Na wyjeździe #18

18 grudnia 2014 11:00
nie otworzę tego, ale ja jestem za poparciem dla tego typu ludzi
18 grudnia 2014 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dariusz-michalczewski-w-kropce-nad-i-o-swoim-poparciu-dla-homoseksualistow,499459.html

co wy na to?

Ogladam to jeszcze w Polsce, chyba w Uwadze to bylo i powiem, ze ma racje no ma. Jak mowi, ze ma sie jakiegos kumpla i jest to osoba na prawde do rany przyzloz i nagle dowiadujesz sie, ze to gej to co ? Nie bedziesz z nim rozmawiac bo gej.
Kazdy ma swoje zycie, nie mam nic do homoseksualistow, nawet w bloku obok mieszka dwoch, ale...
Ostatnio bedac na dworze i palac fajke uslyszalam jak chlopczyk maly do obu wolal tata, no niech mnie pokreci jaki ciul dwoch ojcow ?
Moga sie pedalowac oni wszyscy, ale bron Boze, adoptowac dzieci, nie jestem za tym, bo jak ? Pozniej dziecko wyrosnie na geja ?
No nie wiem, dziwne to jest dla mnie.
18 grudnia 2014 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

Ogladam to jeszcze w Polsce, chyba w Uwadze to bylo i powiem, ze ma racje no ma. Jak mowi, ze ma sie jakiegos kumpla i jest to osoba na prawde do rany przyzloz i nagle dowiadujesz sie, ze to gej to co ? Nie bedziesz z nim rozmawiac bo gej.
Kazdy ma swoje zycie, nie mam nic do homoseksualistow, nawet w bloku obok mieszka dwoch, ale...
Ostatnio bedac na dworze i palac fajke uslyszalam jak chlopczyk maly do obu wolal tata, no niech mnie pokreci jaki ciul dwoch ojcow ?
Moga sie pedalowac oni wszyscy, ale bron Boze, adoptowac dzieci, nie jestem za tym, bo jak ? Pozniej dziecko wyrosnie na geja ?
No nie wiem, dziwne to jest dla mnie.

to jest prawda jestem tego samego zdania.przedostatnio jechałam z chlopakiem tu do kolonii poruszylismy własnie temat odnosnie zwiazków homoseksualnych.i powiem wam,ze zgodziłam sie z tym co ten chłopak powiedział.i jestem bardzo tolerancyjna i zawsze byłam(mojej podopiecznej córka tez jest lesbijka ma przyjaciółke i mi to nieprzeszkadza,jest normalna i niepokazuje tego az tak) ale skoro takie pary chca miec dzieci to niech sie sami rozmnoża:)) jak tak bardzo tego chca.wiem ze to niemozliwe jest ale cóz
18 grudnia 2014 11:17
ludzie sa tylko ludzmi,sama mam kolegów geji i sa fantastyczni maja mase wspaniałych pomysłow i takich ludzi cenie z pomysłami na zycie,bo to rozwija
18 grudnia 2014 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj moje pierwsze podejście do pakowania haa....ha...
Wiecie, ile klamotów można zgromadzić przez 1,5 roku???

Dobrze, że na stryszku jest około 15 różnego rodzaju walizek i walizeczek,
mogę wybrać sobie ze 2 lub 3, kochany Opa :))))
18 grudnia 2014 12:12
W sprawie taniej linii do PL ,na Bawarii.No i zonk:(Rzeczywiście nie mają tu takiego czegos ,żadne znane prefixy tez nie działają-dziwna sprawa.Syn PDP się dowiadywał w ichniej telefonii i powiedział,żeby podala dwa numery stacjonarne do PL na które najczesciej dzwonię-podałam i dziś przyniósł mi kartke -na niej te moje numery jakby"zamienione" na inne i że niby na te inne jak zadzwonię to się dodzwonię i kosztuje to 1 cent za minutę.No to dawaj próbować i dupa blada nie dodzwoniłam się ,on tez popróbował ,posłuchał co pan automat gada,kartke zabrał i ma się dowiedziec czemu ten sposób tez nie działa.A w ogóle całe to zamieszanie kosztuje 30euro miesięcznie-zamiast normalnego CF za 3,99....Czemu tak ,nie wie -grumnt że nie ja za to płacę:)
18 grudnia 2014 12:15
Kochane mądre koleżanki i madrzy koledzy :)

Gdzie (oprócz kierowcy) kupię bilet na ichniejszy autobus miejski?

Chcę kupić taki na dwa lub cztery przejazdy.....
18 grudnia 2014 13:38
basiaim

Kochane mądre koleżanki i madrzy koledzy :)

Gdzie (oprócz kierowcy) kupię bilet na ichniejszy autobus miejski?

Chcę kupić taki na dwa lub cztery przejazdy.....

Koło przystanku autobusowego jest pewnie automat z biletami,najlepiej opłaca sie kupić Tagesticket (Tageskarte),możesz wtedy jeżdzić przez cały dzień,lub bilet 4-krotny,wtedy po wejściu do autobusu musisz kasować.Kosztuje dużo mniej niż byś kupowała za każdym razem
18 grudnia 2014 13:40
Mam frage :D
Czy kapusta biala w torebkach w Aldim jest dobra ? Nada sie do bigosiku ?
Ahh chcialabym sobie na swieta upichcic :D
18 grudnia 2014 13:44
basiaim

Kochane mądre koleżanki i madrzy koledzy :)

Gdzie (oprócz kierowcy) kupię bilet na ichniejszy autobus miejski?

Chcę kupić taki na dwa lub cztery przejazdy.....

Basiunia jedziesz sklepy obskoczyc?
18 grudnia 2014 13:45
tyciek

cholerka !!!  zgadza się ! sprawdzę jeszcze  mena....

nie wyszło, ale ta zagadka jest fajna bo o rok mnie odmładza
18 grudnia 2014 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Mam frage :D
Czy kapusta biala w torebkach w Aldim jest dobra ? Nada sie do bigosiku ?
Ahh chcialabym sobie na swieta upichcic :D

Ja kupilam w EDECE na stoisku normalną kapustę z beczki. Była taka jak nasza. Też na bigos
18 grudnia 2014 13:50
Jolek

Mam frage :D
Czy kapusta biala w torebkach w Aldim jest dobra ? Nada sie do bigosiku ?
Ahh chcialabym sobie na swieta upichcic :D

jest juz prawie miekka wiec musisz uwazac bo sie szybciej ugotuje............ogolnie taka z beczki lepsza by byla ale nie wszedzie znajdziesz
18 grudnia 2014 14:04
Impala

Uważajcie,jeśli ktoś zapyta was o rozmiar noszonego obuwia,bowiem podając to do publicznej wiadomości-zdradzacie również swój wiek.Jak to możliwe?
Weż kalkulator.
Wpisz swój numer butów
Pomnóż przez 5
Dodaj 50
Pomnóż to przez 20
Dodaj 1013
Odejmij od tego swój rok urodzenia
Teraz masz 4-cyfrową liczbę.Pierwsze 2 cyfry-to rozmiar twoich butów a ostatnie 2 cyfry-to twój wiek!

nieprawda nic sie niezgadza mialabym 49lat bughahah za kilkanascie lat to tak ni teraz:))