Bus Autokar Samolot - czym lepiej?

27 czerwca 2012 22:32
Na bilecie masz numer tzn.adres z kąd odjezdza
28 czerwca 2012 08:03

Ja tylko tak napisalam,a swoja drogą ciekawe,bo jak sie zatrzymują to wszyscy wcinaja ,aż im się uszy trzęsą,I wypraszam sobie jakieś "phikanie"!Każdy jeżdzi jak mu wygodnie...

28 czerwca 2012 08:09
Teraz potrzebuję dojechać do Monachium,no troszkę za...do godz 18 .Wiecie może czy jakiś bus jedzie w nocy z Polski??,bo chyba tylko tym sposobem dotrę tam do 18.
29 sierpnia 2012 19:21
czy któraś z was mieszka w bardzo małej miejscowości i załątwia sobie przejazd sama??
29 sierpnia 2012 21:17
ulencja - juz ci w dziale Aterima odpisalam nt zalatwiania przejazdu - ja tz mieszkam w malutkiej wioseczce i z zalatwieniem busa klopotow nie ma nigdy.
29 sierpnia 2012 21:40
Kasia dzięki. Do Koszalina niestety mam daleko, już bliżej do słupska ale i tak godzinka drogi i bez sensu, żebym po bilet jeździła aż do Słupska. Sindbad wiem, że jeździ przez Lębork ale nie mam gdzie kupić biletu. nie znam się na tym :/
29 sierpnia 2012 21:42
ulencja.bilet mozesz kupic przez internet( mowa o Sindbadzie)
29 sierpnia 2012 21:56
ulencja -proszę oto nr tel do przewozow busowych w Lęborku - 503143679 ,506126056,http://eko-bus.pl/trasy.html - to stronka firmy EKOBUS-tez z Lęborka jeżdżą.
30 sierpnia 2012 09:57
Kasia dzięki. a wiesz może czy można zamówić taki bilet telefonicznie a zapłacić i odebrać u kierowcy??
30 sierpnia 2012 20:59
ulencja - w EKOBUS-ie na 100% można ,jak w innych nie wiem ale pewnie też.nie nerwusja!
31 sierpnia 2012 09:50
Czytam te wpisy i jednak jestem za Sindbadem... Moj bilet open z Olsztyna do Stuttgartu to koszt 363 zl bez zadnych znizek. Autokary dobrze wyposazone, dwoch kierowcow, piloci, kawa, herbata, zimne picie, postoje co 2 - 3 godziny, co przy trasie 22-godzinnej ma znaczenie. O ile na trasie nic sie nie dzieje (typu: pasazerka pomylila autokary, albo bagaz), to jest punktualny.
Bilet mozna kupic przez internet, bywa, ze ludzie nie maja wydrukowanego, trzeba miec tylko numer biletu i pilot sprawdza dane na swojej liscie. Dzwoniac w sprawie daty powrotu podaje sie imie, nazwisko i numer biletu.
31 sierpnia 2012 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
I ja tez jestem za Sindbadem.Momi zdaniem najlepsza firma.Przedtem jeżdziłam Eurolines,ale nieuprzejmi kierowcy,brak pilota,żądali często jakichś dopłat,brak darmowej kawy dla klientów z kartami SK-ale to było 4 lata temu,byc może się coś zmieniło jak pasażerowie pouciekali do Sindbada.Jak dla mnie-żaden mały,niewygodny busik,tylko Sindbad.Bilety tanie na karte SK +jeszcze jakieś promocje.Moja zmienniczka płaci za busik w jedną strone tyle ile ja w obie.
31 sierpnia 2012 14:09
też lubię Sindbadem ale tam gdzie jadę nie jeździ Sindbad :( tylko Becken Raisen a ich bardzo nie lubię :/
10 września 2012 20:06
witajcie, ja jechałam Eurobusem tylko on jeździ do mojej miejscowości i byłam niezadowolona, no ale cóż póki nikt inny tam nie jedzie nie mam wyboru chyba że poszukam jakiegoś busika
10 września 2012 20:11
Dziewczyny a znacie jakis bus ktory zabierze ´mnie z okolic Rosenheim do okolic Warszawy ??? To jeszcze nie takie pilne, bo na razie nie wyjezdzam ale tak sie rozgladam. Mozliwe tez ze bede leciec - czego nienawidze brrr , tysiac razy bardziej wole pociag lub bus niz samolot .