Pochwalijki

04 czerwca 2015 10:05
ewa1966

Pochwkwalam się ,że dziś pracuję za podwójną stawkę,a że dniówkę mam dość dobrze płaconą ,to dodatkowa kasa niezła.W sumie w ciągu tego pobytu było 5 takich dni:)

Kurde
 Ciekawe czy moja firma praktykuje dni swiateczne... musze zapytac :)
04 czerwca 2015 12:57 / 10 osobom podoba się ten post
Pochwalam się ,że dostałam 50 e. od syna mojej PDP.Byli na urlopie 2 tygodnie i jak stwierdził ,że nic nikomu nie kupowali i to zamiast prezentu.Niech częściej wyjeżdżają.hi hi.
04 czerwca 2015 13:01
mzap88

Kurde
 Ciekawe czy moja firma praktykuje dni swiateczne... musze zapytac :)

Nie sądzę .Moja nie daje.Tylko ostern i BN i tak ma większość ,ale nie wiem gdzie ty pracujesz ,więc może.
04 czerwca 2015 13:04
mzap88

Kupilam w dmie takie cos. Guzik dalo :/ nie wiem gdzie w De kupic kreta :/

Ja kupiłam w Rewe takie cuś z żabą na opakowaniu, Rorax się to nazywa. Mają większe pudełka i takie małe, jednorazowe. Odpływowi wanny dało radę.
04 czerwca 2015 14:09
mzap88

Kurde
 Ciekawe czy moja firma praktykuje dni swiateczne... musze zapytac :)

Ja mam platne wszystko 1 i 3 maj, BC tez, 75 % dniowki :D dodatkowo :P
05 czerwca 2015 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
pochwalam sie, ze dziadkow odstawilam do przedszkola i wyleguje sie w ogrodzie. Macie tez taka super pogode?
05 czerwca 2015 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
leni

pochwalam sie, ze dziadkow odstawilam do przedszkola i wyleguje sie w ogrodzie. Macie tez taka super pogode?

U mnie wczoraj było ponad 35 st. - dzisiaj i jutro ma być jeszcze goręcej .....uffff - ja niezbyt dobrze znoszę takie upały, rolety mam spuszczone na 3/4 !!
05 czerwca 2015 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
leni

pochwalam sie, ze dziadkow odstawilam do przedszkola i wyleguje sie w ogrodzie. Macie tez taka super pogode?

Pogodę wreszcie mam ,ale takich możliwości jak Ty ,to nie .
05 czerwca 2015 10:48
U mnie się pogoda zaczeła jak babcia dziś wraca ze szpitala.Ot złośliwość tego świata.Miesiąc miałam wolne i cały czas padało i było okropnie zimno....
05 czerwca 2015 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Pogodę wreszcie mam ,ale takich możliwości jak Ty ,to nie .

ivetta to tylko 4 godzinki , ale zawsze cos. Moze na nastepnej szteli kiedys ci sie bardzo dobrego trafi. Ja czekam dzis do 18 i 2 dni wolne. Wywalczylam to niedawno i stalam sie przez to bardziej odwazniejsza. Nie ukrywam, ze forum mi w tym pomoglo, za co dziekuje:)
05 czerwca 2015 11:10
mzap88

Kupilam w dmie takie cos. Guzik dalo :/ nie wiem gdzie w De kupic kreta :/

W Edece jest super środek do udrażniania rur Rohrfrei Pulver.
05 czerwca 2015 14:39 / 4 osobom podoba się ten post
Co się będziesz przegrzewała ! ......ugotuj coś na zimno ))))))))))))
05 czerwca 2015 15:39 / 1 osobie podoba się ten post
Najlepiej piwo zimno schlodzone.... Oj, napilabym sie... Ze trzy lyki do szczescia by mi wystarczyly... Ale ja dalej na lekach:(
05 czerwca 2015 16:06 / 5 osobom podoba się ten post
A u mnie nadal urlop... Dzieci na golasa po ogrodzie lataja ochladzajac sie co chwilka w malenkim baseniku. Wrzeszcza i piszcza przy tym okropnie. Juz wiem, ze jak w poniedzialek rano wyjezdzac stad bedziemy to u sasiadow korki od szampana strzelac beda;)Ale nic to, przymusowy urlop mam i korzystac trzeba:) Zjadlam obiadek pod nos podany(na zimno:salatka ziemniaczana, na polski sposob przerobiona, bo z marchewka, groszkiem i korniszonami) i kawy sie napilam. Zaraz dostane deser ze swiezymi truskawkami:) Urlop w pelni:) Do pelnego szczescia mi tylko tych trzech lykow piwa brak:)
05 czerwca 2015 16:27 / 9 osobom podoba się ten post
A u mnie reszta kasiorki na koncie się zameldowała. Ja miło być bogatym :))))) Choć przez krótki czas.
Kasa długo przed czasem. I teraz nie wiem czy mnie tak lubią czy też jestem "zmiękczana" bo kontrakt się kończy a rodzina ma zagwarantowany mój powrót ;))))))))))))
Ale myślę, że to z sympatii, ze jestem taka super