Tanie prefixy do Polski

01 marca 2013 21:17
Benita tu masz podpowiedź

https://account.lycamobile.de/QuickTop-Up.aspx?lang=po
02 marca 2013 08:05
Robercie, właśnie z tą stroną nie mogę sobie poradzić. Mam kartę do bankomatu "przypiętą" do konta walutowego, ale to nie jest karta kredytowa. Nie można jakoś normalniej, przez bank i przelew internetowy?
02 marca 2013 09:52
Benita -jeśli chcesz robić płatnosci przez net musisz zarejestrować karte w swoim banku jako karte do płatności internetowej .musisz miec kartę z opcją 3-D secure(w visa i MasterCard)
02 marca 2013 15:28
Dzięki, Emma, juz wiem. Zarejestrowałam przez neta - dało się. Już telefon działa. Dziękuję Wam za pomoc.
02 marca 2013 19:38
Witam

Ja wlasnie za rada kolezanki kupilam w polskiej zabce starter firmy lycamobile, na allegro za 25 zl kupilam niemiecki starter tej samej firmy na ktorym bylo 7 euro i ten polski starter zostawilam swojej drugiej polowie w polsce i dzieki temu mamy nielimitowane rozmowy dzien i nic. Dla zainteresowanych: Mozna tez zamowic darmowe startery przez internet, polski na stronie www.lycamobile.pl a niemiecki na www.lycamobile.de, z tym ze ktorys ze starterow trzeba doladowac zeby mozna bylo dzwonic. Pozdrawiam : )
02 kwietnia 2013 09:17
Witam, od wczoraj powstal mi problem z Lycamobil, otoz przekroczylam czas rozmowy i rozmawialam dluzej niz pol godziny, z informacji jaka mi podano zanim zaczelam uzytkowac ta siec wynikalo ze po pol godzinie zaczyna naliczac za rozmowe, no i tak sie stalo, problem jest w tym ,ze teraz juz caly czas mi nalicza za rozmowy, czy tak to dziala czy o co w tym chodzi, bo myslalam ze dalej bede miala 'zerowe' rozmowy :(
Mam tez jeszcze kilka pytan odnosnie tej kart,moze ktos zna odpowiedzi : )
1. Za jaka minimalna kwote mozna doladowac ta karte w Polsce?
2. Jak dlugo wazna jest karta i pieniadze na tej karcie?
Dziekuje za ewentualne odpowiedzi i pozdrawiam poswiatecznie :)
04 czerwca 2013 16:59
Nie znam się na prefixach, ale czy nie lepiej namówić rodzinę na taryfę z darmowymi rozmowami do Polski? To tylko 3,95 Euro miesięcznie kosztuje.
04 czerwca 2013 17:09
Zapytaj sie rodziny ,bo może masz juz wykupioną tą opcję  o której pisze Wichura... i dlatego nie łączy Ci przez prefix.:):):)
04 czerwca 2013 17:11
Ja korzystam z Klug Telecom na cały świat.
http://www.klugtelecom.de/rates.php

a do polski:
Polen (Fest) 0211 53 99 098 ***** Festnetztarif
Polen (Mobil) 01801 33 55 66 * 3.9 cent
04 czerwca 2013 18:18
filip

Ja korzystam z Klug Telecom na cały świat.
http://www.klugtelecom.de/rates.php

a do polski:
Polen (Fest) 0211 53 99 098 ***** Festnetztarif
Polen (Mobil) 01801 33 55 66 * 3.9 cent

hej Filipie czy mam rozumiec ze te gwiazdki to 0048 a potem numer wlasciwy ?
 
04 czerwca 2013 20:16
te gwiazdki to cały numer do polski np 0048xxxxxxxxx i na końcu wciskasz #
09 czerwca 2013 14:04
Hej Niedługo wyjeżdżam pierwszy raz do Niemiec i zastanawiam się jak to będzie z telefonami do domu. Tak się składa że muszę dzwonić codziennie. Nie wiem czy w tym wypadku nie będzie najprościej założyć telefonu stacjonarnego. Ale czy większość Niemców posiada tel stacjonarny w domu? Bo jeśli nie to nie ma sensu żebym zakładała. Co możecie mi na ten temat powiedzieć? I jaką kartę wtedy kupić żeby było tanio?
09 czerwca 2013 14:18
meg1980

Hej Niedługo wyjeżdżam pierwszy raz do Niemiec i zastanawiam się jak to będzie z telefonami do domu. Tak się składa że muszę dzwonić codziennie. Nie wiem czy w tym wypadku nie będzie najprościej założyć telefonu stacjonarnego. Ale czy większość Niemców posiada tel stacjonarny w domu? Bo jeśli nie to nie ma sensu żebym zakładała. Co możecie mi na ten temat powiedzieć? I jaką kartę wtedy kupić żeby było tanio?

Ja korzystan tutaj z LYCABOBILE,jam mam niemiecka(mozna kupic w drogerii Dm,lub na stacji benzynowej Aral,moja rodzina ma LYCAMOBILE w PL.Dzwonia do mnie za 29 groszy za 14 minut.
 
09 czerwca 2013 15:24
Jezeli masz internet to ja mam zainstalowany w komputerze program InternetCalls na telefony stacjonarne do Polski i wiele innych panstw. Płacę ok 12€ lub 63 zl na 6 m-cy i rozmawiam ze wszystkimi co maja stacjonarny tel. poczytaj na stronie programu i mozesz zainstalowac. Ja zrobiłam to w Polsce i mam w Niemczech tez.
09 czerwca 2013 16:10
No właśnie nie będę mieć w Niemczech internetu, przynajmniej na razie dopóki nie będzie mnie stać na laptopa. Tutaj w Polsce mam oczywiście internet. Poczytam o LYCAMOBILE. Czyli w Polsce muszę mieć stacjonarny a w Niemczech niemiecką kartę w telefonie, czy dobrze zrozumiałam? Dzięki