Zmienniczki 2

23 czerwca 2018 10:52
Nieciekawie. A dlaczego mało informacji od niej dostałaś- nie chce z tobą rozmawiać?
23 czerwca 2018 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Nieciekawie. A dlaczego mało informacji od niej dostałaś- nie chce z tobą rozmawiać?

Ogolnie powiedziała że nie ma dużo pracy , 150 e  na tydzień na zakupy , dziadek mąż pdp trzyma kase , że lubi sie wtracac , babcia ma demencje ale ponoc bardzo spokojna w nocy spi , a na weekend wpadaja dwie córki  i nocuja do niedzieli oraz wpadaja w tygodniu ( ogólnie maja 5 dzieci ) Nawet sie nie zobaczymy . A ja juz sie nauczyłam ze co innego mowia w firmie co innego zmienniczka a co innego sie zastaje na miejscu ..
23 czerwca 2018 13:51
Ewelina645

Ogolnie powiedziała że nie ma dużo pracy , 150 e  na tydzień na zakupy , dziadek mąż pdp trzyma kase , że lubi sie wtracac , babcia ma demencje ale ponoc bardzo spokojna w nocy spi , a na weekend wpadaja dwie córki  i nocuja do niedzieli oraz wpadaja w tygodniu ( ogólnie maja 5 dzieci ) Nawet sie nie zobaczymy . A ja juz sie nauczyłam ze co innego mowia w firmie co innego zmienniczka a co innego sie zastaje na miejscu ..

wlasciwie to mowila bardzo ogolnie , za to wiecej pytala o moja poprzednia prace , czy mam doswiadczenie takie malo wazne rzeczy jak dla mnie  . Moze rodzina kazala wypytac troche o nowa hehe 
23 czerwca 2018 15:54
Ewelina645

wlasciwie to mowila bardzo ogolnie , za to wiecej pytala o moja poprzednia prace , czy mam doswiadczenie takie malo wazne rzeczy jak dla mnie  . Moze rodzina kazala wypytac troche o nowa hehe :hejka:

Może i poprosiła. Możesz jeszcze do niej zadzwonić, zadać pytania, które pewnie jeszcze masz? Szkoda,  ze tak wyszło u ciebie.
23 czerwca 2018 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Może i poprosiła. Możesz jeszcze do niej zadzwonić, zadać pytania, które pewnie jeszcze masz? Szkoda,  ze tak wyszło u ciebie.

Tak już jej zapowiedziałam że wrazie czego bedę pisać na facebooku lub będę podpytywać dziadka .Mam nadzieję że nie będzie aż tak źle .
24 czerwca 2018 09:08 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Ogolnie powiedziała że nie ma dużo pracy , 150 e  na tydzień na zakupy , dziadek mąż pdp trzyma kase , że lubi sie wtracac , babcia ma demencje ale ponoc bardzo spokojna w nocy spi , a na weekend wpadaja dwie córki  i nocuja do niedzieli oraz wpadaja w tygodniu ( ogólnie maja 5 dzieci ) Nawet sie nie zobaczymy . A ja juz sie nauczyłam ze co innego mowia w firmie co innego zmienniczka a co innego sie zastaje na miejscu ..

....że tak powiem, trzeba czytać między wierszami, a komunikaty są jasne. Życzę Ci abyś się miło zaskoczyła.
24 czerwca 2018 09:18 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

....że tak powiem, trzeba czytać między wierszami, a komunikaty są jasne. Życzę Ci abyś się miło zaskoczyła.

Ewelina dopier zaczyna Zosiu , nauczy się. Jak to było z ta jazdą na  nartach?  " jak sie nie przewróci, to sie nie nauczy " i to jest prawda .
24 czerwca 2018 13:01 / 2 osobom podoba się ten post
To prawda hihi . Jestem dobrej myśli choć jednocześnie nie oczekuje cudów na kiju
24 czerwca 2018 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

To prawda hihi . Jestem dobrej myśli choć jednocześnie nie oczekuje cudów na kiju :aniolki:

Nie bierz wszystkich wpisów pod rozwagę . Bywa róznie byłam na szteli z której opiekunka zdezerterowala . Nie wiedziałam o tym, nie miałam kontaktu z nią .   Mnie tam było bardzo dobrze ,wszystko dogadane i przestrzegane . Potem okazało się, że opiekunka była bardzo głosna i podopieczna bała sie jej . Gdyby powiedzieli o co chodzi, pewnie mówiłaby ciszej . Często jest tak, że mimo woli przenosi sie zwyczaje z poprzedniego miejsca pracy np . gdy pracujesz z kimś z przytępionym słuchem . Rozmawiaj, ( jak dasz radę ) pytaj ,obserwuj . 
24 czerwca 2018 14:33
Mleczko

Nie bierz wszystkich wpisów pod rozwagę . Bywa róznie byłam na szteli:-) z której opiekunka zdezerterowala . Nie wiedziałam o tym, nie miałam kontaktu z nią .   Mnie tam było bardzo dobrze ,wszystko dogadane i przestrzegane . Potem okazało się, że opiekunka była bardzo głosna i podopieczna bała sie jej . Gdyby powiedzieli o co chodzi, pewnie mówiłaby ciszej . Często jest tak, że mimo woli przenosi sie zwyczaje z poprzedniego miejsca pracy np . gdy pracujesz z kimś z przytępionym słuchem . Rozmawiaj, ( jak dasz radę ) pytaj ,obserwuj . 

moja nowa pdp chyba nie ma aparatu słuchowego wiec może słyszy w miare dobrze ;) wszystko wyjdzie w praniu 
24 czerwca 2018 14:45
Ewelina645

moja nowa pdp chyba nie ma aparatu słuchowego wiec może słyszy w miare dobrze ;) wszystko wyjdzie w praniu 

To nie chodzi tylko o aparat słuchowy . To był przykład. Trzeba obserwować , żeby sie pomyslnie zagnieździć. Spokojnie z życzliwością dasz radę. Ucz sie tam gotować ,naprawdę mają smakołyki w menu . 
24 lipca 2018 13:53
Potrzebna opiekunka na zamianę tel. 666 018 151
29 sierpnia 2018 13:51
Znajomy lekarz poszukuje opiekunki dla swojej 96-letniej mamy. Starsza pani jest dość sprawna i w zasadzie potrzebuje tylko towarzystwa, dlatego opiekunka musiałaby znać niemiecki na poziomie dość dobrym. Praca w cyklach 2-tygodniowych w uroczym miasteczku nad Morzem Północnym, do dyspozycji opiekunki własne piętro z łazienką.
Zainteresowane osoby proszę o konrakt. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
29 sierpnia 2018 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
bluuu

Znajomy lekarz poszukuje opiekunki dla swojej 96-letniej mamy. Starsza pani jest dość sprawna i w zasadzie potrzebuje tylko towarzystwa, dlatego opiekunka musiałaby znać niemiecki na poziomie dość dobrym. Praca w cyklach 2-tygodniowych w uroczym miasteczku nad Morzem Północnym, do dyspozycji opiekunki własne piętro z łazienką.
Zainteresowane osoby proszę o konrakt. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

W jaki sposób się skontaktować,żaden kontakt nie podany .
29 sierpnia 2018 16:20
mail: (usunięto ze względów bezpieczeństwa)
Telefon podam w mailu.