Czym sie zajmujemy poza opieką?

18 listopada 2014 09:01 / 6 osobom podoba się ten post
Och, Mleczko:) Nie takie to moje Dziadostwo znowu straszne;) Dziadostwo, bo dwojeczka z nich przecudna:) Pozostawieni bez opieki na dlugie lata. Przez ten czas demencja(chyba,bo nikt ich nawet nie przebadal) sie u nich rozwinela przecudnie i "troszeczke" zdziczeli:) W swoim swiecie zyja, ale zostalam juz zaliczona do inwentarza, wiec nie jest tak zle:) A nie takie z nich znowu Dziady, bo stac ich na mnie, a ja do tanich nie naleze:) Dzieki nim(a dokladniej dzieki ich kasie) jestem w Niemczech na stale, wraz z dziecmi, wiec dbam o nich, nawet jesli czasem nie jest to po ich mysli;)
18 listopada 2014 09:10 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Coś innego niz opieka?Mhm.....I nie hobby?Mhm....Inne zajęcia na szteli to:
1/palenie papierosów/ci co palą:)/
2/siedzenie na forum/ci co siedzą/
3/czytanie gazet,książek
4/manicure,pedicure,golenie nóg:)
5/obżeranie sie słodyczami:)/niektórzy/
6/telefonowanie do bliskich
7/podjadanie z lodówki miedzy posiłkami:)
8/farbowanie włosów
9/pranie swoich ciuchów
10/zakupy lub spacerowanie na przerwie
11/spanie na przerwie
12/odliczanie po 1000x ile do zjazdu zostało:)
13/wieczorne najczęściej rozmowy na Skypie:)
 
Cholera jasna ,cały dzień zawalony:)W ogóle nie ma czasu na jakąkolwiek opiekę:):):):):):)Bo na pewno jakies wazne zajęcia nie będace hobby pominęłam:)
 

Z kilkoma punktami się nie zgadzam , ale ogólnie to tak -moze być.
18 listopada 2014 09:12 / 5 osobom podoba się ten post
I przypomnialam sobie o kolejnej czynnosci, ktora namietnie robilam jak jezdzilam jeszcze na opieke. Liczylam ile razy kazdy kes jedzenia pogryzlam:) Do szalu mnie te moje wszystkie pdp doprowadzaly. Gdyby mogly to by kazdy posilek 3 godziny jadly... Jakos nie wypadalo zjesc i uciec, wiec jadlam baaaaaardzo powoli. Kazdy kasek przegryzalam 30 razy, potem przelykalam i nastepny kes... Jaka ja wtedy szczupla bylam:):):):)
18 listopada 2014 09:30
kasia63

Znalazłaś?:):):):)

Oczywiście... .ale zamiast wyskokiego Niemca trafił się mniejszy Polak... heh ...ja to mam szczęście...ale chłopak całkiem sympatyczny... kawka i do domu. A jak tam chłopaki w Ch??? Warto pojechać.... nic nie piszesz w tym temacie...
18 listopada 2014 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Bożenka

Oczywiście... .ale zamiast wyskokiego Niemca trafił się mniejszy Polak... heh ...ja to mam szczęście...ale chłopak całkiem sympatyczny... kawka i do domu. A jak tam chłopaki w Ch??? Warto pojechać.... nic nie piszesz w tym temacie...

a co to za desperacja ? ha ha Wyjazdy na "chłopaki" a przy okazji zajmowanie sie opieka hihi
18 listopada 2014 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
Bożenka

Oczywiście... .ale zamiast wyskokiego Niemca trafił się mniejszy Polak... heh ...ja to mam szczęście...ale chłopak całkiem sympatyczny... kawka i do domu. A jak tam chłopaki w Ch??? Warto pojechać.... nic nie piszesz w tym temacie...

Bo ja już mam chłopaka to się nie bardzo interesuję:)Są tu u bauera chłopaki-Polaki,w wieku moich dzieci:):):)Hi hi hi
18 listopada 2014 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM ....po tylu latach u mnie to już desperacja w tym temacie sięga zenitu!! hahahah
18 listopada 2014 10:12 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM, Bozenka obrotna kobietka jest. Polaczyla przyjemne z pozytecznym:)
18 listopada 2014 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
Bożenka

ORIM ....po tylu latach u mnie to już desperacja w tym temacie sięga zenitu!! hahahah

ha ha ha nie moze byc !!!! Jestem w Rheine hihi
18 listopada 2014 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

ORIM, Bozenka obrotna kobietka jest. Polaczyla przyjemne z pozytecznym:)

spoko Ma bardzo mile hobby ha ha Mi to nie przeszkadza i popieram emancypacje kobiet
18 listopada 2014 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
@Kasia63,co do mnie wszystko sie zgadza z Twoich punkcików,skubana!!!
18 listopada 2014 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
Za to ja w wolnych chwilach gram on-line w grę strategiczną. Córka mnie zaraziła i tutaj jak znalazł. Mam rozrywkę. Polecam.
18 listopada 2014 14:10 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Za to ja w wolnych chwilach gram on-line w grę strategiczną. Córka mnie zaraziła i tutaj jak znalazł. Mam rozrywkę. Polecam.

Witaj Wstenga, ja gram w Dark Souls 2, jestem na 32 poziomie, co za fascynujace zajecie, oderwac sie nie moge, cisnienie mam caly czas prawie 200/100!!! Dobrych wynikow w grze on-line zycze;)))
18 listopada 2014 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Witaj Wstenga, ja gram w Dark Souls 2, jestem na 32 poziomie, co za fascynujace zajecie, oderwac sie nie moge, cisnienie mam caly czas prawie 200/100!!! Dobrych wynikow w grze on-line zycze;)))

Nie zam. Ja gram na Tribal Wars 2, kontynuacja Plemion. Fajna gra i wciągająca. Ale tutaj jest dużo czasu wolnego więc przynajmniej dni mi szybciej mijają ;)))
18 listopada 2014 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Nie zam. Ja gram na Tribal Wars 2, kontynuacja Plemion. Fajna gra i wciągająca. Ale tutaj jest dużo czasu wolnego więc przynajmniej dni mi szybciej mijają ;)))

Moja gra jest tak ekscytujaca i podnoszaca cisnienie, ze jesli skoncze, zajme sie jakas dedektywistyczna gra.
Przyjemnosci, rzeczywiscie czas migiem mknie.