Tanie prefixy do Polski

08 sierpnia 2013 16:11
Margaretka- słuszna uwaga!!!!
Niech dziewczyny tu nie mąką :-P
Zaraz kogel-mogel zrobią :-P
09 sierpnia 2013 11:22
Beruska: powiedz, bo mi również już się miesza ;-)
Mam kupić e-plusa czy Blauword????
Czy nie ma różnicy... ;-)???
Sorry, że Ci truję bez przerwy, ale tempa jestem w tych interesach ;-)
Pozdrawiam. ...:::
09 sierpnia 2013 18:04
Beruska- sorry ale jestem w trakcie rejestracji...
I nie chce mi przyjąć daty urodzenia,,
Próbuje różnie wpisać ale na czerwono podkreśla..
Proszę napisz co robię nie tak...
09 sierpnia 2013 18:06
bellaluna1977

Beruska- sorry ale jestem w trakcie rejestracji...
I nie chce mi przyjąć daty urodzenia,,
Próbuje różnie wpisać ale na czerwono podkreśla..
Proszę napisz co robię nie tak...

Popatrz,może maja być znaki minus - przy tej dacie urodzenia,albo inny znak,to ważne.
09 sierpnia 2013 18:18
Aniu- właśnie próbuje na różne sposoby....
A wiem, że Beruska korzysta z tej sieci...
I na złość nie ma jej teraz. ..
09 sierpnia 2013 19:44
Wystarczyło kropkę wstawiać
09 sierpnia 2013 21:39
bellaluna1977

Beruska- sorry ale jestem w trakcie rejestracji...
I nie chce mi przyjąć daty urodzenia,,
Próbuje różnie wpisać ale na czerwono podkreśla..
Proszę napisz co robię nie tak...

hej i jaka karte kupilas ???
 
16 sierpnia 2013 17:07
Aliooooo MARGARETKA
16 sierpnia 2013 17:54
bellaluna1977

Aliooooo MARGARETKA :-)

nie znam i juz nie poznam bo zostaje w Lebara  :)
16 sierpnia 2013 18:05
Margaterka- to Ty pisałaś dzisiaj do mnie na pocztę..??
16 sierpnia 2013 18:49
bellaluna1977

Margaterka- to Ty pisałaś dzisiaj do mnie na pocztę..??

nie 
27 września 2013 15:27 / 1 osobie podoba się ten post
Nie kupuj tej karty ODRADZAM!!!!!! mi zablokowali dzisiaj numer telefonu na którym miałem wykupiony międzynarodowy pakiet 750 minut za który zaplacilem 20euro gdyż stwierdzili ,,ze w ciągu w krótkim czasie wykonałem zbyt wiele polaczen na rozne numery telefonow'' oraz ze ,,wykorzystuje numer do biznesu wykonując tyle polaczen''-))))) to nie jest tragiczne to jest po prostu smieszne-na podstawiewidzimisie(konsultanci twierdza ze to system blokuje,komorka zajmujaca się wykrywaniem oszustw)),dobre sobie wiec jestem oszustem bo zaplacilem za karte startowa,doladowanie i korzystam z usług;-)))W regulaminie wspomnianego pakietu jest zapis ze karta nie może być wykorzystywana do polaczen związanych z prowadzeniem firmy,biznesy jak okreslaja to konsultanci na infolinii.Tylko jakiej podstawiie jest blokowana karta na polaczenia wychodzace?ktos musi podsluchiwac moje rozmowy żeby ocenic w czy to jest rozmowa biznesowa czy prywatna.Polaczenia wykonywałem na numery prywatnych abonentow ,karte sim zakupiłem jako osoba prywatna i tak tez ja zarejestrowałem.A ze w mniemaniu firmy dużo dzwoniłem(hehehe określenie dużo 100,1000,czy 10000))to chyba mam do tego prawo a w regulaminie nie jest okreslona liczba minut i polaczen w ciągu doby wiec pytam na jakiej podstawie mam wiedzieć ile wydzwonić minut w ciągu doby i na i do ilu znajomych zadzwonic żeby mi Lebara laskawie karty nie zablokowala?.Poziom obsługi jest taki ze pracują nieprzygotowani konsultanci,obcokrajowcy często którzy nieznaja biegle jezyka polskiego do tego stopnia ze nie można zrozumieć sensu wypowiedzi lub ten sens jest inny.Konsultanci sa niesłowni(mój wniosek reklamacyjny został wyslany po 3 dniach,a Pan konsultant jak niepełnosprawny 15 razy dopytywal się o numer tel.ktorego dotyczy reklamacja)nie zoorientowani w procedurach nie znaja nawet regulaminu uslog tylko odsylaja do przeczytania sobie regulaminu,ogolne wrazenie jest takie jakby ktoś pierwszy oderwany o pluga czy kopania rowów bez przygotowania zaczal tam prace.Malo tego jeżeli nie uznaja reklamacji nie zwroca ci pieniędzy za katre i pakiet.Pozostaje tylko sad i prokuratura!!!!!!!!odradzam!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!!
03 grudnia 2013 14:51
zeby kupic lebra tez trzeba byc zameldowanym w de czy sa jakies inne sposoby a czy ktos z was wie moze ile kosztuje wyslanie sms do polski ze stacjonarnego w De
03 grudnia 2013 16:10 / 1 osobie podoba się ten post
straszny mam szum informacyjny, kiedy czytam te wszystkie wpisy - czy może mi ktoś powiedzieć jaki starter najlepiej kupić, żeby rzeczywiście wychodziło dzwonienie do Polski za ludzkie pieniądze?:)
04 grudnia 2013 00:00
Ja mam karte z plusa i wpisuje specjalny kod pobiera mi 9 zlotych na dwa tygodnie i dzwonie za 36 groszy do polski na komorki