Pochwalijki

06 czerwca 2015 12:44
kasiachodziez

:tanczy:od wczoraj zbliżyłam się bycia bogatym w totka trafiłam 10.80 :tanczy:

ooooo,majatek nam sie powiekszyl???
06 czerwca 2015 12:51 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja już po Różancu, Tylko śię nie śmiejcie ze mnie proszee,,,:-) [jak stara babcia]

Nic tu do śmiechu nie widzę ,a nawet pochwalę za odwagę ,że tak piszesz.Ja też w każdy dzień w maju czytałam Litanie Loretańskie ,bo maj to ,,Majówki'',a teraz jest czerwiec i miesiąc poświęcony Najświętrzemu Sercu Pana Jezusa.Modlitwa to sprawa indywidualna i każdy robi tak jak uważa.
06 czerwca 2015 13:43 / 9 osobom podoba się ten post
Benita

Trzeba pisać. Jednym to się w głowie nie mieści, inni jakoś lajcik. Jeżeli dotrze to do choć jednej osoby, to warto pisać. Może z forum sie dowie, że to jest "be", bo nikt jej tego jeszcze w życiu nie powiedział?

Wiesz zmienniczka miała być 8 tygodni na tyle się zgodziła i nagle przed miesiącem gwałtownie nalegała że musi zjechać. Nie sądziła że ja wrócę tak szybko bo miałam wypocząć. Jak mnie zobaczyła to była bardzo zaskoczona dlaczego ja tak szybko przyjechałam? Przetrzepała wszystkie zakątki tego domu. Garnki przełożyła do wielu półek zamiast do jednej. Muszę wszystkiego szukać?. Przyszło mi na myśl, że celowo tak przekopała, niby porządek robiła? A szukała czego? W szafach pdp też. Nie potrafię odnależć niektórych ładnych letnich ciuchów pdp. Poprzednim razem szukałam spodni dla pdp i było kilka letnich, ale jeszcze było za wcześnie. Teraz ich niema. Jedzenia prawie zero, wszystko co było w zapasie pożarła. Nie ma nawet naszej bylejakiej narzuty na tapczan. A żeby chociaż prała pościel? Nawet jeji nie zmieniła od poprzedniego razu. Proszek do prania pod koniec kupiłam. Miałabym jeszcze na 3 miesiące i nie ma. Koszmar po prostu. Zgłosiłam do firmy i do rodziny, bo przecież diabli wiedzą co tu jeszcze zabrała? Ja przeszukania domu nie robiłam?
Miałam tu zostawione swoje słuchawki z mikrofonem zeby nie wozić w kólko. Zabrała mi je. Ja tu bez słuchawek nie mogę funkcjonować? Nie da się. Mamy pokoje z pdp w pobliżu. Wieczorem moge tylko przy użyciu słuchawek funkcjonować. W tym samym dniu rodzina mi dała nowe, ale są bez mikrofonu. Trudno przeboleję jakoś? Ale jaki to wstyd ludzie!!!!!!!!!!!
A synowa na samym wierzchu zeszyt z wpisem ile poprzedniczka pieniędzy dostała zostawiła. Mimo iż wcześniej nigdy nie zostawiała takich informacji ile poprzedniczka wydała? Jak zobaczyłam światło w lodówce i pożarte nawet moje zapasy i ten wpis to mało szlag mnie nie trafił! Ona ma szczęście że szybko odjechała!