Bus Autokar Samolot - czym lepiej?

25 września 2015 18:25
basiaim

Busiki wychodzą trochę drożej niż duże autokary,ale odchodzi Ci np koszt dojazdu na przystanek autobusowy,bo busiki zabierają spod domu i dowożą pod wskazany adres.

Co do samolotu...Rozpiętość cen ogromna. Możesz trafić na promocje,tanie loty i zapłacisz np 20 euro w obie strony (mi się tak raz udało :) ) ,a możesz zapłacić duuuużo więcej.

znając termin zjazdu, od razu szukam tanich lotów - lot do PL spod holenderskiej granicy to niecałe 2godz, cena - przy dobrych wiatrach - 72PLN ;) nawet dokładając koszt pociągu i dojazdu autobusem na lotnisko, daje to cenę porównywalną z Sindbadem, ale 20 godzin krótszą podróż :)
25 września 2015 20:03
Oj trzeba miec farta żeby trafić lot tam i z powrotem akurat w tych terminach w jakich sie pracuje.Mnie się nie udało nigdy
25 września 2015 20:25
Marta

Oj trzeba miec farta żeby trafić lot tam i z powrotem akurat w tych terminach w jakich sie pracuje.Mnie się nie udało nigdy

mam 3 lotniska niemal pod nosem, do każdego dojazd pociągiem, z góry znam termin wyjazdu - czyli na 2 m-ce wcześniej i urządam...polowanie. Emocje bezcenne :) jedyny ból to ten nieszczęsny bagaż, co ja się nagimnastykowałam z walizką, mierząc i ważąc, aż stanęło na tym, że pożyczyłam od syna PDP ;)
25 września 2015 20:32
Marta

Oj trzeba miec farta żeby trafić lot tam i z powrotem akurat w tych terminach w jakich sie pracuje.Mnie się nie udało nigdy

Marta samoloty do pl sa codziennie. Bynajmniej z dortmundu i koloni
25 września 2015 20:36
Mazury

Marta samoloty do pl sa codziennie. Bynajmniej z dortmundu i koloni

Tylko z Dortmundu drogo :( z Dusseldorfu latają - też drogo - do tych dwóch nie miałam jeszcze szczęścia w polowaniu na tanio, ale tanich znajdziesz z: Weeze - 2 razy w tygodniu, z Maastricht, Brukseli...DB ma fajne bilety zniżkowe, więc kombinacja pociąg-samolot - to jakieś 4 godziny max ;)
25 września 2015 20:45
justwoman

Tylko z Dortmundu drogo :( z Dusseldorfu latają - też drogo - do tych dwóch nie miałam jeszcze szczęścia w polowaniu na tanio, ale tanich znajdziesz z: Weeze - 2 razy w tygodniu, z Maastricht, Brukseli...DB ma fajne bilety zniżkowe, więc kombinacja pociąg-samolot - to jakieś 4 godziny max ;)

Sprawdzilem dla przykladu z dortmundu do gdanska na 15.10.15 39.99 € da sie:):) wytrzymac
25 września 2015 20:56
Mazury

Sprawdzilem dla przykladu z dortmundu do gdanska na 15.10.15 39.99 € da sie:):) wytrzymac

ojjjjjjj, ojjjjjjjjjjjj - ja zmykam na chwilę do PL w połowie listopada, ale Gdańsk OK - pasowałby ;)
13 grudnia 2015 11:01
Pytanie mam związane z Eurobusem-Eurolines.
Wiem,ze mogę zadzwonić do biura,odpowiedź otrzymam,ale musze wiedzieć to juz dziś...

Czy jest taka możliwość,ze rezerwuję miejsce teraz przez Internet,a oplacic bilet mogę np u kierowcy przy wsiadaniu?

Ma ktos takie doświadczenia? Wie cos?
13 grudnia 2015 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Pytanie mam związane z Eurobusem-Eurolines.
Wiem,ze mogę zadzwonić do biura,odpowiedź otrzymam,ale musze wiedzieć to juz dziś...

Czy jest taka możliwość,ze rezerwuję miejsce teraz przez Internet,a oplacic bilet mogę np u kierowcy przy wsiadaniu?

Ma ktos takie doświadczenia? Wie cos?

Z tego co wiem to jest taka możliwość :) Spotkałam ludzi którzy miejsce mieli, a bilet odbierali i płacili u kierowcy :)
13 grudnia 2015 11:09
basiaim

Pytanie mam związane z Eurobusem-Eurolines.
Wiem,ze mogę zadzwonić do biura,odpowiedź otrzymam,ale musze wiedzieć to juz dziś...

Czy jest taka możliwość,ze rezerwuję miejsce teraz przez Internet,a oplacic bilet mogę np u kierowcy przy wsiadaniu?

Ma ktos takie doświadczenia? Wie cos?

a czemu nie zaplaciesz za bilet przez internet ? 
Mozna rowniez wydrukowac sobie bilet
13 grudnia 2015 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a czemu nie zaplaciesz za bilet przez internet ? 
Mozna rowniez wydrukowac sobie bilet

Gdybym miała taka możliwość, nie pytalabm na forum o inny wariant .
Tym razem muszę zrobić inaczej.
13 grudnia 2015 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
witam.owszem jest taka możliwość ja tak jechałam
13 grudnia 2015 22:38
basiaim

Gdybym miała taka możliwość, nie pytalabm na forum o inny wariant .
Tym razem muszę zrobić inaczej.

basiaim , mozesz!!!!
14 grudnia 2015 09:15
Piszę to,bo byc może komuś ta informacja się przyda.

Przed chwilą dzwoniłam do BOK Eurobus i mam informację z pierwszej ręki.
Rezerwacja PRZEZ INTERNET jest rezerwacją czasową i jeśli nie wpłyną pieniądze na ich konto,rezerwacja ta przepada,zostaje anulowana.
W tym przypadku nie ma możliwości odbioru biletu u kierowcy.

Pozostaje rezerwacja TELEFONICZNA,gdzie tak można zrobic.
11 października 2017 09:12
Sluchajcie czy ktos zna firmę przeowozową ktora wyjeżdża z niemiec rano? Bo z tego co widze to wszystkie Jada na wieczór