Na wyjeździe #16

26 listopada 2014 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
reanata

no to Basienko dawaj szybciutko do  Alinki ,ja rum i herbatke,Alinka mleczko z czoskiem,oj bedzie sie dzialo;-;-;-;-

Wpadajcie dziewczyny śmiało. Mam bardzo ładny, duży pokój ,cały w boazerii i do tego   piętro do dyspozycji, a babcia lekko niedosłyszy więc będzie można śmiać się dowoli.
26 listopada 2014 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

To i ja po drodze zahacze o jakiś sklep i chociaż korniszony lub śledzia przyniose......
 
 
 
Oj,ale bym zjadła teraz chleb ze smalcem i ogorkiem malosolnym zakasiła......

taz masz zachciewajki ha ha Imbiru sie napij ha ha
26 listopada 2014 19:23
ORIM

o taka laske zawsze ha ha Nie wypada inaczej hihi

...do tego lizusek :))))
26 listopada 2014 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

taz masz zachciewajki ha ha Imbiru sie napij ha ha

A Ty Orim za robote sie wez i masla narob )
26 listopada 2014 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

no to Basienko dawaj szybciutko do  Alinki ,ja rum i herbatke,Alinka mleczko z czoskiem,oj bedzie sie dzialo;-;-;-;-

mleczko szkodzi,no moze z czosnkiem jakoś ujdzie:):)
26 listopada 2014 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

...do tego lizusek :))))

i taki do przytulania ha ha
26 listopada 2014 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Wpadajcie dziewczyny śmiało. Mam bardzo ładny, duży pokój ,cały w boazerii i do tego   piętro do dyspozycji, a babcia lekko niedosłyszy więc będzie można śmiać się dowoli.

jak we trzy sie zejdziemy to po jednej nocce corka pdp bedzie bala sie odwiedzac mamusi,chyba ze na  przerwie,ale prezent zrobimy twojej zmienniczce he,he,he
26 listopada 2014 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

A Ty Orim za robote sie wez i masla narob :-))

spokojnie mamy czas.Bedzie i malso tylko jakas od Kleo do ubijania musze zalatwic ha ha
26 listopada 2014 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

To i ja po drodze zahacze o jakiś sklep i chociaż korniszony lub śledzia przyniose......
 
 
 
Oj,ale bym zjadła teraz chleb ze smalcem i ogorkiem malosolnym zakasiła......

Basiu! A ja mam świeżutki chlebek z Lidla ( ten ciemny z ziarenkami) smalec z Polski ze skwarkami i drogą kupna nabyłam ogóreczki kiszone. Pychotka... mniam! Czyli do herbatki zagryzka też jest.
26 listopada 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Basiu! A ja mam świeżutki chlebek z Lidla ( ten ciemny z ziarenkami) smalec z Polski ze skwarkami i drogą kupna nabyłam ogóreczki kiszone. Pychotka... mniam! Czyli do herbatki zagryzka też jest.

herbatka to na popitke a tak zmarnujesz cale te dobroci.To procentow trza !!!!
26 listopada 2014 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

herbatka to na popitke a tak zmarnujesz cale te dobroci.To procentow trza !!!!

Orimku! Renatka obiecała herbatkę z rumem to procenty są.
26 listopada 2014 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

jak we trzy sie zejdziemy to po jednej nocce corka pdp bedzie bala sie odwiedzac mamusi,chyba ze na  przerwie,ale prezent zrobimy twojej zmienniczce he,he,he

We cztery, bo nasza Alinka z numerkami też się do klubu kaszlących i smarkających zapisała.
26 listopada 2014 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Wpadajcie dziewczyny śmiało. Mam bardzo ładny, duży pokój ,cały w boazerii i do tego   piętro do dyspozycji, a babcia lekko niedosłyszy więc będzie można śmiać się dowoli.

A pod boazerie zagladalas?
 
26 listopada 2014 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Orimku! Renatka obiecała herbatkę z rumem to procenty są.

prosze ci !!! chyba jak sie konczy 80 to sa %
26 listopada 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A pod boazerie zagladalas?
 

Amelko! Czyżbyś sądziła, że gości może na tej imprezie być więcej i to w dodatku niezaproszonych.?