Bus Autokar Samolot - czym lepiej?

11 października 2017 09:19
pulpecja86

Sluchajcie czy ktos zna firmę przeowozową ktora wyjeżdża z niemiec rano? Bo z tego co widze to wszystkie Jada na wieczór

Dużo  busików jadzie rano ,część w ciągu dnia lub wieczorem.Zawsze coś znależć można.
11 października 2017 09:21
pulpecja86

Sluchajcie czy ktos zna firmę przeowozową ktora wyjeżdża z niemiec rano? Bo z tego co widze to wszystkie Jada na wieczór

Dużo takich.
Skąd- dokąd?
11 października 2017 09:25 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Dużo takich.
Skąd- dokąd?

Podejrzałam,że Pulpecja ze Szczecina jest.Pas trans może tam dojeżdża ,ale nie jestem pewna.
11 października 2017 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Podejrzałam,że Pulpecja ze Szczecina jest.Pas trans może tam dojeżdża ,ale nie jestem pewna.

Też o nich pomyślałam, bo mają sporo tras.
Niby tych busików dużo, a jak się chce dopasować miejsce wyjazdu z docelowym, to zaczyna być pod górkę.
11 października 2017 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

Sluchajcie czy ktos zna firmę przeowozową ktora wyjeżdża z niemiec rano? Bo z tego co widze to wszystkie Jada na wieczór

Jest tez Braciaktrans , oni z rana wczesnego jada , na granicy sa kolo 12.))i Osobus tez))
11 października 2017 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Jest tez Braciaktrans , oni z rana wczesnego jada , na granicy sa kolo 12.))i Osobus tez))

Też z usług tej Firmy korzystam...
11 października 2017 09:37 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Też z usług tej Firmy korzystam...

Moze sie kiedy spotkamy))).
Dla mnie sa niezawodni , prefekcja w kazdym calu))
11 października 2017 09:38 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Moze sie kiedy spotkamy))).
Dla mnie sa niezawodni , prefekcja w kazdym calu))

Może już spotkaliśmy, tylko nic o tym nie wiesz...
11 października 2017 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Moze sie kiedy spotkamy))).
Dla mnie sa niezawodni , prefekcja w kazdym calu))

Madzia...daj nr tel do nich....może w Mazowieckie jeżdżą ???
11 października 2017 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Madzia...daj nr tel do nich....może w Mazowieckie jeżdżą ???

Nie tam nie , ale spr.0068 415 20 25 )))
11 października 2017 09:46
teresadd

Podejrzałam,że Pulpecja ze Szczecina jest.Pas trans może tam dojeżdża ,ale nie jestem pewna.

Dokladnie jechalabym z wuppertal do szczecina.zaraz sobie dokladniej zerkne na firmy
20 listopada 2017 22:18
Może ktoś się orientuje czym najlepiej i najtaniej dostać się z Pomorza do Zurichu?
20 listopada 2017 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Może ktoś się orientuje czym najlepiej i najtaniej dostać się z Pomorza do Zurichu?

21 listopada 2017 07:02 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Może ktoś się orientuje czym najlepiej i najtaniej dostać się z Pomorza do Zurichu?

Samolot z Gdańska albo SINDBAD/z Koszalina jechałam 23 godziny..../Busów ,które jeżdżą do CH nie znam z naszego regionu.
21 listopada 2017 07:14
steni

Może ktoś się orientuje czym najlepiej i najtaniej dostać się z Pomorza do Zurichu?

Samolot to nie wiem, dziewczyny pisza, ja jechalam pociągiem do Bazylei, Poznan-Berlin- Bazylea, trochę juz czasu minęło, droghobtez nie było, bilet wcześniej kuipilam