Lycamobile

05 września 2015 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Aplikacja którą najlepiej "kupić" w sklepie play(moim zdaniem),bo będzie bez wirusów:)
To taki komunikator dzięki któremu można szybko pisać,rozmawiać czy przesyłać fotki.
Coś podobnego jak facebok,którego ja nie mam:-)

Mam jeszcze Smartgroschen  jest superr bo jeszcze można dzwonić na komorki w Polsce i zagranicą oczywiście musi być wi fi ale koszt to przeważnie 0,02 E za min każdym razem wyświetla koszt rozmowy, doładowania przez stronę w Euro ale ściaga też z polskich kont w średnim kursie, nie ma ważności.

Polecam bo można zrezygnować z niemieckiej komorki, a rozmowy tanie miedzy sobą oczywiście za darmo.

Mam polską lyce i nie mam romingu w Niemczech , obecnie miedzy sobą jest .10 gr a do innych 29 gr będąc w niemczech.
Jedynie szkoda, że nie można jeszcze wykupić w Polsce internetu żeby też działał w Niemczech bo jest śmiesznie tani. Lyce ma już sporo krajów gdzie można korzystać też z inernetu rodzimego, ale nie Niemcy.
01 lutego 2016 21:36
Moi drodzy, a tę Lycamobile gdzie kupię ???
Wiem, pytanie głupie, ale jeszcze nigdzie nie byłam, jestem tu dopiero od soboty i nie wiem gdzie ruszyć po te kartę
We środę jadę z wnuczką PDP po zakupy i mamy kupić.
Dzięki
01 lutego 2016 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Moi drodzy, a tę Lycamobile gdzie kupię ???
Wiem, pytanie głupie, ale jeszcze nigdzie nie byłam, jestem tu dopiero od soboty i nie wiem gdzie ruszyć po te kartę :-(
We środę jadę z wnuczką PDP po zakupy i mamy kupić.
Dzięki :czerwieni sie:

Starter i doładowanie możesz dostać w kiosku,w Edece,Netto,DM,Rossmanie/tu są zawsze startery/-praktycznie wszędzie są.Zdarza się,że sa doładowania a nie ma startera.A,i nie ma w ALDI i w LIDLU w ogóle.Rozglądaj sie za niebiesko-zielonym znaczkiem Lycy.Mozesz ze strony zamówić,ale to potrwa zanim dojdzie.Niemniej jednak masz tak dużo potrzebnych info -ze strony jest gratis ,w sklepie 10euro.

www.lycamobile.de/po/   -po polsku
01 lutego 2016 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Moi drodzy, a tę Lycamobile gdzie kupię ???
Wiem, pytanie głupie, ale jeszcze nigdzie nie byłam, jestem tu dopiero od soboty i nie wiem gdzie ruszyć po te kartę :-(
We środę jadę z wnuczką PDP po zakupy i mamy kupić.
Dzięki :czerwieni sie:

O tutaj. Przyjdzie pocztą za dzień lub dwa:  http://www.lycamobile.pl/po/ 
 
 
01 lutego 2016 22:02
Kobietka

Moi drodzy, a tę Lycamobile gdzie kupię ???
Wiem, pytanie głupie, ale jeszcze nigdzie nie byłam, jestem tu dopiero od soboty i nie wiem gdzie ruszyć po te kartę :-(
We środę jadę z wnuczką PDP po zakupy i mamy kupić.
Dzięki :czerwieni sie:

Ja w Penny kupiłam starter. Rejestracja karty jest w kilku językach, w tym i po polsku  Jak bedziesz się rejestrować to od razu zapytaj o tanie rozmowy. Trzeba smsa wysłać na jakiś numer?
01 lutego 2016 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Tanie rozmowy sms SPAR NA 2525,po uprzednim doładowaniu.Na domowe do PL opłata tylko za połączenie ,chyba teraz 16 albo 26 centów/nie pamietam/ i gadac mozna do oporu a na komorki do PL opłata za połaczenie plus 1cent za minutę.
01 lutego 2016 22:24
kasia63

Tanie rozmowy sms SPAR NA 2525,po uprzednim doładowaniu.Na domowe do PL opłata tylko za połączenie ,chyba teraz 16 albo 26 centów/nie pamietam/ i gadac mozna do oporu a na komorki do PL opłata za połaczenie plus 1cent za minutę.

Na dzień dzisiejszy 15 centów - za "inicjację" połączenia.
01 lutego 2016 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Jak wyślesz sms na 2525 o treści SPAR, to na komórki też 1 cent za minutę + 15 centów za "inicjację".
Z niemieckiej Lyca do Polski.
01 lutego 2016 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Tanie rozmowy sms SPAR NA 2525,po uprzednim doładowaniu.Na domowe do PL opłata tylko za połączenie ,chyba teraz 16 albo 26 centów/nie pamietam/ i gadac mozna do oporu a na komorki do PL opłata za połaczenie plus 1cent za minutę.

15 cent za polaczenie I jeden za kazda minute. Na komorki I stacjonarne
01 lutego 2016 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
marinea

15 cent za polaczenie I jeden za kazda minute. Na komorki I stacjonarne

Nie płacę dzwoniąc na domowe do PL ani centa za minutę,poza opłatą za połaczenie-wysłałam smska i nie płacę:)Sprawdzam ile mi ubyło po kazdej rozmowie i tylko za połaczenie a gadam czasem z godzinę.Sprawdxcie sobie na stronie LYCY.:)
01 lutego 2016 22:45
I to się nazywa: "mieć przyjacół w potrzebie"
Dzięki wszystkim za błyskawiczną pomoc, skorzystam na pewno
02 lutego 2016 06:30 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Jak wyślesz sms na 2525 o treści SPAR, to na komórki też 1 cent za minutę + 15 centów za "inicjację".
Z niemieckiej Lyca do Polski.

Wydaje mi się że "SPAR AN" ma być?
02 lutego 2016 06:58 / 1 osobie podoba się ten post
A czy kupię w Polsce startówkę Lycamobile mężowi,bo sobie kupię w Niemczech?Przez internet nie mogę mu zamówic,bo jest opcja-wpisz nr. osoby do której będziesz dzwonił,a ja przecież jeszcze nie mam...
02 lutego 2016 07:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

A czy kupię w Polsce startówkę Lycamobile mężowi,bo sobie kupię w Niemczech?Przez internet nie mogę mu zamówic,bo jest opcja-wpisz nr. osoby do której będziesz dzwonił,a ja przecież jeszcze nie mam...

Ja widziałam u Kolportera, prawie we wszystkich kioskach w których bilety sprzedają czy też Lotto 
02 lutego 2016 07:49 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Wydaje mi się że "SPAR AN" ma być?

Dlaczego? Ja wpisuję SPAR tylko. Może wybierasz jakiś pakiet ? 
Ja w tel z internetu korzystam domowego, stacjonarnego, nie mam mobilnego. Może to o to chodzi ?