Na wyjeździe #16

26 listopada 2014 19:08 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Byłby na pewno lepszy od tego, który teraz ma jak na mnie patrzy . Pisałam już o tym....jak na gó..no.

Alinka ,,a ty nie możesz tez patrzeć na nia jak na g...o, ??? ja bym tez tak na nią patrzyla....pamiętaj,że te złośliwe i czepiajace się wszystkiego to bardzo nieszczęśliwi .sfrustrowani ludzie....
26 listopada 2014 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

Bedziemy sie razem rozgrzewac-to ty do mnie czy ja do ciebie  podskocze-ja wezme herbatke z rumem,zaraz posadza nas o,,,,,,,,,,,,,,,,,,ha,ha,ha,

Ja tez chcę herbatke z rumem!!!!!
 
Ja mam jeszcze katar.
 
Dziś była u babci lekarka. Pomyślałam - wykorzystam ją, niech mi cos na to przepisze. Wyszczerzyla zeby w uśmiechu...."nie ma gorączki? To ok. Katar musi zejść" . i tyle ja widzieli......
26 listopada 2014 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Renatko,dziękuję za jedenastotysięczne polubienie :))

wiesz az spojrzalam na moje cyfry,jakos zapomnialam o nich zupelnie,super ze padlo na mnie;-;-;-;-;-;-
26 listopada 2014 19:12 / 4 osobom podoba się ten post
iwunia

Alinka ,,a ty nie możesz tez patrzeć na nia jak na g...o, ??? ja bym tez tak na nią patrzyla....pamiętaj,że te złośliwe i czepiajace się wszystkiego to bardzo nieszczęśliwi .sfrustrowani ludzie....

Masz rację Iwunia,pomieszkałam z moją pdp i już wiem dlaczego zachowuje sie tak jak zachowuje,bo jest nieszczęśliwa,pomimo że ma kasę,ma dzieci,które się nią interesują ( albo raczej jej spadkiem) i jest w miarę zdrowa. 
Do mnie się przekonała na tyle,że juz nie chowa słodyczy przede mną,a dziś to mnie nawet namawiała żebym poczęstowała się ciasteczkami adwentowymi,które jedna z córek upiekła :)) Mimo wszystko żal mi jej...
26 listopada 2014 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Renatko,dziękuję za jedenastotysięczne polubienie :))

ale ty słodziak jesteś ha ha
26 listopada 2014 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja tez chcę herbatke z rumem!!!!!
 
Ja mam jeszcze katar.
 
Dziś była u babci lekarka. Pomyślałam - wykorzystam ją, niech mi cos na to przepisze. Wyszczerzyla zeby w uśmiechu...."nie ma gorączki? To ok. Katar musi zejść" . i tyle ja widzieli......

no to Basienko dawaj szybciutko do  Alinki ,ja rum i herbatke,Alinka mleczko z czoskiem,oj bedzie sie dzialo;-;-;-;-
26 listopada 2014 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Nie wiem Moja Droga czy zauważyłaś ale to 11002  jest moje, żeby nie było.

Alinko,nie mogę Ci wypominać tego 11002 polubienia,ale bardzo Tobie też dziękuję :))
26 listopada 2014 19:13 / 3 osobom podoba się ten post
Jak dobrze że wracam do mojej demencji.Na wyposażeniu jest 2 synów.zjawiają się raz na dwa miesiące.
Raz w tygodniu zjawia się mojej PDP kuzynka na kawkę i sprawy organizacyjne bardzo fajna babka. Cisza z rodziną.Pieniądze na życie wypłacam
w bankomacie .
26 listopada 2014 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ale ty słodziak jesteś ha ha

Nie bądż zazdrosny :))
26 listopada 2014 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
reanata

no to Basienko dawaj szybciutko do  Alinki ,ja rum i herbatke,Alinka mleczko z czoskiem,oj bedzie sie dzialo;-;-;-;-

To i ja po drodze zahacze o jakiś sklep i chociaż korniszony lub śledzia przyniose......
 
 
 
Oj,ale bym zjadła teraz chleb ze smalcem i ogorkiem malosolnym zakasiła......
26 listopada 2014 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Jak dobrze że wracam do mojej demencji.Na wyposażeniu jest 2 synów.zjawiają się raz na dwa miesiące.
Raz w tygodniu zjawia się mojej PDP kuzynka na kawkę i sprawy organizacyjne bardzo fajna babka. Cisza z rodziną.Pieniądze na życie wypłacam
w bankomacie .

A jak z Twoim czasem wonym? Możesz normalnie wychodzić w czasie pauzy?
26 listopada 2014 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

To i ja po drodze zahacze o jakiś sklep i chociaż korniszony lub śledzia przyniose......
 
 
 
Oj,ale bym zjadła teraz chleb ze smalcem i ogorkiem malosolnym zakasiła......

no to jak czas podziekowajek to ja tobie dziekuje za klikniecie 2500 lubianych postow
oj chleba ze smalcem tez bym zjadla,choc kalorie licze ale  chociaz kromeczke a najlepiej  pieteczke;-;-;-;-;-
26 listopada 2014 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
iwunia

Alinka ,,a ty nie możesz tez patrzeć na nia jak na g...o, ??? ja bym tez tak na nią patrzyla....pamiętaj,że te złośliwe i czepiajace się wszystkiego to bardzo nieszczęśliwi .sfrustrowani ludzie....

Na pewno masz rację ale w momencie gdy to się dzieję to tylko myślę o tym aby nie dać się sprowokować, zachować spokój i zimną krew. To ją chyba jeszcze bardziej irytuje, że ja się nie denerwuję, nie płaczę, nie jest mi przykro itd. Nie widać po mnie żadnych emocji (tak przynajmniej mi się wydaje).
26 listopada 2014 19:19 / 5 osobom podoba się ten post
Alina

Na pewno masz rację ale w momencie gdy to się dzieję to tylko myślę o tym aby nie dać się sprowokować, zachować spokój i zimną krew. To ją chyba jeszcze bardziej irytuje, że ja się nie denerwuję, nie płaczę, nie jest mi przykro itd. Nie widać po mnie żadnych emocji (tak przynajmniej mi się wydaje).

no i tak trzymaj,nie daj się babie wrednej.....nic tak nie potrafi wyprowadzic takie wredoty jak -ignorancja...milczenie jest złotem,stare ale prawdziwe....
26 listopada 2014 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie bądż zazdrosny :))

o taka laske zawsze ha ha Nie wypada inaczej hihi