Tanie prefixy do Polski

22 lipca 2013 19:11
kruszynka1964

No i dzieki,wykrecilam 2zera i polaczylam sie,siostra byla tak samo zaskoczona jak ja:-)
Ale jestem bardzo wdzieczna,zeby nie wasza pomoc znowu buczalabym w poduche,bo corka mojej frau tez nie umiala mi pomoc,a moze nie chciala...grunt,ze jestem troszke bardziej doinformowana,jeszcze tylko gdybym umiala zainstalowac skejpa,to juz prawie nic by mi tutaj nie brakowalo...oprocz bliskich:-)

ale zainstalowanie Skypa jest naprawdę proste -komputer Cię sam poprowadzi.Wpisz w wyszukiwarkę -www.dobreprogramy.pl  .następnie w okienku szukaj wpisz Skype - znajdzie ci skype 6.6.32.106,kliknij szukaj i  jak znajdzie kliknij Pobierz  a dalej cie komputer sam poprowadzi:)
22 lipca 2013 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
http://www.skype.com/pl/
Strona Skypa.Wszystko objaśnione,aby pobrać należy kliknąć w "pobieranie".
30 lipca 2013 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

http://www.skype.com/pl/
Strona Skypa.Wszystko objaśnione,aby pobrać należy kliknąć w "pobieranie".

jeśli ktoś nie ma dostepu do internetu a przeciez czesto nam sie to zdarza, ja znalalzm usluge ktora pozwala mi dzwonic do corek akurat za darmo, o dziwo taki uslugi sa dostepne w polsce, chodzi o usługe alenumer, nie bede tu sie rozpowiadała co i jak bo wszystko mozna wyczytac na stronie www.alenumer.pl, ale ja sprawdzilam bo sama nie wierzylam, na rachunek nic mi nie doliczaja bo warunkiem jest to ze mam darmowe w polsce na stacjonarne, i to wystarczy, a jak ktos nie ma to placi jak za polaczenie w polsce a nie nabijany jest rachunek jak u mnie do tej pory w orange na wielkie kwoty. generalnie jak ktos chce sporo rozmawiac ma taka mozliwosc bo maja sporo darmowych kierunkow, czesc jest płatna, ale ja akurat załapalam sie na te bezplatne no i o d klku mcy ssobie dzwonie i regularnie sprawdzam rachunki i rzeczywiscie nic nie dolcizaja,
30 lipca 2013 10:21
dotka, tyś w PL czy w de? Tam wyczytałam, że to działa, gdy jesteś w PL. Mylę się?
30 lipca 2013 11:19 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

dotka, tyś w PL czy w de? Tam wyczytałam, że to działa, gdy jesteś w PL. Mylę się?

w zakładce FAQ  jest napisane ,że działa też poza granicami PL:)
30 lipca 2013 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
to dziala i w PL i za granica, wlasnie, na stronce www.alenumer.pl masz fajnie wszystko rozpisane, wiec nie bede kopiowala, najwazniejsze ze usluga sprawdzona bo rzeczywiscie zadnych extra kosztow niema oprocz oczywiscie tego co jest napisane na ich stronie, takze generalnie Ty z PL mozesz dzwonic ale i ktos do ciebie:)
30 lipca 2013 11:37
A jaka jest recepta na internet??
Mój mąż za tydzień będzie w DE no i prawdopodobnie nie będzie miał internetu...
Czy jest możliwość wykupienia jakiegoś na kartę..??
30 lipca 2013 11:48
dotka2

jeśli ktoś nie ma dostepu do internetu a przeciez czesto nam sie to zdarza, ja znalalzm usluge ktora pozwala mi dzwonic do corek akurat za darmo, o dziwo taki uslugi sa dostepne w polsce, chodzi o usługe alenumer, nie bede tu sie rozpowiadała co i jak bo wszystko mozna wyczytac na stronie www.alenumer.pl, ale ja sprawdzilam bo sama nie wierzylam, na rachunek nic mi nie doliczaja bo warunkiem jest to ze mam darmowe w polsce na stacjonarne, i to wystarczy, a jak ktos nie ma to placi jak za polaczenie w polsce a nie nabijany jest rachunek jak u mnie do tej pory w orange na wielkie kwoty. generalnie jak ktos chce sporo rozmawiac ma taka mozliwosc bo maja sporo darmowych kierunkow, czesc jest płatna, ale ja akurat załapalam sie na te bezplatne no i o d klku mcy ssobie dzwonie i regularnie sprawdzam rachunki i rzeczywiscie nic nie dolcizaja,

A ja mam pytanie. Bylam ne tej stronie ale sie nie doszukalam. Otóz ja mam komórke na karte i nie mam darmowych minut na stacjonarne. Co wtedy? Czy w tym wypadku bede mogla korzystac z tej usługi?
30 lipca 2013 12:37
ja akurat mam darmowe na stacjonarne, ale tak jak jest napisane na ich stronie" Jeżeli nie masz bezpłatnych minut, to za połączenie z numerem dostępowym 2222 8 2040 zapłacisz zgodnie z taryfą operatora, tak jak przy połączeniu na krajowy numer stacjonarny." czyli z karty będzie szło tyle ile płacisz standardowo za połączenie na stacjonarny do polski :)
30 lipca 2013 12:38
i to jedyny koszt, nie płacisz już doadtkowo za połączenie międzynarodowe to i tak się naprwde oplaca
30 lipca 2013 14:12
dotka2

jeśli ktoś nie ma dostepu do internetu a przeciez czesto nam sie to zdarza, ja znalalzm usluge ktora pozwala mi dzwonic do corek akurat za darmo, o dziwo taki uslugi sa dostepne w polsce, chodzi o usługe alenumer, nie bede tu sie rozpowiadała co i jak bo wszystko mozna wyczytac na stronie www.alenumer.pl, ale ja sprawdzilam bo sama nie wierzylam, na rachunek nic mi nie doliczaja bo warunkiem jest to ze mam darmowe w polsce na stacjonarne, i to wystarczy, a jak ktos nie ma to placi jak za polaczenie w polsce a nie nabijany jest rachunek jak u mnie do tej pory w orange na wielkie kwoty. generalnie jak ktos chce sporo rozmawiac ma taka mozliwosc bo maja sporo darmowych kierunkow, czesc jest płatna, ale ja akurat załapalam sie na te bezplatne no i o d klku mcy ssobie dzwonie i regularnie sprawdzam rachunki i rzeczywiscie nic nie dolcizaja,

Coś mi tu brzydko pachnie, nie wiem czy to nie jakiś przekręt.
 
   Jakoś nie mam zaufania do osoby, która się dopiero dzisiaj zarejestrowała,
chyba tylko dla zareklamowania tej strony
i ma pusty profil.  
 
Obym się myliła, ale żeby nie było zdziwienia przy otrzymanym rachunku.
 
Dziekuję, ja nie skorzystam.
30 lipca 2013 15:01
dotka2

ja akurat mam darmowe na stacjonarne, ale tak jak jest napisane na ich stronie" Jeżeli nie masz bezpłatnych minut, to za połączenie z numerem dostępowym 2222 8 2040 zapłacisz zgodnie z taryfą operatora, tak jak przy połączeniu na krajowy numer stacjonarny." czyli z karty będzie szło tyle ile płacisz standardowo za połączenie na stacjonarny do polski :)

I tego własnie nie rozumiem...wybacz siwej kobiecie..Ja zaplace za polaczenie z nr dotepowym tylko? A potem jak wystukam domowy to juz moge bez obaw gadulac?
30 lipca 2013 15:46
scarlet

Coś mi tu brzydko pachnie, nie wiem czy to nie jakiś przekręt.
 
   Jakoś nie mam zaufania do osoby, która się dopiero dzisiaj zarejestrowała,
chyba tylko dla zareklamowania tej strony
i ma pusty profil.  
 
Obym się myliła, ale żeby nie było zdziwienia przy otrzymanym rachunku.
 
Dziekuję, ja nie skorzystam.

A byłas na tej stronie?poczytałaś?Jest podany kontakt - można sobie zadzwonic i dopytać o wszystko.Ostrożność tak, ale z umiarem:)
30 lipca 2013 16:03
kasia63

A byłas na tej stronie?poczytałaś?Jest podany kontakt - można sobie zadzwonic i dopytać o wszystko.Ostrożność tak, ale z umiarem:)

Poczytałam , poczytałam Kasiu.
 
Nie do końca wszystko rozumiem z tej strony, 
pamietam kiedyś
aferę z Tele 2 , też mieli ładną stronę,
wiele osób dało się nabrać.
 
Moze jestem za bardzo ostrozna.
30 lipca 2013 17:41
Słuchajcie, wpadlam na chwile bo sprawdzilam dzialanie tego Alenumeru. No wiec ...kicha. Spisalam stan konta na komórce przed połaczeniem. Było 35,- zadzwonilam do domu, porozmawialam moze 4 min i zakonczylam. Potem znowu sprawdzilam i co?? 28,-!! Zjadlo mi 7 zl. Ja tam dziekuje za takie innowacje. Wole jednak połaczenia ze skypa i rozmowe bez kamery na skypie. Ot i tyle.