neurologiem i jednocześnie lekarzem Matki ale co do jego uczuć wobec matki mam wątpliwości.Wszystko copotrzebuje załatwiam ze stomatologiem".PDP ma demencje,ale jest spokojna i bardzo dużo spi,właściwie towiększość czasu przesypia.Jedyny problem z nią to zmusić ją do jedzenia i picia i jak ja to mówie to jest 3 razy dziennie krieg
05 listopada 2014 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
Często ogladacie uważnie swój dowód osobisty?Pewno nie -ja tez nie.A przy naszym podróznym trybie życia jak sie okazuje ,od czasu do czasu to koniecznośc!W Sindbadzie pilotka jeszcze zanim ruszył autokar poprosiła,żeby każdy sprawdził ważnośc swojego dokumentu tozsamości!Wytłumaczyła,że mieli przypadek osoby ,która w ten sposób dojechała do szwajcarskiej granicy i podczas kontroli sie okazało ,ze ma niewżny dowód.....Nie wpuścili.Jak to ogłosiła to cały autokar nerwowo po torbach i kieszeniach-mój na szczęscie ważny ,ale tylko 3 lata jeszcze.Sprawdzajcie od czasu do czasu:)
05 listopada 2014 17:18
Jak Blondyn do mnie jechal, to jedna kobita miała nieważny dowód z ucietym rogiem, tłumaczyła się że nie zdążyła odebrać nowego i ją puscili. Szczerze, bardzo się zdziwilam, bo łaska była uwalona tak, że ledwo na nogach stała, z resztą nawet ją widziałam jak się wytoczyła z autobusu w Stuttgarcie;)
05 listopada 2014 17:23
Matko najmilejsza czy ten portal umiera,czy może ja zle widze
05 listopada 2014 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

Matko najmilejsza czy ten portal umiera,czy może ja zle widze

Ja mam niedługi staż na portalu i nie mam porównania, ale zaciekawiło mnie , dlaczego tak uważasz? Co tutaj wcześniej sie działo?
05 listopada 2014 17:34
kasia63

Często ogladacie uważnie swój dowód osobisty?Pewno nie -ja tez nie.A przy naszym podróznym trybie życia jak sie okazuje ,od czasu do czasu to koniecznośc!W Sindbadzie pilotka jeszcze zanim ruszył autokar poprosiła,żeby każdy sprawdził ważnośc swojego dokumentu tozsamości!Wytłumaczyła,że mieli przypadek osoby ,która w ten sposób dojechała do szwajcarskiej granicy i podczas kontroli sie okazało ,ze ma niewżny dowód.....Nie wpuścili.Jak to ogłosiła to cały autokar nerwowo po torbach i kieszeniach-mój na szczęscie ważny ,ale tylko 3 lata jeszcze.Sprawdzajcie od czasu do czasu:)

moj 3 lata temu wymieniany przy dopisie nazwiska z racji podpisania cyrografu wiec do 2022 mam spokoj
05 listopada 2014 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

Matko najmilejsza czy ten portal umiera,czy może ja zle widze

no pozmienialo sie troche jak Cie nie bylo...............:)))))))))))))))))))
05 listopada 2014 17:36
siwa

Jestem w Merbusch na przedmieściach Duseldorfu u rodziny lekarzy.PDP była lekarzem stomatologiem i jeden z jej synów też nim jest,drugi jest neurologiem i jednocześnie lekarzem Matki ale co do jego uczuć wobec matki mam wątpliwości.Wszystko copotrzebuje załatwiam ze stomatologiem".PDP ma demencje,ale jest spokojna i bardzo dużo spi,właściwie towiększość czasu przesypia.Jedyny problem z nią to zmusić ją do jedzenia i picia i jak ja to mówie to jest 3 razy dziennie krieg

Wiem dokładnie gdzie to jest ,bo tez tam pracowałam.Merbusch jest rozciagnięty , ja byłam od strony Krefeld.