Pochwalijki

29 grudnia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Kurczę, dzięki wszystkim :) ale muszę dodać tyciuchne sprostowanie :)))
To jeszcze nie zaręczynowy. Jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ten dostałam za to że jestem. No, że jestem w ogóle i że jestem "razem z NIM". Jak to określił: "przedzaręczynowy"... :)
A tak po cichu szepnę że spadło na mnie to "coś" znienacka (jak to zazwyczaj z miłością bywa) i w krótkim czasie, dlatego zanim wydarzy się coś więcej na pewno musi minąć jeszcze trochę czasu. Niemniej - jeśli dojdzie do "imprezy kolanowej" to relacja się tu znajdzie, obiecuję :)
Dziękuję Wam raz jeszcze! :*

Tym bardziej gratuluję :)
29 grudnia 2014 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Kurczę, dzięki wszystkim :) ale muszę dodać tyciuchne sprostowanie :)))
To jeszcze nie zaręczynowy. Jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ten dostałam za to że jestem. No, że jestem w ogóle i że jestem "razem z NIM". Jak to określił: "przedzaręczynowy"... :)
A tak po cichu szepnę że spadło na mnie to "coś" znienacka (jak to zazwyczaj z miłością bywa) i w krótkim czasie, dlatego zanim wydarzy się coś więcej na pewno musi minąć jeszcze trochę czasu. Niemniej - jeśli dojdzie do "imprezy kolanowej" to relacja się tu znajdzie, obiecuję :)
Dziękuję Wam raz jeszcze! :*

Lilunia,
zdradź tylko, czy to moźe ten sam pan, z którym szłaś na wesele
i pomagałśmy wybrać Ci sukienkę?
 
Ciekawam okrutnie....
29 grudnia 2014 22:02 / 9 osobom podoba się ten post
ORIM

to mi wyglada na cos wiecej niz prezent swiateczny No pochwal sie jak to bylo. Gruchnoł na kolana z bukietem kwiatow w jednaj rece i pierscionkiem w drugiej ???? Czy dostalas kremowke do zjedzenia bardzo bardzo powoli ha ha

Liluniu,zjedz ciasteczko
Nie ,dziekuję
Zjedz ,to z kremem ,proszę
NIE ,dziekuję!
ŻRYJ ,Q...WA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pierscionek tam jest!!!!!!!!!!Oświadczać sie będę!!!!!!
 
 
hi hi hi
 
29 grudnia 2014 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Kurczę, dzięki wszystkim :) ale muszę dodać tyciuchne sprostowanie :)))
To jeszcze nie zaręczynowy. Jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ten dostałam za to że jestem. No, że jestem w ogóle i że jestem "razem z NIM". Jak to określił: "przedzaręczynowy"... :)
A tak po cichu szepnę że spadło na mnie to "coś" znienacka (jak to zazwyczaj z miłością bywa) i w krótkim czasie, dlatego zanim wydarzy się coś więcej na pewno musi minąć jeszcze trochę czasu. Niemniej - jeśli dojdzie do "imprezy kolanowej" to relacja się tu znajdzie, obiecuję :)
Dziękuję Wam raz jeszcze! :*

Ty nam lepiej zdradź sekrecik-jak to sie robi ,że w ciagu 2 godzin przerwy poznaje sie takiego faceta co czeka z pierscionkiem.Niektórym koleżankom ta wiedza na pewno sie przyda:)A ja to jestem ciekawska:):):)i hi hi
29 grudnia 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Lili widzę że trochę mi przeszło koło nosa,ale Ci zazdraszczę.Zdrzdz tajemnice w 2 godziny?????????????????
29 grudnia 2014 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

No to jedziemy do Polski tego samego dnia

Również wracam 7.stycznia
29 grudnia 2014 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Przecież to nie gruba rura tylko prześluczny pierścionek ,jest na czym oko zawieścić, dobrze ,że zrobiłas zdjęcie z własną ręką bo byś odtrzymała ripostę ,że sobie z internetu wkleiłas zdjęcie =sorrki nie chciałam byc złośliwa -to Ciebie nie dotyczy.

Pierścionek mi się też podoba , a zdjęcia to ty obiecywałas i co?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
złośliwa nie jesteś ?
29 grudnia 2014 22:39 / 5 osobom podoba się ten post
No to się pochwalę i ja .Byłam dziś w kinie i mocno się zdziwiłam ,że było tak dużo ludzi , że chyba wszystkie miejsca zajęte.Pewno ciekawi jesteście jaki to film ma takie wzięcie.
,,Bogowie '' produkcji polskiej.Premiera była wczesną jesienią , a teraz na koniec roku są powtarzane fajne filmy,które były wcześniej.
30 grudnia 2014 00:04 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

Ja tez oczywiscie gratuluje!!! I wszystkiego dobrego :)))
Kazdemu nalezy sie szczescie i milosc :))) No moze prawie :)))))))))))))

Jak to prawie?
Każdemu się należy, bez wyjątku.
I Tobie i wszystkim nam się należy.
30 grudnia 2014 05:57 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Pierścionek mi się też podoba , a zdjęcia to ty obiecywałas i co?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
złośliwa nie jesteś ?

Zdjęcia obiecywałam, ale nie wrzuciłam bo.....................................nie było czego wrzucać. Powód: z różnych przyczyn nie byłam na tamtym weselu :)
 
30 grudnia 2014 05:59 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Lilunia,
zdradź tylko, czy to moźe ten sam pan, z którym szłaś na wesele
i pomagałśmy wybrać Ci sukienkę?
 
Ciekawam okrutnie....

Nie kochana, nie ten sam. Ten by od razu padł na kolana gdybym mu na to pozwoliła, ale sumienie i brak tego "czegoś" nie pozwala mi pozwolić jemu.
Ale namotałam w odpowiedzi... :)))))))))))))
30 grudnia 2014 06:09 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Ty nam lepiej zdradź sekrecik-jak to sie robi ,że w ciagu 2 godzin przerwy poznaje sie takiego faceta co czeka z pierscionkiem.Niektórym koleżankom ta wiedza na pewno sie przyda:)A ja to jestem ciekawska:):):)i hi hi

Ojjj Kasiu... Czasem to nawet nie trzeba 2 godzin, uwierz mi... Mnie wystarczyło 7 minut, bo tyle trwało stanie z biletem do pilota w autokarze i odnoszenie bagaży :)))
Do tego trzeba jednak dołożyć przegadane na odległość dni, a po pewnym czasie również noce; niespodziewane wizyty na które trzeba było jechać do Polski 12 godzin po to by po kolejnych 12 godz. spędzonych razem następne 12 jechać do De... i tak co drugi weekend (nie muszę chyba dodawać że w tym czasie w Polsce byłam ja).
A sekrecik? Hi hi, u mnie to był prozaiczny powód - mam tylko dwie rece, a bagażu sztuk 4... :))) Czyli kobieta jako słaba płeć ;))) 
30 grudnia 2014 06:14 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

No to się pochwalę i ja .Byłam dziś w kinie i mocno się zdziwiłam ,że było tak dużo ludzi , że chyba wszystkie miejsca zajęte.Pewno ciekawi jesteście jaki to film ma takie wzięcie.
,,Bogowie '' produkcji polskiej.Premiera była wczesną jesienią , a teraz na koniec roku są powtarzane fajne filmy,które były wcześniej.

Nie widziałam go niestety.
Mam nadzieję, ze jeszcze się na niego załapię.
30 grudnia 2014 06:29 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Ojjj Kasiu... Czasem to nawet nie trzeba 2 godzin, uwierz mi... Mnie wystarczyło 7 minut, bo tyle trwało stanie z biletem do pilota w autokarze i odnoszenie bagaży :)))
Do tego trzeba jednak dołożyć przegadane na odległość dni, a po pewnym czasie również noce; niespodziewane wizyty na które trzeba było jechać do Polski 12 godzin po to by po kolejnych 12 godz. spędzonych razem następne 12 jechać do De... i tak co drugi weekend (nie muszę chyba dodawać że w tym czasie w Polsce byłam ja).
A sekrecik? Hi hi, u mnie to był prozaiczny powód - mam tylko dwie rece, a bagażu sztuk 4... :))) Czyli kobieta jako słaba płeć ;))) 

Lili, bo ładnej i sympatycznej kobiecie ,
to każdy pomoże . Ciesze się Twoim szczęsciem
30 grudnia 2014 07:40 / 1 osobie podoba się ten post
Też się cieszę,że Lili się dobrze układa,ale czemu piszesz,że ładnej i sympatycznej każdy pomoże-a jak brzydka i też sympatyczna,to co???:)))