Tanie prefixy do Polski

07 sierpnia 2013 12:49
witam
Ja tez mam Layce ale rozmowy mnie kosztuja nawet na layke pl 9 c minumta na stacjionarne 1 c, jest tez siec z blauword z e plusa de , starter kosztuje 9,90 E i na koncie masz 10 E, wykupujesz flata za 15 E czyli musisz kupic doladowanie za kolejne 10 E i masz wtedy 3000 minut i 3000 sms , tylko jest to na e plusa pl , tak przezyłam 2 ms jak nie miałam neta, ale najopłacalniejszy jest internet i skyp, ja dostałąm kiedys od dziewczyny w busie kiedy jechałam pierwszy raz do de włansie tego flata kupilam starter i wlaczyłam smsem flat , to sie opłaca , po za tym bez flata dzwonisz do pl za 1 c za minute na stacjionarne a 8 c za minute na telefony komórkowe, smsy sa drogie bez flata kosztuja 15 c, ale z tych wszystkich sieci ta jest nawet dogodna , jesli chodzi o dzwonienie, pozdrawiam
07 sierpnia 2013 13:23
No wszystko a może prawie wszystko zakumałam ;-)
Tylko, że mnie interesuje na terenie DE pomiędzy tą samą siecią...
Mój mąż jest ode mnie jakieś chyba 800km (nie ma neta) więc szukam kontaktu poprzez komórkę za free :-D
Tina40- a nie obiło się Tobie o uszy, że teraz LycaMobile ma promocję pomiędzy siecią w DE dwa tygodnie za free:-Dfree????
Czy ja już jakieś omamy mam :-D???!!!
07 sierpnia 2013 13:24
Beruska - dziękuję za info.
Pozdrawiam. .....
07 sierpnia 2013 13:25
Wiesz ,co oni mają stronę internetową.Wrzuć w googla Lycamobile.de i znajdziesz.
07 sierpnia 2013 13:29
Sprawdzcie dobrze lycamobile, bo znajoma ostatnio kupowała i turek odradził jej tą sieć, bo ponoć podnoszą ceny... kupiła lebare... ale nie wiem ile w tym prawdy...
07 sierpnia 2013 13:30
Tina40- No kobietoooo!!! :-D
Teraz to rozłożyłaś mnie na łopatki :-D
Powiedz mi, wejdę na tą str. i zobaczę tam kogel-mogel :-D, bo mój Deutsche to masakrejszyn do potęgi entej B-)
No ale!!! :-D
Chyba kupimy Lyca i ende!!! B-)
07 sierpnia 2013 13:31
Tali- sprawdzę na pewno! !!B-)
Dzięki...
07 sierpnia 2013 13:36
bellaluna1977

Tina40- No kobietoooo!!! :-D
Teraz to rozłożyłaś mnie na łopatki :-D
Powiedz mi, wejdę na tą str. i zobaczę tam kogel-mogel :-D, bo mój Deutsche to masakrejszyn do potęgi entej B-)
No ale!!! :-D
Chyba kupimy Lyca i ende!!! B-)

Strona jest przejrzysta,a promocje sa pod zakladką angebot,zresztą poźniej poszukam i linka zamieszczę.
07 sierpnia 2013 13:37
Tali

Sprawdzcie dobrze lycamobile, bo znajoma ostatnio kupowała i turek odradził jej tą sieć, bo ponoć podnoszą ceny... kupiła lebare... ale nie wiem ile w tym prawdy...

Kurcze sprawdzę,ale póki co nie zauwazyłam ,żadnych podwyżek,moze planują.
07 sierpnia 2013 13:55
bellaluna1977

Tina40- No kobietoooo!!! :-D
Teraz to rozłożyłaś mnie na łopatki :-D
Powiedz mi, wejdę na tą str. i zobaczę tam kogel-mogel :-D, bo mój Deutsche to masakrejszyn do potęgi entej B-)
No ale!!! :-D
Chyba kupimy Lyca i ende!!! B-)

http://www.lycamobile.de/de/Unlimited-Calls-to-Lycamobile,     tu masz promocję,w sieci za darmo sie dzwoni,promocja,jest wazna do 15 sierpnia,ale przedłużają,trzeba sledzić.Jak zaladujesz za 5 eur ,to dzwonisz bez limitu w sieci przez tydzien,10 ,15 eur ,to przez 14 dni,a 20 eur i więcej ,to przez caly miesiąc.Acha,za połaczenie pobierają 15 centów,a jak przekroczysz 30 min rozmowy,to pobierana jest opłata 5 centów za min.Tak stoi w informacji.Zajrzałam do taryf,do do innej komórkowej sieci jest 9c za min,stacjonarne 1c za min,sms 15c.
07 sierpnia 2013 14:02 / 1 osobie podoba się ten post
Tina40- i to się nazywa "porada" :-D
Jesteś mega
Vielen Dank :-D
P.S. Polecam się na przyszłość :-D
07 sierpnia 2013 14:07
bellaluna1977

Tina40- i to się nazywa "porada" :-D
Jesteś mega :-)
Vielen Dank :-D
P.S. Polecam się na przyszłość :-D

Nie ma sprawy,polecaj się,nie umrę z nudów tutaj.A widzisz jak mnie "wyprostowałaś",czasem trzeba się "rozwinąć",a ze mnie wszystko trzeba na siłę wyciagać;-)))).
07 sierpnia 2013 14:13
Akurat tak się złożyło, że "kulka129" wybyła shopping machen :-D i normalnie padam z nudy- czyli coś jak Ty :-D
I jeszcze ten deszcz za oknem.....
Chyba jedyne lekarstwo to: dobry horror na iptaku B-)
No, ale przynajmniej doszliśmy za Twoją pomocą do rozwikłania mojego problemu odnośnie sieci
Míłego popołudnia życzę wszystkim tym co mają mega nudę B-)
Tina40 Tobie również kobietko B-)
07 sierpnia 2013 15:21
bellaluna1977

Beruska - dziękuję za info. :-)
Pozdrawiam. .....

Czesc 
Blauword jest siecia DE kupujac starter i wysyłając flat masz 3000 minut darowych oraz tyle samo smsów, czy do polski czy do niemiec , wic musicie kupic sobie ta sama startowa karte i jedno z was musi włączyć flat , jak chesz przesle ci jak to zrobic , ja tak robiłam pozdrawiam
07 sierpnia 2013 18:45
Beruska- to może faktycznie ta sieć będzie najlepsza...
Bo Ja chcę mieć luźny dostęp dzwonienia za małą kasę ;-)
Jakby Ci się nudziło to napisz o co tam chodzi i w ogóle. ...
Bo ja należę do tych mało-kumatych ;-)
Także z góry wielkie dzięki