Na wyjeździe #16

26 listopada 2014 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

We cztery, bo nasza Alinka z numerkami też się do klubu kaszlących i smarkających zapisała.

Oj tylko ja nie mam nic na wpisowe , bo u mojej PDP żadnych wysokoprocentowych napoi nie ma . Ja też nic nie zakupiwszy . Mam tylko Amoll , który mi teściowa wpakowała .bbbuuuu
26 listopada 2014 19:48
ORIM

prosze ci !!! chyba jak sie konczy 80 to sa %

Powyżej 80% to są dla tych co już stracili poczucie smaku i nic nie czują.
26 listopada 2014 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Amelko! Czyżbyś sądziła, że gości może na tej imprezie być więcej i to w dodatku niezaproszonych.?

Lepiej tego nie sprawdzaj .-))
26 listopada 2014 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Oj tylko ja nie mam nic na wpisowe , bo u mojej PDP żadnych wysokoprocentowych napoi nie ma . Ja też nic nie zakupiwszy . Mam tylko Amoll , który mi teściowa wpakowała .bbbuuuu

Weź na wszelki wypadek. 
26 listopada 2014 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Oj tylko ja nie mam nic na wpisowe , bo u mojej PDP żadnych wysokoprocentowych napoi nie ma . Ja też nic nie zakupiwszy . Mam tylko Amoll , który mi teściowa wpakowała .bbbuuuu

Tez sie przyda .-))
Z braku laku, rak tez ryba )
26 listopada 2014 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Lepiej tego nie sprawdzaj .-))

Boazeria ma tyle lat co dom czyli prawie pięćdziesiąt. Mogłoby być ciekawie.
26 listopada 2014 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Powyżej 80% to są dla tych co już stracili poczucie smaku i nic nie czują.

ha ha ha jak skoncza 80 lat to herbatka z rumem hihi  A dla wszystkich innych to normalne % (procenty)
26 listopada 2014 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Orimku! Renatka obiecała herbatkę z rumem to procenty są.

ha,ha,30 minut mnie nie bylo a grono  nam sie powiekszylo,jesli Orim nie chce herbatki z rumem ze wzgledu na wiek to proponuje przepis mojej prabaci robila na bimbrze ale spirytus tez moze byc,czekolada i  procenty  -do jednego gara i robimy grzanca,podobna leczy-nie probowalam,ale mamusia moja twierdzi ze tak;-;-;-;-;-;-
26 listopada 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

mleczko szkodzi,no moze z czosnkiem jakoś ujdzie:):)

Bardzo lubie mleczko,najlepiej mi smakuje takie surowe zimne :):):):):):)
26 listopada 2014 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Mi minęły dwa lata 01.11.Jestem na czwartej stelli. Nie mam tutaj ciężko fizycznie, a biorąc pod uwagę, że mojej pdp nie było przez 6 tygodni i zajmowałam się jedynie kotem to nie powinnam narzekać. Moja pdp jest niemiła, a o jej córece wolę nie wspominać, po prostu traedia. Córka i pdp chyba jeszcze nie wiedzą, że zmiany nie będzie 01.12 tylko 08.12. Oj będzie się działo! Już przecież uzgodniły jakie będą stawiać kryteria kandydatkom, jaki zrobią casting na pracę u nich a tu zonk, zostaje ta co jest jeszcze tydzień i dupa blada, nie ma rozrywki, nie ma oczym rozmawiać i kogo obgadywać.Jak one to przeżyją? Jutro pewnie córunia zadzwoni do mamusi śmiertelnie oburzona, że jak to wogóle jest możliwe, itd, itp. Sama się cieszę na rozrywkę jaką mi jutro lub pojutrze dostarczą obgadując wszystkich dookoła.

Zauważyłam, że wszystkie starsze osoby (może nie tylko) w Niemczech z namiętnością obgadują każdego. To jest chyba rzeczywiście ich ulubiona rozrywka :):):)
26 listopada 2014 22:39 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Zauważyłam, że wszystkie starsze osoby (może nie tylko) w Niemczech z namiętnością obgadują każdego. To jest chyba rzeczywiście ich ulubiona rozrywka :):):)

W pewnym wieku nie ma się własnego życia, a więc żyje się życiem innych. Oczywiście nie jest to regułą i na prawdę nie wiem od czego to zależy, może to po prostu kwestia charakteru. 
26 listopada 2014 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Zauważyłam, że wszystkie starsze osoby (może nie tylko) w Niemczech z namiętnością obgadują każdego. To jest chyba rzeczywiście ich ulubiona rozrywka :):):)

Tu gdzie jestem lubieją jeszcze przedrzeżniać,ale....w Polsce też nie jedna poczciwa starsza pani potrafi na sąsiadce suchej nitki nie zostawić,więc chyba kwestia charakteru jak pisze Alinka.
26 listopada 2014 23:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tu gdzie jestem lubieją jeszcze przedrzeżniać,ale....w Polsce też nie jedna poczciwa starsza pani potrafi na sąsiadce suchej nitki nie zostawić,więc chyba kwestia charakteru jak pisze Alinka.

Nie tylko starsi ludzie,ci młodsi tak samo obgaduja do suchej nitki:)Przedrzeźniają też:)Wszędzie,kraj nie ma znaczenia i charakter chyba tez nie zawsze .Moja teściowa kochany człowiek, a jak dzwonie to wszystkie sąsiadki z bloku obsmaruje:)nie tak zawistnie ,ale każdej łateczkę jakąs przylepi:)
26 listopada 2014 23:31
Macie rację, ale najbardziej mi to się w DE rzuca w oczy tzn. w uszy. Ja okrutnie nie lubię obgadywania i plotek.
27 listopada 2014 07:16 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Macie rację, ale najbardziej mi to się w DE rzuca w oczy tzn. w uszy. Ja okrutnie nie lubię obgadywania i plotek.

Oj tam , obgadywanie ! większość ludzi , choć czasem nieświadomie , ale też obgaduje . Przykład : jesteśmy w pracy , w D. PDP- ni coś nam za skórę zalezą i już obrabiamy im tyłki , czy to do rodziny PDP-go , czy to do naszej , czy to na naszym forum . My też nie jesteśmy bez winy , jak nas coś wkurzy to też obsmarowujemy , że hej !...... Zosia , ja nie jestem bez winy , Ty nie jesteś bez winy , Hela , Józia , Fruzia także nie jest bez winy .....-:))))))