Czy kochamy swoją ojczyznę?

10 stycznia 2015 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
A ja mam zawsze klopot napisać poprawnie Arabrab!
10 stycznia 2015 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

A ja mam zawsze klopot napisać poprawnie Arabrab!

To moze zmienic na "ABRAKADABRA" 
10 stycznia 2015 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

A ja mam zawsze klopot napisać poprawnie Arabrab!

Ty masz szczęście , że wróciłaś do tego nicka ( u ? ) , bo z poprzednim to naprawdę miałam kłopot , wolałam się zwracać " bezimiennie " ..... a tam , z poprawnością ! ja to już nawt " arabem " bylam -:))))))))
10 stycznia 2015 21:52
masakra faktycznie
10 stycznia 2015 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
A ja nadal gienką jestem dla Andrei.No i cóż,musze to przeżyć:)
 
M.koniec spamu,wybacz:)
11 stycznia 2015 02:04 / 4 osobom podoba się ten post
amelka

Mi tez. To piekne, kobiece Imie.

Tak, przepiękne, szczególnie na tym forum wszyscy Annę kochają, ale Niemcy nie wymawiają podwójnych spólgłosek i chyba o to Dodzie chodziło.
Nie ma takiej możliwości, żeby w codziennych sytuacjach językowych Niemiec wymawiał podwójną spółgłoskę.
11 stycznia 2015 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Tak, przepiękne, szczególnie na tym forum wszyscy Annę kochają, ale Niemcy nie wymawiają podwójnych spólgłosek i chyba o to Dodzie chodziło.
Nie ma takiej możliwości, żeby w codziennych sytuacjach językowych Niemiec wymawiał podwójną spółgłoskę.

Temat jest o " Ojczyżnie " a nie o miłości , czy kochają , czy nie kochają " Annę " ....... mozliwe , że nie wszyscy kochają , bo tak się nie da , ale są tacy co " lubią i szanują " a to chyba wystarczy ? ....... na marginesie : kocham to imę - mam córkę Annę , synową Annę i PDP-ną Pusię o tym samym imieniu .... Dlaczego " szczególnie na tym forum " ???? ..... .......Coś zauważyłam , że dziś kilka osób wstało lewą nogą . Wyluzujcie , niedziela dzisiaj -:)))))))))
11 stycznia 2015 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Temat jest o " Ojczyżnie " a nie o miłości , czy kochają , czy nie kochają " Annę " ....... mozliwe , że nie wszyscy kochają , bo tak się nie da , ale są tacy co " lubią i szanują " a to chyba wystarczy ? ....... na marginesie : kocham to imę - mam córkę Annę , synową Annę i PDP-ną Pusię o tym samym imieniu .... Dlaczego " szczególnie na tym forum " ???? ..... .......Coś zauważyłam , że dziś kilka osób wstało lewą nogą . Wyluzujcie , niedziela dzisiaj -:)))))))))

Arabrab, no bo są ludzie, którzy rozumieją tekst zupełnie odmiennie od tego, co autor napisał.
I koniecznie zawsze musi to być dosadnie uzasadnione )
Imię Anna bardzo mi się podoba, bez względu na to czy komuś to się podoba czy nie.
I czynię to z miłosci do mojej Ojczyzny z polskim Śląskiem włącznie.
11 stycznia 2015 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Kompletnie nie zrozumiałam ostatniego zdania ;-//

Ja wówczas czytam je powoli cztery razy. Za piątym już wiem, w czym rzecz.
11 stycznia 2015 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Ja wówczas czytam je powoli cztery razy. Za piątym już wiem, w czym rzecz.

Ale ja nadal nie wiem.
11 stycznia 2015 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ale ja nadal nie wiem.

Wówczas zapytuję swojego Przyjaciela.
On jest mądrzejszy ode mnie.
20 stycznia 2015 17:56 / 7 osobom podoba się ten post
Witam dziewczęta i chłopcy.
Postanowiłam i ja wrzucić swoje pięć groszy do dyskusji.Na ten temat można by długo dyskutować,bo ilu ludzi.tyle historii i odczuć.Osobiście zawsze z wielką radością wracam do domciu.Kocham nasze tradycje ,nasze stroje ludowe.
Urodziliśmy się w wolnym kraju,mogliśmy się uczyć.To ,że mamy w kraju taką ,a nie inną sytuację, no cóż ludzie ją tworzą,nasi politycy ,którzy tylko patrzą jak dorwać się do koryta.Nasi pradziadkowie i dziadkowie,którzy walczyli za wolność tego kraju w grobach się przewracają jak na to wszystko patrzą.Będąc w De nigdy nie wstydzę się mówić po polsku ,wstyd mi za naszych rządzących.Polką bedę zawsze .
21 stycznia 2015 00:54 / 3 osobom podoba się ten post
Żeby trochę rozlużnić nieco patetyczną atmosferę wrzucę zdjęcia zrobione w samym sercu krainy Hohenzollernów - a mianowicie Szwabii. Stamtąd bowiem pochodza znani i z polskiej historii Hohenzollernowie, których pruska gałąź tak niechlubnie zapisala się w historii Polski.
Zrobione przeze mnie na zamku Lichtenstein.
Gdziekolwiek nie jestem, zawsze szukam polskich akcentów - znalazlam i tu, w samym sercu niemieckiego nacjonalizmu. Nawet Niemcy doceniają historię, równiez polską. Tu został uhonorowany jeden z królów Polski.
 
Drugie zdjęcie gdzieś mi umknęło, nie umiem poruszać sie w tych wszystkich fotosikach.