Na wyjeździe #16

05 listopada 2014 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
Ciotka

;) On nie umiera :)) ja jestem tutaj krótko , i próbowałam na wesoło to dostałam burę :)) trochę smutno tutaj i tak nudno ... jak w kosciele :))

Ja w kościele się nie nudzę
05 listopada 2014 21:05 / 8 osobom podoba się ten post
Ciotka

A przepraszam ile Wy macie lat !!! Haaallooo!!! mleko pijecie :)) Dziewczyny , oni nie wierzą w te nasze bradnie że my nie pijemy !! Obudżie się .. I jak jest okazja , to pijcie z nimi , może nie równo , ale wtedy będą was inaczej traktować ;:)) Nie namawiam do upijania się !!! Moja siostra tu żyje , wyszła zamąż ,jest tutaj prawie od dziecka . Więc mentalność ma polki , a przyzwyczajenia niemców ... troszeczkę mi naświetliła ten ich świat :))

Ciotka może Ty już przestań pić i poczekaj do piątku a emocje zostaną uwolnione?
05 listopada 2014 21:08
Renie

Ciotka może Ty już przestań pić i poczekaj do piątku a emocje zostaną uwolnione?

Ja cały czas przy mały picolo , to chyba nie grzech ? No chyba że to kółko różańcowe , To przepraszam, zmykam :) Buziaczki :)
05 listopada 2014 21:08 / 7 osobom podoba się ten post
Ciotka

A przepraszam ile Wy macie lat !!! Haaallooo!!! mleko pijecie :)) Dziewczyny , oni nie wierzą w te nasze bradnie że my nie pijemy !! Obudżie się .. I jak jest okazja , to pijcie z nimi , może nie równo , ale wtedy będą was inaczej traktować ;:)) Nie namawiam do upijania się !!! Moja siostra tu żyje , wyszła zamąż ,jest tutaj prawie od dziecka . Więc mentalność ma polki , a przyzwyczajenia niemców ... troszeczkę mi naświetliła ten ich świat :))

nie chodzi o to ile mamy lat chodzi o zasade..........................praca to praca ...............
a wypic to ja moge sobie w domu z przyjaciolmi..............
niech na mnie patrza jak chca a jak im sie nie podoba niech sobie wezma inna
05 listopada 2014 21:10 / 7 osobom podoba się ten post
Ciotka

A przepraszam ile Wy macie lat !!! Haaallooo!!! mleko pijecie :)) Dziewczyny , oni nie wierzą w te nasze bradnie że my nie pijemy !! Obudżie się .. I jak jest okazja , to pijcie z nimi , może nie równo , ale wtedy będą was inaczej traktować ;:)) Nie namawiam do upijania się !!! Moja siostra tu żyje , wyszła zamąż ,jest tutaj prawie od dziecka . Więc mentalność ma polki , a przyzwyczajenia niemców ... troszeczkę mi naświetliła ten ich świat :))

No tu się akurat z Tobą nie zgodze.
 
Oczywiście, wszystko jest dla ludzi...alkohol też.
Ja sama bardzo lubię i wino i mocniejsze whisky...
Jednak tu będąc akurat na kontrakcie nie pije ani kropelki.
Po pierwsze primo - jestem w czasie pracy.
Po drugie primo - a jak się cos PDP stanie,a ja po kielichu?
Po trzecie primo - po co pogłębiać niemieckie przekonanie ,ze jak Polak to pijak...?
05 listopada 2014 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
No i melduję się posłusznie z Hanau .Dotarłam w całości wczoraj.Podróż była z przygodami. Za pasażerkę mieliśmy nawaloną w 3 D...... Paniusię , która się zsiusiała na fotel podczas spania i jechało jak z kibla.O pracy napiszę po paru dniach jak się zapoznamy z dziadkiem . Wygląda na sympatycznego . Pozdrawiam
05 listopada 2014 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

 Tak czytam i czytam,że forum umiera, że tak sie pozmieniało, a ja nie mam żadnego porównania.Koleżanki, starsze stażem na forum, napiszcie jak ono wygladało kiedyś, to może bedzie lekcja dla nas świeżych.

Czy ja wiem czy Forum umiera...?
 
Ja tez nie mam długiego stażu i pewnie osoby powracające po dłuższej nieobecności nie widząc dawnych znajomych tak uważają.
 
Ja jednak uważam,ze nie umiera (czego dowodem są codziennie nowe posty) a po prostu się zmienia.
Tak juz jest na rożnych forach....
05 listopada 2014 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Tylko nie mów,że ta Paniusia jechała opiekować się seniorami:(!!!
05 listopada 2014 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Tylko nie mów,że ta Paniusia jechała opiekować się seniorami:(!!!

To rodzina będzie musiała zainwestować w podwójną partię pampersów. Dla seniora i dla opiekunki. Tylko kto ją bedzie przebierał ?
05 listopada 2014 21:21
basiaim

No tu się akurat z Tobą nie zgodze.
 
Oczywiście, wszystko jest dla ludzi...alkohol też.
Ja sama bardzo lubię i wino i mocniejsze whisky...
Jednak tu będąc akurat na kontrakcie nie pije ani kropelki.
Po pierwsze primo - jestem w czasie pracy.
Po drugie primo - a jak się cos PDP stanie,a ja po kielichu?
Po trzecie primo - po co pogłębiać niemieckie przekonanie ,ze jak Polak to pijak...?

W tym kraju po kieliszku wina i kuflu piwa wsiadasz do samochodu tak??!! więc jesteś po kielichu czy nie ??!! bo już się pogubiłam gdzie pracuje ?? :)))
05 listopada 2014 21:26 / 5 osobom podoba się ten post
Ciotka

W tym kraju po kieliszku wina i kuflu piwa wsiadasz do samochodu tak??!! więc jesteś po kielichu czy nie ??!! bo już się pogubiłam gdzie pracuje ?? :)))

Powstrzymam się od komentarza.
05 listopada 2014 21:28
basiaim

Powstrzymam się od komentarza.

A mi się podoba Twoj awatar :)) 
05 listopada 2014 21:35
Ciotka

W tym kraju po kieliszku wina i kuflu piwa wsiadasz do samochodu tak??!! więc jesteś po kielichu czy nie ??!! bo już się pogubiłam gdzie pracuje ?? :)))

Czy tak rzeczywiście jest?
Nie jestem kierowcą ale bedę nawet pomijajac mój wiek:)))
Jestem pewna,że jak tylko znajdę wiecej czasu do dołacze do szacownego i lepiej opłacanego grona:)
 
Wracając do pytania wstępnego-jaka jest odpowiedź????
05 listopada 2014 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ta o rybie,a druga o grzybie...
05 listopada 2014 21:38
To znaczy nie wiem, czy chodzi Ci o to pytanie Agama - ale w Niemczech to normalka, że wsiada się po piwie i sznapsie za kierownicę. Mają większe dopuszczalne normy.