Pochwalijki

05 czerwca 2015 18:49 / 6 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalam,że przyleciałam dziś do Polski. :))) Szkoda, że tylko na 4 dni. We wtorek lecę z powrotem:(( Ale potem tylko 3 tygodnie i na zaslużony urlop do domku na całe lato:)))))
05 czerwca 2015 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ja już po Różancu, Tylko śię nie śmiejcie ze mnie proszee,,, [jak stara babcia]
05 czerwca 2015 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja już po Różancu, Tylko śię nie śmiejcie ze mnie proszee,,,:-) [jak stara babcia]

Coś Ty.Wcale się nie śmieje .U mnie co wieczór przyjeżdża syn,ew.wnuczka i z PDP cząstkę różańca odmawiają.Nie uczestniczę  w modlitwach.
05 czerwca 2015 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Coś Ty.Wcale się nie śmieje .U mnie co wieczór przyjeżdża syn,ew.wnuczka i z PDP cząstkę różańca odmawiają.Nie uczestniczę  w modlitwach.

To fajnie, a ja może nie codziennie, ale ze trzy, cztery razy w tygodniu od 20.20 do 20.50
05 czerwca 2015 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
WSTENGA

A u mnie reszta kasiorki na koncie się zameldowała. Ja miło być bogatym :))))) Choć przez krótki czas.
Kasa długo przed czasem. I teraz nie wiem czy mnie tak lubią czy też jestem "zmiękczana" bo kontrakt się kończy a rodzina ma zagwarantowany mój powrót ;))))))))))))
Ale myślę, że to z sympatii, ze jestem taka super :przytul aniola:

To napewno dlatego, że jestes super. Przecież to innej przyczyny, to nawet nie sposób wymyśleć  
06 czerwca 2015 08:34 / 5 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie, ze o wlasnych silach zeszlam ze schodow I to nie jak male dziecko, nozka do nozki, ale jak wszyscy normalni, zdrowi ludzie Leki dzialaja Przede mna pewnie jeszcze wiele miesiecy cwiczen, zeby powtorki z rozrywki nie bylo, ale juz jest super
06 czerwca 2015 09:26 / 2 osobom podoba się ten post
A ja już zakupy porobiłam ,kto rano wstaje, ten ma świeże produkty he hee
06 czerwca 2015 09:32 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mery, życzę Ci, żebyś nie miała tak jak ja miałam
czyli;;dzien wczesniej zrobiła  zmienniczka zakupy za 70euro. Ja  znalazłam  paragon!  zresztą nie musialam go szukac   ;; 3-kostki masła. 2-oliwy, 1-olej,4-paczki mięsa, ileś tam czekolad  3 paczki kawy itp.
Ja po 20-godz jazdy zmęczona miałam pustą lodówke! Wszystkie  te  produkty , zabrała do domu, [ były w lodówce w pokoju.] Widziałam wszystko, ale nikomu nic nie powiedziałam
Wstydziłam śię po prostu. Drugiego dnia zrobiłam zakupy od podstaw czyli wszystko, mąka, cukier też, bo i tego nie było!
W zwiazku z powyższym, byłam zła! dlatego napisałam wczesniej.
Mery jeżeli o kamienie chodzi, to jedna wiozła kamyki hii pisały dziewczyny,, Ale z De do Pl   haa  ,
To tak dla wyjaśnienia,,,,,,,

Chyba mi to wykrakałaś w zła godzinę? Nawet to się nie nadaje do publikacji co zastałam. Nawet moją osobistą rzecz mi podwedziła zmienniczka. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Zgłosiłam do firmy wszystko bo nie chcę żeby na mnie było i zastałam jeno swiatło w lodówce a pani w zeszycie miała 100 euro w ostatnich 5 dniach. Twierdziła ze babcia dużo jadła a babcia na pierwszy rzut oka wychudła a na wadze 5 kilo
06 czerwca 2015 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Chyba mi to wykrakałaś w zła godzinę? Nawet to się nie nadaje do publikacji co zastałam. Nawet moją osobistą rzecz mi podwedziła zmienniczka. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Zgłosiłam do firmy wszystko bo nie chcę żeby na mnie było i zastałam jeno swiatło w lodówce a pani w zeszycie miała 100 euro w ostatnich 5 dniach. Twierdziła ze babcia dużo jadła a babcia na pierwszy rzut oka wychudła a na wadze 5 kilo :brak wiary:

Nic Ci nie wykrakała , tylko każdy z nas kiedyś może tak trafić , nawet osoby , które się zarzekały , że tyle lat pracują i nic , nigdy i wszystko super .
Chcesz Mery to napisz , chętnie poczytamy - nie chcesz nie pisz , bo możesz być nazwana przez kogoś " paplą , plotuchem , konfliktowcem " a to boli , nawet nie wiesz jak bardzo ! ..... ale są różne odmiany słowa " satysfakcja " , więc jeśli ktoś ma takową z tego , że kogoś tak nazwie ? to czemu nie ? ......
06 czerwca 2015 10:12 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Chyba mi to wykrakałaś w zła godzinę? Nawet to się nie nadaje do publikacji co zastałam. Nawet moją osobistą rzecz mi podwedziła zmienniczka. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Zgłosiłam do firmy wszystko bo nie chcę żeby na mnie było i zastałam jeno swiatło w lodówce a pani w zeszycie miała 100 euro w ostatnich 5 dniach. Twierdziła ze babcia dużo jadła a babcia na pierwszy rzut oka wychudła a na wadze 5 kilo :brak wiary:

Trzeba pisać. Jednym to się w głowie nie mieści, inni jakoś lajcik. Jeżeli dotrze to do choć jednej osoby, to warto pisać. Może z forum sie dowie, że to jest "be", bo nikt jej tego jeszcze w życiu nie powiedział?
06 czerwca 2015 10:28 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Trzeba pisać. Jednym to się w głowie nie mieści, inni jakoś lajcik. Jeżeli dotrze to do choć jednej osoby, to warto pisać. Może z forum sie dowie, że to jest "be", bo nikt jej tego jeszcze w życiu nie powiedział?

Przeciesz tu sie nie wychowuje tylko pracuje.Jak jest złodziejka to trzaba zgłaszć droga słuzbowa, jak dostanie od firmy wilczy bilet to może to zadziała.Opisywanie na forum nic nie da, bo to anonimowo i nie widomo kto to jest.  np. opiekunkek 'm" jest sporo więc bez sensu jest wałkowac nakręcać sie.Trzeba działać.To jest portal społecznościow czyta go kto chce reklama idzie w świat.Tylko informowanie firmy da rezultat.Mnie sie nie mieści w głowie,ze mozna okradać sztele czy tez koleżanke.Wsyd to za malo powiedziane(
06 czerwca 2015 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
Oczywiscie, ze trzeba pisac! Nie wierze, ze jak taka na forum przeczyta, ze to jest "be" to uwierzy i sie zmieni, ale milczenie to tak jak przyzwolenie. Zgadzanie sie. A przeciez nikt normalny sie z tym nie zgadza. A okrzyki, ze w glowie sie to nie miesci i to niemozliwe, bo sie nie spotkalam... Mam ponad 40tke, w zyciu nie bylam swiadkiem morderstwa czy gwaltu(Bogu niech beda dzieki). W glowie mi sie tez nie miesci, ze mozna tak postepowac. A jednak...morderstwa i gwalty popelniane sa nagminnie, niestety. Bez wzgledu na to co ja o tym mysle:(
06 czerwca 2015 10:38
Złodziej jest zawsze złodziejem nawet po odbyciu wyroku skazujacego dalej kradnie.A takie anonimowe opisywanie to przysługa - poznaje nowe nmetody jak można cos ukręcic i zwalic na inna osobe. Czyta i pewnie smieje sie " a co mi zrobicie?" Firma gdyby traktowała  powaznie takie zgłoszenia może by ukróciła ten proceder.Powinni zrobić liste jak by jej nie nazwali, na ktorej umieszczaliby nazwiska opiekunek ktore EWIDENTNIE zostana przyłapane na kradzierzy czy pijaństwie. I zatrudniac na własne ryzyko a zmienniczke inforrmować. Tak powinno być.
06 czerwca 2015 12:06 / 6 osobom podoba się ten post
od wczoraj zbliżyłam się bycia bogatym w totka trafiłam 10.80
06 czerwca 2015 12:41 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

:tanczy:od wczoraj zbliżyłam się bycia bogatym w totka trafiłam 10.80 :tanczy:

Kasiu Ty tu jestes przykladem jak mozna cieszyć sie chwilą.Trafisz kiedys tyle,że bedziesz jeżdziła na Madere a nie do opiekii tego Ci życzę