Na wyjeździe #18

31 grudnia 2014 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Impala

Basiaim,jakiego doła ?Dzisiaj?I na przysłowiowe pięć minut przed wyjazdem??
Toż to już sama radość dla ciebie.
Geldów na koncie przybywa.zsyłka na ukończeniu,w domu trza bedzie rekawy zakasać i dom do uzywalności doporowadzić.
Samo miodzio!:))))
A jeszcze jak pomyślisz sobie o tym,że sie mamy spotkać,napić i pokotem u Anki leżeć(bo ja sie po sąsiadach upychać nie dam)-no to dołu prawa nie masz mieć!

madre slowa Impala....jak kto nie bedzie chcial do sasiadow dac sie upchac to tudno,najwyzej pietrowo lezec bedziemy...
31 grudnia 2014 13:31
kasia63

Plus tego,że dziadka nie mamy taki,że się obie z babcia wyspałysmy do 8ej:)Wstawanie codziennie po 6ej wykańcza mnie .Dzis budzik dzwonił ok.7.30 i gdyby nie to ,to spałabym pewno do południa:)W domu też się często budzę bardzo wcześnie,ale w domu jakoś mi to nmie przeszkadza bo w kazdej chwili moge sie połozyc,a tu niestety.....W ogóle juz zmęczona jestem,za mało na urlopie za duzo w robocie.Od czerca własciwie w domu byłam może z 1,5mca jakby tak nazbierac dni....Podziwiam szczerze osoby,które siedza miesiącami bez zjazdu-zwariowałabym.....

ale jak zjadę to mam 3 miesiące urlopu, hi hi hi
31 grudnia 2014 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim na wyjeździe spokojnego i miłego sylwestra i wkroczenia w Nowy Rok z podniesioną głową.
Ja mam małe co nieco,będzie dobrze,bez dołów.
31 grudnia 2014 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

ale jak zjadę to mam 3 miesiące urlopu, hi hi hi

Gosia, po tak długim pobycie to nic tylko wypoczywać:)
31 grudnia 2014 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Wrocilam..........................................................

No, już myślałam, że mnie samą zostawiłaś z naszymi cioteczkami:) Witaj spowrotem i kopniak Ci się należy za nagłe opuszczenie forum.
31 grudnia 2014 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Nic a nic nie mam czasu dzisiaj. Moje geldy co chwila coś sobie życzą ode mnie. Cisnienie mierzę jej co 10 minut. I tak to bele jak zmierzamy do końca 2014 roku. Do wieczora.        
01 stycznia 2015 07:31
Wczorajsza oferta do Dem....,49 lat i juz demencja?Strasznie szybko....
01 stycznia 2015 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ja wczoraj miałam gorszy dzień niż Wigilia.


Byłam tu na chwilę, posluchalam muzyki,wypilam drineczka i poszlam spać.

Chyba ten łyk alkoholu sprawil,ze aż tak nie przeszkadzały mi petardy itp.
01 stycznia 2015 07:35
Tutaj jestem.
Ania52-a ta zmienniczka to Polka?Po naszemu będziesz mogła pogadać?
Się pytam,bo moje geldy nie życzą sobie Polek,cobym nie mogła tajemnie knuć przeciwko-tylko jakieś obce mogły mnie zmieniać,coby po niemiecku się unterhaltować.
01 stycznia 2015 07:41
Impala

Tutaj jestem.
Ania52-a ta zmienniczka to Polka?Po naszemu będziesz mogła pogadać?
Się pytam,bo moje geldy nie życzą sobie Polek,cobym nie mogła tajemnie knuć przeciwko-tylko jakieś obce mogły mnie zmieniać,coby po niemiecku się unterhaltować.

Polka zdjecie widzialam sympatycznie wyglada.bede z nia pol niedzieli bo tak przyjedzie sindbadem i poniedzialek bo ja we wtorek ok 4 rano jade...gadac normalnie bedziemy bo ggeldy nic naprzeciwko nie maja.
01 stycznia 2015 07:42
basiaim

Ja wczoraj miałam gorszy dzień niż Wigilia.


Byłam tu na chwilę, posluchalam muzyki,wypilam drineczka i poszlam spać.

Chyba ten łyk alkoholu sprawil,ze aż tak nie przeszkadzały mi petardy itp.

cos taka zdolowana byla...zaraz do domku...
01 stycznia 2015 07:55
ania52

cos taka zdolowana byla...zaraz do domku...

Może potknęła sie szurajac kawą i zła od rana?
 
Moje geldy śpią.
Śniadanie już  zjadłam.
Tabletki połknęłam.
Połozyłabym sie znowu,ale nie usłyszę geldów jak wstaną.
01 stycznia 2015 08:19
Impala

Tutaj jestem.
Ania52-a ta zmienniczka to Polka?Po naszemu będziesz mogła pogadać?
Się pytam,bo moje geldy nie życzą sobie Polek,cobym nie mogła tajemnie knuć przeciwko-tylko jakieś obce mogły mnie zmieniać,coby po niemiecku się unterhaltować.

co Ty gadasz to jak Ty tam jesteś?
a kogo chcą?
01 stycznia 2015 08:25
Normalnie jestem,przez agencje.
Kilka razy zmieniały mnie Polki i było OK.
Ale obsesja geldówy się pogłębia.Nic nie poradzę-ona myśli,że wszyscy tylko tajemnie na jej temat peplają.
Żeby przy zmianie wykluczyć możliwość nierozumienia obcej mowy,wybiera panie ze Słowacji,albo innych Czech.
Była też z Bułgarii jedna i z Łotwy.
01 stycznia 2015 08:40 / 3 osobom podoba się ten post
A mi ktos na podwórku podrzucil kolo "mojego" kubla na śmieci jakąś chyba lodówkę. Nie przyglądałam się z bliska,ale tak tu wygląda....

W ogóle w tej kamienicy złośliwi ludzie mieszkają.... O akcji z bramą pisalam...
Jak napadalo tego śniegu, martwilam się o odsniezanie całości chodnika, podwórka.....zaczepiła mnie jedna z lokatorem mówiąc, ze tak ja mam to wszystko odsniezac.... Poczekalam na córkę PDP,powiedzialam jej to,a ta jak się wkurzyla! To lokatorzy sami maja to robić,juz od kilku lat mają to w umowach ze wzgledu na wiek i zdrowie babki.