W domu #4

02 lutego 2015 23:11
michasia

Andrea ja jeszcze jestem, włóczkę kupię / mam tu sklepik duzy wybór/ skład włóczki, kolor, wzór, rozmiar a najlepiej zdjecie sweterka i Twoje,Mówisz i masz!!! le na drutach. Co nieco mam na swoim blogu, który prowadziłam a zaniechałam, bo " opiekunką się stałam "a to nie w tym temacie.

Michasia wypoczeta wrocila to bedzie dziergala sweterki dla calego forum hahaha
02 lutego 2015 23:14 / 6 osobom podoba się ten post
Jak ja się cieszę ,że na czas urlopu zawarłam z lapkiem układ o tymczasowej separacji:):):)Bardzo ,bardzo się cieszę bo jak sobie tu i ówdzie dzis poczytałam zaległości.....
Śniegu napadało i lekki mrozik, roboty w domku od zarypania,jutro może mnie wreszcie najdzie na te obiecane bułeczki jagodowe.Zobaczymy:)
02 lutego 2015 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Michasia wypoczeta wrocila to bedzie dziergala sweterki dla calego forum hahaha

Przy drutach odpoczywam :))))))))))) a  w domu drucik był tylko jeden i do tego juz trochę zardzewiały. Alinko Ciebie widziałam , to na oko zrobię :) pozdrawiam.
03 lutego 2015 00:23 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Przy drutach odpoczywam :))))))))))) a  w domu drucik był tylko jeden i do tego juz trochę zardzewiały. Alinko Ciebie widziałam , to na oko zrobię :) pozdrawiam.

No kochana ja to tez sie relaksuje przy moim szydelkowaniu , co ja bym zrobila bez szydelka tu na sztelli .
Mam tu sporo czasu to sobie robie takie rozne wariacje z szydelkiem .
03 lutego 2015 04:55
no to ja sie przy Was chowam jak widze.....ale ja samouk jestem nauczylam sie z you tube :) z pomocnymi do tego filmikami.............sweterki tez na you tube sa dlatego sie za nie biore :) jak bedzie z czytaniem wzorow nie wiem bo nie probowalam...........
03 lutego 2015 08:04
magdalena_k

no to ja sie przy Was chowam jak widze.....ale ja samouk jestem nauczylam sie z you tube :) z pomocnymi do tego filmikami.............sweterki tez na you tube sa dlatego sie za nie biore :) jak bedzie z czytaniem wzorow nie wiem bo nie probowalam...........

Magdziu glowa do gory . Mnie troche pokazala moja tesciowa szydelkowania ,a i cos tam pamietalam z czasow szkolnych .
Teraz dziergam , no ladniej od tesciowej , ale sweterkow nie robilam jeszcze . Uczylam sie duzo z gazetek , a nie z you tube .
Czytanie wzorow to nic trudnego , ja kupuje nawet tu w de ichnie gazetki z wzorami i dziergam.
03 lutego 2015 10:03
alinka1339

Oj milo Cie widziec na forum . No to na dlugo tym razem sie wybierasz .

Alinko, chciałam na 6 tygodni, ale chyba 8 mnie dopadnie?
Za jakiś tydzień powinnam już w kierunku DE ruszać, czekam tylko na "dopięcie guzika".
03 lutego 2015 10:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak ja się cieszę ,że na czas urlopu zawarłam z lapkiem układ o tymczasowej separacji:):):)Bardzo ,bardzo się cieszę bo jak sobie tu i ówdzie dzis poczytałam zaległości.....
Śniegu napadało i lekki mrozik, roboty w domku od zarypania,jutro może mnie wreszcie najdzie na te obiecane bułeczki jagodowe.Zobaczymy:)

Kasiu, to jak upieczesz to może zaproś? Chętnie wyskoczę jeszcze na jednodniowy urlopik Bo rozumiem że w domku jesteś?
03 lutego 2015 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Kasiu, to jak upieczesz to może zaproś? Chętnie wyskoczę jeszcze na jednodniowy urlopik :-) Bo rozumiem że w domku jesteś?

A zapraszam ,zapraszam,upiekę jeszcze raz:)Ale po 12- stym, bo w czwartek do Wro jedziemy:)Numer tel.mam ,jesli nie zmieniałaś to sie zdzwonimy:)Do konca lutego na pewno jestem w domku:)
03 lutego 2015 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
Witam domowiczki ,jeszcze nie mogę się zorganizować - wizyty u lekarzy załatwione -miałam nadzieje ,że w pierwszym tygodniu wszystko załatwie a tu telefon pani sie rozchorowała ,za chwilę nastepna dzwoni -doktor sie rozchorowała -jakaś epidemia czy co a tak chciałam mieć jeden tydzień bez lekarzy. Wstaję z koja i chyba muszę sie rozpakować . Spokojnego dnia życzę.
03 lutego 2015 12:20
Malgi

Alinko, chciałam na 6 tygodni, ale chyba 8 mnie dopadnie? :-(
Za jakiś tydzień powinnam już w kierunku DE ruszać, czekam tylko na "dopięcie guzika".

Malgi ruszsasz z nowej firmy ?
W jakim kierunku DE bedziesz stacjonowac ?
03 lutego 2015 13:34 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea Kochana, ja tylko druciki, szydełko słabiutko, ale ażurem na drutach też można robić, to pomyśl, mogę cos wykombinować:)))
03 lutego 2015 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A zapraszam ,zapraszam,upiekę jeszcze raz:)Ale po 12- stym, bo w czwartek do Wro jedziemy:)Numer tel.mam ,jesli nie zmieniałaś to sie zdzwonimy:)Do konca lutego na pewno jestem w domku:)

No to klapa, bo ja 11 już do pracy ruszam
Ale jakby co to nastepnym razem Cię nawiedzę ;-)
03 lutego 2015 17:55
alinka1339

Malgi ruszsasz z nowej firmy ?
W jakim kierunku DE bedziesz stacjonowac ?

Jadę na północ - Badbergen.
03 lutego 2015 21:17
OK