Pochwalijki

29 grudnia 2014 20:09 / 20 osobom podoba się ten post
Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).
29 grudnia 2014 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

Przecież to nie gruba rura tylko prześluczny pierścionek ,jest na czym oko zawieścić, dobrze ,że zrobiłas zdjęcie z własną ręką bo byś odtrzymała ripostę ,że sobie z internetu wkleiłas zdjęcie =sorrki nie chciałam byc złośliwa -to Ciebie nie dotyczy.
29 grudnia 2014 20:16 / 5 osobom podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

to mi wyglada na cos wiecej niz prezent swiateczny No pochwal sie jak to bylo. Gruchnoł na kolana z bukietem kwiatow w jednaj rece i pierscionkiem w drugiej ???? Czy dostalas kremowke do zjedzenia bardzo bardzo powoli ha ha
29 grudnia 2014 20:26 / 5 osobom podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

Czekam na następny krok.Powodzenia Lili.
29 grudnia 2014 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko47

Czekam na następny krok.Powodzenia Lili.

Ja też czekam na następne , że się tak wyrażę - posunięcie - bez zbereżnych skojarzeń , bardzo proszę ..... Czekałam na to , kiedy Lileczka puści parę z ust .........i się doczekałam -:)))))))))))
29 grudnia 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

Lilli cieszę się z Tobą :))))))))
29 grudnia 2014 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też czekam na następne , że się tak wyrażę - posunięcie - bez zbereżnych skojarzeń , bardzo proszę ..... Czekałam na to , kiedy Lileczka puści parę z ust .........i się doczekałam -:)))))))))))

Już za póżno;))) Zimą też może być gorąco:)
A naszej Lili z całego serca gratuluję:)
29 grudnia 2014 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też czekam na następne , że się tak wyrażę - posunięcie - bez zbereżnych skojarzeń , bardzo proszę ..... Czekałam na to , kiedy Lileczka puści parę z ust .........i się doczekałam -:)))))))))))

Ty to posun swoj blog do przodu.
29 grudnia 2014 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

Super Liluś! Duuuuuuuuużo radości z pierścionka i z osoby, która Ci go podarowała. 
29 grudnia 2014 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
A Baska z jolkiem tylko im posuwanie w glowkach
:o
;)
:*
lilus rowniez gratulacje
29 grudnia 2014 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tez oczywiscie gratuluje!!! I wszystkiego dobrego :)))
Kazdemu nalezy sie szczescie i milosc :))) No moze prawie :)))))))))))))
29 grudnia 2014 21:22 / 5 osobom podoba się ten post
Kurczę, dzięki wszystkim :) ale muszę dodać tyciuchne sprostowanie :)))
To jeszcze nie zaręczynowy. Jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ten dostałam za to że jestem. No, że jestem w ogóle i że jestem "razem z NIM". Jak to określił: "przedzaręczynowy"... :)
A tak po cichu szepnę że spadło na mnie to "coś" znienacka (jak to zazwyczaj z miłością bywa) i w krótkim czasie, dlatego zanim wydarzy się coś więcej na pewno musi minąć jeszcze trochę czasu. Niemniej - jeśli dojdzie do "imprezy kolanowej" to relacja się tu znajdzie, obiecuję :)
Dziękuję Wam raz jeszcze! :*
29 grudnia 2014 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Jolek

Ja tez oczywiscie gratuluje!!! I wszystkiego dobrego :)))
Kazdemu nalezy sie szczescie i milosc :))) No moze prawie :)))))))))))))

Dlaczego "prawie", Jolek? 
Każdemu bez wyjątku. Człowiek stworzony jest po to by kochać i byc kochanym; i nie ma tu żadnych "prawie"... :)
29 grudnia 2014 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Impreza kolanowa
:o
29 grudnia 2014 21:47
Lili

Dlaczego "prawie", Jolek? 
Każdemu bez wyjątku. Człowiek stworzony jest po to by kochać i byc kochanym; i nie ma tu żadnych "prawie"... :)

PRAWEIE, bo jak ktos tego uczucia nie szanuje to na nie nie zasluguje..........