Tanie prefixy do Polski

04 kwietnia 2014 18:06
alinka1339

Czy któraś z Was może mi udzielić wskazówek jak doładowac konto LYCAMOBILE ? Nabyłam karte sim i kupiłam doładowanie i ni w ząb nie umiem doładowac , każą podać PIN a ja takowego nie posiadam . Pomocy ....

Kodem PIN oni tam określaja ten kilkunastocyfrowy numer z doładowania.Jak proszą o PIN-to masz podać.Bezpłatnie można wybrać opcję na polskomówiącego doradcę-i bez problemu wszystkiego sie dowiesz.Niezbyt już to pamietam,ale mam Lycamobile i też sie stresowałam tym PIN-em-a to tylko określenie tego numeru.Powodzenia.
04 kwietnia 2014 18:14
Impala

Kodem PIN oni tam określaja ten kilkunastocyfrowy numer z doładowania.Jak proszą o PIN-to masz podać.Bezpłatnie można wybrać opcję na polskomówiącego doradcę-i bez problemu wszystkiego sie dowiesz.Niezbyt już to pamietam,ale mam Lycamobile i też sie stresowałam tym PIN-em-a to tylko określenie tego numeru.Powodzenia.

Dzięki będę dalej prbowała , bo już tu ciśnienie mam z 200.
04 kwietnia 2014 18:31
No niestety chyba jestem zbyt ciemna . Próbowałam i nic mi nie wychodzi , szukałam w google i też nic .Przecież aktywowałam karte i nic z tego buuuu
04 kwietnia 2014 18:39
alinka, wpisz
*131* potem kod, nastepnie # i nacisnij zielona sluchawke w tel, znaczy akceptuj, wyslij, zadzwoń w zaleznosci od modelu tel
04 kwietnia 2014 18:43
alinka1339

Czy któraś z Was może mi udzielić wskazówek jak doładowac konto LYCAMOBILE ? Nabyłam karte sim i kupiłam doładowanie i ni w ząb nie umiem doładowac , każą podać PIN a ja takowego nie posiadam . Pomocy ....

kupilas starter?jezeli tak to na tym kartoniku gdzie przylepiona karta jest podany nr pin.najlepiej zadzwon na biuro obslugi po zgloszeniu w j pol trzeba 3 wcisnac i chwile czekac bo na poczatku po angielsku mowi potem odezwa sie po polsku.ja aktywowalam przez iternet najprosciej wejdz w google lycamobil de wlacz tlumacza i krok po kroku napisane.dasz rade bo proste to jest
04 kwietnia 2014 18:43
alinka1339

No niestety chyba jestem zbyt ciemna . Próbowałam i nic mi nie wychodzi , szukałam w google i też nic .Przecież aktywowałam karte i nic z tego buuuu

Aby doładować:

Wpisz *131*PIN#, nacisnij przycisk "wyslij", lub
Wybierz numer 321 (lub 92#) i postepuj zgodnie z instrukcjami

Tak robiłaś?Nie wiem,czemu ci nie wychodzi.Spokojnie,na pewno to zrobisz.
04 kwietnia 2014 19:01
robert72

alinka, wpisz
*131* potem kod, nastepnie # i nacisnij zielona sluchawke w tel, znaczy akceptuj, wyslij, zadzwoń w zaleznosci od modelu tel

Tak własnie robie i dostaje wiadomość ,ze dane są błędne ...osz .....k
04 kwietnia 2014 19:05
A może już się doładowało?i dlatego mówi,ze dane są błędne.Sprawdzałaś stan konta?
04 kwietnia 2014 19:44
Impala

A może już się doładowało?i dlatego mówi,ze dane są błędne.Sprawdzałaś stan konta?

Sprawdzałam i stan konta mam zerowy.
04 kwietnia 2014 20:03
Czy ty zarejestrowałaś najpierw kartę SIM?
04 kwietnia 2014 20:34
Impala

Czy ty zarejestrowałaś najpierw kartę SIM?

Jest udało mi sie , ale musiałam skorzystac z biura obsługi klienta . Dzięki za pomoc .
05 kwietnia 2014 11:33
jak tanio zadzwonić ze stacjonarnego w DE na komórkę w polsce może macie jakieś prefixy
05 kwietnia 2014 11:35
jowitaliber

jak tanio zadzwonić ze stacjonarnego w DE na komórkę w polsce może macie jakieś prefixy

26 maja 2014 14:08
aaaa jak tanio dzwonić do DE? z komórki... nie wiem w jakiej sieci ma ta osoba i czy w ogole to kom czy stacja...