Zmienniczki 2

01 marca 2019 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Myślę że nie, ja tylko "działam" jak widzę kombinowanie, cwaniactwo, lenistwo

Ja też lubię dzialac kiedyś byłam stała opiekunka , to więcej działałam
01 marca 2019 22:16
Ucina mi posty, taki elaborat napisałam i zniklo
01 marca 2019 22:16
Ucina mi posty, taki elaborat napisałam i zniklo
02 marca 2019 07:44
dorotee

Ucina mi posty, taki elaborat napisałam i zniklo

Szkoda. Na temat zmienniczek? Wczoraj dowiedziałam się, że już jest chętna na przyjazd tutaj. W firmie uzupełnili też infomacje- o stanie pdp., planie dnia, itp.
02 marca 2019 08:33 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Szkoda. Na temat zmienniczek? Wczoraj dowiedziałam się, że już jest chętna na przyjazd tutaj. W firmie uzupełnili też infomacje- o stanie pdp., planie dnia, itp.

Nie mam złych doświadczeń na zmianach.
08 kwietnia 2019 13:21 / 1 osobie podoba się ten post
Praca w Bochum
 
Dzien dobry,
jest to moj pierwszy post na tym forum, z gory przepraszam jesli zamiescilem go w nieodpowiednim dziale.Z racji tego, ze ze wzgledow zdrowotnych (konieczne jestem zmuszony opuscic moje miejsce pracy by udac sie do szpitala w Polsce,a czas mnie nagli), postanowilem pomoc firmie dla ktorej pracuje ponad trzy lata znalezc opiekunke na zastepstwo. Dyzur jest u SAMODZIELNEJ, CHODZACEJ (dluzsze spacery na elektrycznym wozku inwalidzkim) 92-letniej kobiety. Piszac samodzielnej mam na mysli wszystkie higieniczne czynnosci (lacznie z kapiela, babcia wykonuje te czynnosci sama). Babci trzeba przygotowac sniadanie, obiad, kolacje, raz w tygodniu zmienic posciel, posprzatac, pojsc do sklepu, po prostu wykonywac wszystkie czynnosci zwiazane z prowadzeniem domu. Babcia jest kochana i przemila, ale jednoczesnie tego samego oczekuje. Jesli bedziesz mila i na codzien jestes pozytywna i usmiechnieta osoba, na pewno nadajesz sie na to miejsce pracy. Praca bylaby do okolo konca maja/poczatku czerwca, kiedy to ja wroce do pracy.  Parter (2 pokoje, toaleta i prysznic) jest do dyspozycji tylko i wylacznie opiekunki.  Firma placi dodatkowo 100 euro za przepracowane swieta. Jesli chodzi o znajomosc jezyka - dobra. Trzeba sie z babcia dogadac minimum co do wykonywanych czynnosci. Po wymianie oferuje staly kontakt i pomoc telefoniczna (na tyle, na ile jest to mozliwe w szpitalu) jesli bedzie taka potrzeba. Po wiecej informacji zapraszam do wiadomosci prywatnych, ewentualnie tam podam numer telefonu zebym mogl odpowiedziec na kazde pytanie. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam administratorow forum, jesli wybralem nieodpowiedni dzial.
peteren o2.pl
03 maja 2019 08:51
Czy jest ktoś, kto będzie wolny od 11 czerwca i miałby ochotę przyjechać do Bonn?
Jestem tutaj jako pierwsza, wiem,że firma szuka zmienniczki, ale fajnie byłoby zmieniać się z kimś, z kim wcześniej miało się kontakt, chociażby tutaj na Forum 
14 maja 2019 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, dziewczyny szukam nowej pracy bez transferu w cyklach 6/6 tyg.(zmienniczki) tylko prywatnie bez agencji.10L doświadczenia,jęz.niemiecki,referencje od rodzin podopiecznych,wykształcenie medyczne.Nie pojadę za mniej niż 1700euro za miesiąc, proszę nawet nie dzwonić z innymi propozycjami.tel. +48 693505682Malgosia
15 maja 2019 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
malgosiakrz

Witam, dziewczyny szukam nowej pracy bez transferu w cyklach 6/6 tyg.(zmienniczki) tylko prywatnie bez agencji.10L doświadczenia,jęz.niemiecki,referencje od rodzin podopiecznych,wykształcenie medyczne.Nie pojadę za mniej niż 1700euro za miesiąc, proszę nawet nie dzwonić z innymi propozycjami.tel. +48 693505682Malgosia

Z takimi kwalifikacjami i warunkami jakie stawisasz szukasz pracy ? powinnaś być rozrywana  Ja dzwonić nie będę 
15 maja 2019 08:22 / 3 osobom podoba się ten post
malgosiakrz

Witam, dziewczyny szukam nowej pracy bez transferu w cyklach 6/6 tyg.(zmienniczki) tylko prywatnie bez agencji.10L doświadczenia,jęz.niemiecki,referencje od rodzin podopiecznych,wykształcenie medyczne.Nie pojadę za mniej niż 1700euro za miesiąc, proszę nawet nie dzwonić z innymi propozycjami.tel. +48 693505682Malgosia

No to chyba nikt nie zadzwoni .....a może?Powodzenia życze
15 maja 2019 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No to chyba nikt nie zadzwoni .....a może?Powodzenia życze:-)

A jednak Baba Jaga z Ciebie 
15 maja 2019 08:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ech.. . te wymagania... Pewnie jeszcze zero wstawania w nocy, jakby nawet podopieczny konał, może jeszcze cały dzień wolny... I to za minimum 1700... Ech... 
15 maja 2019 08:44 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:-(Ech.. . te wymagania... Pewnie jeszcze zero wstawania w nocy, jakby nawet podopieczny konał, może jeszcze cały dzień wolny... I to za minimum 1700... Ech... 

Wtedy druga  opiekunka na dyżur!
15 maja 2019 08:46 / 4 osobom podoba się ten post
malgosiakrz

Witam, dziewczyny szukam nowej pracy bez transferu w cyklach 6/6 tyg.(zmienniczki) tylko prywatnie bez agencji.10L doświadczenia,jęz.niemiecki,referencje od rodzin podopiecznych,wykształcenie medyczne.Nie pojadę za mniej niż 1700euro za miesiąc, proszę nawet nie dzwonić z innymi propozycjami.tel. +48 693505682Malgosia

Z dobrym niemieckim to szukasz w złym miejscu....Wykorzystaj znajomość języka i zamieść ogłoszenie na niemieckich portalach- choćby na ebay'u...Sama też tam szukaj- dzwoń do Niemca, dogaduj się...Co do wypłaty możesz podnieść poprzeczkę.
Działaj i powodzenia.
15 maja 2019 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:-(Ech.. . te wymagania... Pewnie jeszcze zero wstawania w nocy, jakby nawet podopieczny konał, może jeszcze cały dzień wolny... I to za minimum 1700... Ech... 

Do tego auto bez limitu paliwa i minimum 1000 euro kieszonkowego na "drobne" wydatki.