Andrzejkowy wieczór

29 listopada 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

i jak chce to moze sprawdzic empirycznie ze wiele kobiet tak ma hihi

oj ty byś zaraz sprawdzał.....koniec tematu..miało byc o Andrzejku....
29 listopada 2014 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

i jak chce to moze sprawdzic empirycznie ze wiele kobiet tak ma hihi

Ciemnawa jestem , czy " empirycznie " to znaczy to samo co " namacalnie ??? jeśli tak , to dla dobra Iwuni mogę się poświęcić  , dla dobra koleżanki wszystko , co mi tam !  -:))))))
29 listopada 2014 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciemnawa jestem , czy " empirycznie " to znaczy to samo co " namacalnie ??? jeśli tak , to dla dobra Iwuni mogę się poświęcić  , dla dobra koleżanki wszystko , co mi tam !  -:))))))

o już ,,,jak namacanie to zaraz chetne, empirycznie zbudowane,ale sie usmiałam.........:) :) :) :) :)  co to z czlowieka robi izolacja....
29 listopada 2014 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Tematycznie , do dzisiejszego wieczoru,posłuchałam Macieja wróżbity : . Ta druga, która się dodzwoniła , to chyba potencjalna , albo już obecna opiekunka.
29 listopada 2014 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Tematycznie , do dzisiejszego wieczoru,posłuchałam Macieja wróżbity : . Ta druga, która się dodzwoniła , to chyba potencjalna , albo już obecna opiekunka.

ha,ha,ha;-;-;-;-;-
29 listopada 2014 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

o już ,,,jak namacanie to zaraz chetne, empirycznie zbudowane,ale sie usmiałam.........:) :) :) :) :)  co to z czlowieka robi izolacja....

Ciiiiii , jaka izolacja ? obok mnie mój man siedzi , lepiej jak nie przeczyta , bo mi internet odłączy !...... Święto rodzinne przełożone ze względu na moją niedyspzycję ( czyt. kaszel jak u grużlika ! ) a on biedaka ma dziś urodziny i to okrągłe 60 -te ....e , nie pomyłeczka , rok starszy to musi 19-te ma ! -:)))))
29 listopada 2014 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?
29 listopada 2014 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?

No , no .......
29 listopada 2014 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?

no,no,hi,hi piekna,, M ,,literka a moze to ..W,,-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-
29 listopada 2014 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

no,no,hi,hi piekna,, M ,,literka a moze to ..W,,-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-

proponuję kompromis  : od "M" do "W" :)
29 listopada 2014 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?

W przypływie natchnienia oświadczam,że będziesz jeżdzić Mercedesem albo Mitsubischi:)
30 listopada 2014 07:03 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?

" M " jak " Mleczko " ??? -:)))))))))
30 listopada 2014 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie myślcie,że jak sie skonczy 40-ci lat to marzeń sie nie ma.Powrozylam sobie ze skórki z obranego jabłka.I jaka litera mi się ułozyła?

a moze moderator ha ha Jednak mysle ze to nie imie tylko milion w lotto
30 listopada 2014 10:49
Po co to ja nago spałam? Nie mogę znaleźć tego posta.
30 listopada 2014 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
Pomocy!!!
Kto wymyślił nagie spanie niech mi podpowie. Bo ja tu szukam i szukam, obiadu w końcu nie będzie. Jacy wy płodni jesteście, nie idzie nic znaleźć.