Na wyjeździe #16

05 listopada 2014 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

Matko najmilejsza czy ten portal umiera,czy może ja zle widze

;) On nie umiera :)) ja jestem tutaj krótko , i próbowałam na wesoło to dostałam burę :)) trochę smutno tutaj i tak nudno ... jak w kosciele :))
05 listopada 2014 17:49
ivetta

Wiem dokładnie gdzie to jest ,bo tez tam pracowałam.Merbusch jest rozciagnięty , ja byłam od strony Krefeld.

Tak dobra to ja nie jestem,nie wiemz którejstrony to jest;napewno mam pod nosem Edeke,Netto,Rossmanna,Kaisers'a
05 listopada 2014 18:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ciotka

;) On nie umiera :)) ja jestem tutaj krótko , i próbowałam na wesoło to dostałam burę :)) trochę smutno tutaj i tak nudno ... jak w kosciele :))

To przesilenie zimowe ha ha Burami za zarty sie nie przejmuj.Ja czasami kpie ze wszystkiego i jakos leci.Wazne aby procz rad,porad i diet ha ha dobrze sie bawic
05 listopada 2014 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
siwa

Matko najmilejsza czy ten portal umiera,czy może ja zle widze

Skąd te wnioski?Nic nie umiera,raczej ewoluuje:)Jedni odchodza ,inni przychodzą,nie ma mowy o żadnym umieraniu naszego portalu:):):):)
05 listopada 2014 19:01 / 8 osobom podoba się ten post
Ciotka

;) On nie umiera :)) ja jestem tutaj krótko , i próbowałam na wesoło to dostałam burę :)) trochę smutno tutaj i tak nudno ... jak w kosciele :))

Ani smutno ,ani nudno, ani jak w kosciele - wkręcisz się, wkręcisz ,zobaczysz-czasem jest po prostu spokojniej ,czasem dziki świrek nas ogarnia a czasem awantury takie ,ze tylko patrzeć jak sobie wirtualnie po ryjach natrzepiemy:)Różnie tu już bywało.Nie wiem jak inni ,ja sie zWami nigdy nie nudzę:):):)
05 listopada 2014 19:16 / 8 osobom podoba się ten post
siwa

Tak dobra to ja nie jestem,nie wiemz którejstrony to jest;napewno mam pod nosem Edeke,Netto,Rossmanna,Kaisers'a

Też się cieszę,że wróciłaś,nawet ostatnio myślałam,że zmieniłaś forum,ale jesteś :))
Forum nie umiera ale niektórzy z nas koczują co najmniej do kolacji przy babciach,dopiero wieczorem trochę się ożywa. Do nas przed samą kolacją wpadła córka z zięciem,jakby babci wzrok mógł zabijać to już by oboje trupem leżeli hi,hi. Nienawidzi jak ktoś do nas przychodzi w porach posiłków. No ale kolacja przesunęła się tylko o 20 minut i już babcia happy.
Zięć odpowietrzył grzejnik w mojej garderobie,żeby cieplej mi było,a ja tam celowo nie odkręcałam grzejnika bo przechowuję kradzione jabłka ,ze 3 kg więc chłodek jak najbardziej wskazany jest. 
 
05 listopada 2014 19:39
Iwanilko,kochana kradziejko[hahahaha] może mi wyjaśnisz co się stało z Leną,Kiką,Mychą
05 listopada 2014 19:40
siwa

Iwanilko,kochana kradziejko[hahahaha] może mi wyjaśnisz co się stało z Leną,Kiką,Mychą

Oprócz Leny pozostałe dziewczyny są obecne. Geenandy teraz to Marta hi,hi,a Mleczko zlikwidowała konto. Mycha do wyjazdu się szykuje,ale normalnie bywa.
05 listopada 2014 19:42
siwa

Iwanilko,kochana kradziejko[hahahaha] może mi wyjaśnisz co się stało z Leną,Kiką,Mychą

Lena jest na wyjezdzie do stycznia
05 listopada 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Lena jest na wyjezdzie do stycznia

Jeśli masz z nią kontak to powiedz jej proszę,żeby wróciła.Smutno tu bez niej i nie ma kto powrózyć....:)
05 listopada 2014 19:47
ivanilia40

Jeśli masz z nią kontak to powiedz jej proszę,żeby wróciła.Smutno tu bez niej i nie ma kto powrózyć....:)

ja swietnie wroze hihi 
05 listopada 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja swietnie wroze hihi 

O nie,za Twoje wróżby dziękuję,szerokie bioderka mi wywróżyłeś wczoraj,pamiętasz???? 
Dziś się zważyłam,zmierzyłam tak mnie wczoraj zestresowałeś :))))))))))))))))))))0
05 listopada 2014 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

O nie,za Twoje wróżby dziękuję,szerokie bioderka mi wywróżyłeś wczoraj,pamiętasz???? 
Dziś się zważyłam,zmierzyłam tak mnie wczoraj zestresowałeś :))))))))))))))))))))0

No i super !!! Jest za co zlapac ha ha 
05 listopada 2014 19:54
ORIM

Lena jest na wyjezdzie do stycznia

też nie ma internetu,czy się obraziła na forum
05 listopada 2014 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

No i super !!! Jest za co zlapac ha ha 

Nie,bo schudłam hihihi