Tanie prefixy do Polski

26 maja 2014 20:23
nomka

aaaa jak tanio dzwonić do DE? z komórki... nie wiem w jakiej sieci ma ta osoba i czy w ogole to kom czy stacja...

z Polski czy z Niemiec chcesz dzwonić?
 
26 maja 2014 20:32
Z Polski, z komórki, wklepywałam numer w gógla ale nadal nie wim czy to stacja czy komorka... ale nie miałam dziś zacięcia bo potwornie głowa mnie boli
01 czerwca 2014 19:13
Potrzebuję Waszej pomocy, otóż chciałam doladować sobie karte lycamobile .Weszłam na stronkę wszystko ładnie wpisalam i przekierowalo mnie na moje konto polskie i zonk-twoja platnosc nie powiodla sie skontaktuj sie z biurem klienta:(( co robę zle?:((
01 czerwca 2014 19:40
gabino

Potrzebuję Waszej pomocy, otóż chciałam doladować sobie karte lycamobile .Weszłam na stronkę wszystko ładnie wpisalam i przekierowalo mnie na moje konto polskie i zonk-twoja platnosc nie powiodla sie skontaktuj sie z biurem klienta:(( co robę zle?:((

jaką masz kartę polską czy niemiecką
01 czerwca 2014 19:48
niemiecka lycamobile a platnosc chcialam zrobic polska karta
01 czerwca 2014 19:55
Mnie poinformowano, że mam dzwonić na polską komórkę przez 01055 i potem numer do polski więc robiłam np. 0105548500500500 (gdzie 500500500 to przykładowy nr komórki) ale nie szło po tygodniu doczytałam gdzieś że musi być 010550048 i dopiero nr komórki- ja to nie orientuję się w tym wszystkim wogóle:) Dla mnie to ciemna magia jakaś. Umiem dzwonić ze swojej komórki i mi to starcza... :))
01 czerwca 2014 19:57
nomka

Z Polski, z komórki, wklepywałam numer w gógla ale nadal nie wim czy to stacja czy komorka... ale nie miałam dziś zacięcia bo potwornie głowa mnie boli

Ja na dzwonienie z Pl używam karty z klucz.pl, opłata 20 groszy za minutę, przez prefiksy nie dzwoniłam.
01 czerwca 2014 20:00
Mariolan

Mnie poinformowano, że mam dzwonić na polską komórkę przez 01055 i potem numer do polski więc robiłam np. 0105548500500500 (gdzie 500500500 to przykładowy nr komórki) ale nie szło po tygodniu doczytałam gdzieś że musi być 010550048 i dopiero nr komórki- ja to nie orientuję się w tym wszystkim wogóle:) Dla mnie to ciemna magia jakaś. Umiem dzwonić ze swojej komórki i mi to starcza... :))

Ja  dzwonić potrafię ,mnie  chodziło  o  doladowanie  niemieckiej  komorki  za 10  euro,  weszlam  na  lycamobile wypelniłam  wszystko  i  niestety  nie  doladowalo  mi  mojego  konta:((
01 czerwca 2014 20:03
gabino

niemiecka lycamobile a platnosc chcialam zrobic polska karta

nie raz jest tak że w tym momencie bank ma jakieś problemy i nie można przelewu zrobić spróbuj za chwilę ja tak miałam
01 czerwca 2014 20:05
jowitaliber

nie raz jest tak że w tym momencie bank ma jakieś problemy i nie można przelewu zrobić spróbuj za chwilę ja tak miałam

od  dwóch  dni  próbuje  i  caly  czas  to  samo,  dodam  ze  konto  mam  w  pko
01 czerwca 2014 20:10
gabino

od  dwóch  dni  próbuje  i  caly  czas  to  samo,  dodam  ze  konto  mam  w  pko

ja też tak miałam i skończyło się tak że wypłaciłam pieniądze z konta i kupiłam kartę w REWE,mało tego w jednym bankomacie nie mogłam wypłacić a w drugim normalnie
06 czerwca 2014 14:47
Przepraszam, że sie powtarzam pewnie ale kopię i kopię i mam mętlik.
Żeby gadać za darmo z pl do de kupiłam karte Lyca i doładowałam za 20 zł
(muszę ją rejestrować w sieci czy niekoniecznie, żeby gadać za darmo?)
Teraz muszę w de kupić niemiecką Lyca
(muszę ją doładowywać czy nie? muszę ją rejestrować w sieci czy nie?)
06 czerwca 2014 14:51
Andrejka,ja w DE korzystam z polskiej karty ORANGE,czyli troche w roomingu bedzie taniej?
06 czerwca 2014 15:02
nomka

Przepraszam, że sie powtarzam pewnie ale kopię i kopię i mam mętlik.
Żeby gadać za darmo z pl do de kupiłam karte Lyca i doładowałam za 20 zł
(muszę ją rejestrować w sieci czy niekoniecznie, żeby gadać za darmo?)
Teraz muszę w de kupić niemiecką Lyca
(muszę ją doładowywać czy nie? muszę ją rejestrować w sieci czy nie?)

OD nowa- jak zamówisz przez internet kartę dostajesz tylko sim kartę.Wtedy pierwszy krok jaki musisz wykonać to zadzwonić pod 322 i uaktywnić kartę.ALE!!!  nie musisz jej ładować aby ktoś z Polski mógł zadzwonić do Ciebie .Owszem jeżeli chcesz choćby nawet strzałki puszczać to niestety konto mieć musisz załadowane
06 czerwca 2014 15:04
gosia35

OD nowa- jak zamówisz przez internet kartę dostajesz tylko sim kartę.Wtedy pierwszy krok jaki musisz wykonać to zadzwonić pod 322 i uaktywnić kartę.ALE!!!  nie musisz jej ładować aby ktoś z Polski mógł zadzwonić do Ciebie .Owszem jeżeli chcesz choćby nawet strzałki puszczać to niestety konto mieć musisz załadowane

Dziękuję Ci serdecznie :)))) wsio już wiem :)