Tanie prefixy do Polski

09 czerwca 2013 16:24
Nie ja rozmawiam przez komputer na stacjonarne w Polsce. Jak nie masz komp to popros kogos z domowników w Niemczech to oni zgłoszą w Tele com i zapłacą niecałe 5€ i masz bez ograniczen na stacjonarne w Polsce
09 czerwca 2013 16:27
Mozna kupic w Niemczech również niemiecka kartę i kupujesz za 10 € karte i nr startowy i rozmawiasz za 1 cent / min
09 czerwca 2013 16:48
No tak tylko w Niemczech w tym domu muszą mieć stacjonarny. U nas w Polsce ludzie rezygnują ze stacjonarnych więc jestem ciekawa jak tam jest, czy każdy ma? Bo nie wiem jeszcze konkretnie do kogo pojadę.
21 czerwca 2013 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Wyciaglam Wam dziewczyny ten temat, macie tu wiecej wiadomosci
21 czerwca 2013 22:32
Dzięki margolcia. Powiedzcie jeszcze, czy przy tej karcie jest jakaś polska instrukcja, no i co z numerem telefonu, będę miała inny niz mam teraz? Ja tego nie ogarniam, możecie się śmiać....
21 czerwca 2013 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Kochana przy zakupie kart Lebary masz instrukcję po naszemu a numer będziesz miała inny niemiecki:) Istnieje mozliwość zamówienia sobie karty przez internet za darmo....
21 czerwca 2013 23:07
Joasia

Kochana przy zakupie kart Lebary masz instrukcję po naszemu a numer będziesz miała inny niemiecki:) Istnieje mozliwość zamówienia sobie karty przez internet za darmo....

Dzięki wielkie, nawet zabrałam dodatkowy telefon....jeszcze jedno pytanie, jeśli mam katrę to nie potrzebuję dodatkowego doładowania? i nie ma mowy o przekroczeniu limitu, tzn mogę dzwonić tylko do wyczerpania minut albo zakończenia okresu doładowania? No to są jakby dwa pytania;)
21 czerwca 2013 23:25
Kupujac karte Lebara(np.w DM masz 7.50 na starcie.Po doladowaniu za 10 euro dostajesz dodatkowo 2.50.I nastepnie wysylasz sms na nr... 84343 o tresci FLATL i masz 750 minut na stacjonarne i komorki do PL.Sprawdzasz stan minut numerem 5588.Ale podstawa to ja zarejestrowac ,bo w ten sposob bedzie aktywowana.Patrz.WWW.LEBARA.DE
22 czerwca 2013 10:19
mam ogromna prośbę ..jadę do Niemiec do pracy i moze ktoś wie jaką kartę mam kupic na komórkę zeby dzwonić do Niemiec na stacjonarny tanio? czyli z komórki w Niemczech na stacjonarny też w Niemczech.
22 czerwca 2013 10:30
nineczkapl

mam ogromna prośbę ..jadę do Niemiec do pracy i moze ktoś wie jaką kartę mam kupic na komórkę zeby dzwonić do Niemiec na stacjonarny tanio? czyli z komórki w Niemczech na stacjonarny też w Niemczech.

nie trzeba ponieważ już prawie każda rodzina niemiecka posiada telefon z darmowymi minutami na stacjonarny w Polsce jak i Niemczech :)
22 czerwca 2013 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
możliwe ale wolałabym nie zajmować telefonu i dzwonić ze swojej komórki w swoim pokoju
22 czerwca 2013 10:53
edzia2727

nie trzeba ponieważ już prawie każda rodzina niemiecka posiada telefon z darmowymi minutami na stacjonarny w Polsce jak i Niemczech :)

Niestety, nie każda. Moja nie ma i robią wielkie oczy jak im o tym mówię. Siostrzeniec jak był ostatnio spytał czy mam ofertę na te połączenia.... teraz mu pokaże na stronie internetowej.
 
joasia, enzo, jeszcze raz dziękuję za pomoc:)
22 czerwca 2013 13:40
enzo

Kupujac karte Lebara(np.w DM masz 7.50 na starcie.Po doladowaniu za 10 euro dostajesz dodatkowo 2.50.I nastepnie wysylasz sms na nr... 84343 o tresci FLATL i masz 750 minut na stacjonarne i komorki do PL.Sprawdzasz stan minut numerem 5588.Ale podstawa to ja zarejestrowac ,bo w ten sposob bedzie aktywowana.Patrz.WWW.LEBARA.DE

Enzo
mam pytanie, czy są ograniczenia czasowe co do doładowania, tzn czy jak załaduję za 10 euro to muszę te min wykorzystać w ciągu np 30 dni..............
22 czerwca 2013 13:58
natka

Enzo
mam pytanie, czy są ograniczenia czasowe co do doładowania, tzn czy jak załaduję za 10 euro to muszę te min wykorzystać w ciągu np 30 dni..............

Wykorzystac nie musisz ,ale te ktore zostana przepadają.Waznosc pakietu minut to 30 dni.
22 czerwca 2013 14:13
To właściwie ile kosztuje pakiet 750 min/miesiąc? 10 euro czy 20? bo sie pogubiłam