Pochwalijki

29 grudnia 2014 11:11 / 11 osobom podoba się ten post
Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 
29 grudnia 2014 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 

wlasnie, myslalam o takim temacie. Basia :))))
 
No to juz sie zaczynaj powoli pakowac :D Bo do 7 szybkooo zleci :D
29 grudnia 2014 11:31
Wlasnie pochwalijek brakowalo
29 grudnia 2014 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
Nareszcie, już kiedyś pytałam o pochwalijki.
Dziś to nie mam czym się chwalić.
Mam tylko złości dużo więc spadam do poskarżyjek.
 
29 grudnia 2014 12:48 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 

No to git
29 grudnia 2014 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 

zazdraszczam Basiu..
29 grudnia 2014 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 

No to jedziemy do Polski tego samego dnia
29 grudnia 2014 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie ma takiego tematu.....chyba.....
A ja mam przeogromną ochotę się pochwalić ;)
 
Dzwonilam przed chwilą do firmy przewozowej, z którą jezdze  i jest!  Jest zarezerwowany mój bilet na 7.01.2015!!!!!
 
 

 

 Cieszę się razem z Tobą. To i ja się pochwalę, że tyko 7 dni później od Ciebie Basiuim wracam do domku, wyjazd mam na około 21 wieczorkiem.
 
29 grudnia 2014 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
Tez się cieszę i sobie zazdraszczam ;)))

Dwa razy przesuwano mi termin wyjazdu,więc dlatego tak się cieszę, ze to juz pewne ;)))

Aż moją babkę chciałam ucałowac ;)))) Nawet mnie dziś nie drażni jej klekotanie zębami ;)))
29 grudnia 2014 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Edi

 Cieszę się razem z Tobą. :-) To i ja się pochwalę, że tyko 7 dni później od Ciebie Basiuim wracam do domku, wyjazd mam na około 21 wieczorkiem.
 

a ja tylko 6 dni pozniej od Ciebie, czyli tez jest sie czym chwalic :D
29 grudnia 2014 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dobrze Ci Basiu, a ja nadal nie wiem nic o swoim bilecie. W każdym razie zmienniczka będzie w sobotę w nocy, bo córka  pdp dziś z nią rozmawiała. A chwalić też mam się dziś czym:). Przyjechała córka pdp i miałam dziś sporo wolnego. Dostałam auto i mogłam sobie jechać do miasta na łowy:). Wypatrzyłam sexy koszulkę do spania, albo i nie:P. Kupiłam też bluzkę, torebkę i gwiazdkowe prezenty. Do pełni szczęścia jeszcze tylko tego potwierdzenia biletu mi brakuje.
29 grudnia 2014 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
agrafka

Dobrze Ci Basiu, a ja nadal nie wiem nic o swoim bilecie. W każdym razie zmienniczka będzie w sobotę w nocy, bo córka  pdp dziś z nią rozmawiała. A chwalić też mam się dziś czym:). Przyjechała córka pdp i miałam dziś sporo wolnego. Dostałam auto i mogłam sobie jechać do miasta na łowy:). Wypatrzyłam sexy koszulkę do spania, albo i nie:P. Kupiłam też bluzkę, torebkę i gwiazdkowe prezenty. Do pełni szczęścia jeszcze tylko tego potwierdzenia biletu mi brakuje.

A nie możesz sama zadzwonić do firmy przewozowej i spytac,czy rezerwacja zrobiona?
 
Będziesz spać spokojnie ;)))
 
Ja wybieram się w sobotę na zakupy. Mam nadzieje,ze cos upoluje ;)
29 grudnia 2014 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

a ja tylko 6 dni pozniej od Ciebie, czyli tez jest sie czym chwalic :D

Jolek to już niedługo i do domków lecimy, huuuraaa
29 grudnia 2014 17:06
agrafka

Dobrze Ci Basiu, a ja nadal nie wiem nic o swoim bilecie. W każdym razie zmienniczka będzie w sobotę w nocy, bo córka  pdp dziś z nią rozmawiała. A chwalić też mam się dziś czym:). Przyjechała córka pdp i miałam dziś sporo wolnego. Dostałam auto i mogłam sobie jechać do miasta na łowy:). Wypatrzyłam sexy koszulkę do spania, albo i nie:P. Kupiłam też bluzkę, torebkę i gwiazdkowe prezenty. Do pełni szczęścia jeszcze tylko tego potwierdzenia biletu mi brakuje.

Dziewczyno "zepnij się" i zadzwoń do firmy przewozowej czy masz tą rezerwację. Po co w niepewności siedzieć, przecież to gorsze od faszy.,u.
A chwila wolnego czasu dobrze kazdemu robi, widzę iż zakupki się udały, no i super.
29 grudnia 2014 17:15
Macie racje dziewczyny, nie pomyslalam o tym. Jutro zadzwonie do firmy przewozowej.