Gry komputerowe PS3 i PS4

04 lutego 2015 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Kindelka opanowalam ale ze smartfonem rady dac sobie nie moge:(((

A ja jestem mądra ;) A jak nie jestem (najczęściej) to płaczę małej w rękaw i mnie uczy. Fakt, że marudzi, ale uczy ;))))
04 lutego 2015 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

A ja jestem mądra ;) A jak nie jestem (najczęściej) to płaczę małej w rękaw i mnie uczy. Fakt, że marudzi, ale uczy ;))))

Znam i wiem co oznacza placz w rekaw!!! Mam podobnie z moim synem;(
Dobrej nocy;)
04 lutego 2015 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Gratulacje, sama nie bralam udzialu ale po niemieckiej stronie mam znajomych, ktorzy nocami nie spia, by nie wypasc z gry.  "Fenomen gry Plemiona". Skladam nie tylko gratulacje ale i hold.
 
    Isnami, poczytalam o Diabolo II, zdaje mi sie, ze mogloby mi sie podobac, popatrze jeszcze na yt. Dla mnie gra musi miec cel i wlasnie taki ma Gra ktora polecasz. Grasz zespolowo czy jak ja na PS3.  
 
    Ogladacie Bartosza Zydka na yt. Spokojny gosc. Grajac relaksuje sie podobnie jak Demo. Nie rozumiem tych osob ktore graja i sie przy przegranej wsciekaja. Mnie przegrana motywuje.

Ja gram sama, choć jak wrócę do domu, to namówię szwagra na grę w zespole. Zarówno druga i trzecia częśćmają spójną fabułę, piszę tylko o tych dwóch bo w jedynkę nie grałam, ale te trzy gry tworzą całkość. Diablo 3 było legendą zanim się ukazało, autorzy kazali graczą czekać od pierwszej prezentacji trailera do możliwości zagrania 4 lata, ich odpowiedź na to kiedy się gra ukaże była prosta "jak dopracujemy i skończymy", a od poprzedniej części 11 lat czekania na kolejną grę z tej serii, więc jak grałam w Diablo 2 to jeszcze do gimnazjium chodziłam, a jak w trójkę zaczynałam grać to już byłam grubo po 20-stce ;), polecam jak najbardziej grę :) a zabezpieczeń przed piratami i nieautoryzowanym dostępem ma więcej niż nie jedno konto bankowe :)
04 lutego 2015 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

Ja gram sama, choć jak wrócę do domu, to namówię szwagra na grę w zespole. Zarówno druga i trzecia częśćmają spójną fabułę, piszę tylko o tych dwóch bo w jedynkę nie grałam, ale te trzy gry tworzą całkość. Diablo 3 było legendą zanim się ukazało, autorzy kazali graczą czekać od pierwszej prezentacji trailera do możliwości zagrania 4 lata, ich odpowiedź na to kiedy się gra ukaże była prosta "jak dopracujemy i skończymy", a od poprzedniej części 11 lat czekania na kolejną grę z tej serii, więc jak grałam w Diablo 2 to jeszcze do gimnazjium chodziłam, a jak w trójkę zaczynałam grać to już byłam grubo po 20-stce ;), polecam jak najbardziej grę :) a zabezpieczeń przed piratami i nieautoryzowanym dostępem ma więcej niż nie jedno konto bankowe :)

Isanami... syn moj pyta sie przed Gwiazdka jaka gre chcialabym otrzymac... Dark Souls!!  jest juz przezytkiem, wiec chcial wiedziec co dalej... proponowal mdle opowiesci kryminalne, ktore moglam symulowac!!! Nie... ja chce dalszy ciag Dark Souls II sadze, ze w kwietniu dodatek wyjdzie,  i wiem,  ze Diablo II  /idzie o grafike/ trafiloby mnie w samo serce;)  
04 lutego 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Isanami... syn moj pyta sie przed Gwiazdka jaka gre chcialabym otrzymac... Dark Souls!!  jest juz przezytkiem, wiec chcial wiedziec co dalej... proponowal mdle opowiesci kryminalne, ktore moglam symulowac!!! Nie... ja chce dalszy ciag Dark Souls II sadze, ze w kwietniu dodatek wyjdzie,  i wiem,  ze Diablo II  /idzie o grafike/ trafiloby mnie w samo serce;)  

W Diablo 2 jak na tamte czasy była po prostu cudowna, ten piąty akt i góra Arreat i te widoki, majstersztyk, Diablo 3 to w ogóle z grafiką wymiata i najlepsze jest to że nie ma bardzo dużych wymagań sprzętowych, widać że ktoś zrobił to z głową, aby jak najwięcej użytkowników mogło grać :), trairely do tych gier zarówno do 2 i 3 wymiatają, filmiki z 2-ki mi się do dziś kojarzą z jednym zdaniem "Na wschód, zawsze na wschód" jeśli miałabyś okazję pograj w obie, choć dwójka jest trudniejsza niż trójka, wiadomo trójka już inaczej jest pomyślana, albo ja już byłam tak ograna że wiadziałam co i jak :)
mój szwagier dużo gra i to w różne tytuły, teraz na Wiedźmina czeka, specjalnie nowy sprzęt kupowali :) a ja to tylko w Diablo, no i czasem w Sims Średniowiecze xD, najlepsze jest to że mi się ta gra bardziej spodobała niż zwykłe simsy xD
04 lutego 2015 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
izanami

W Diablo 2 jak na tamte czasy była po prostu cudowna, ten piąty akt i góra Arreat i te widoki, majstersztyk, Diablo 3 to w ogóle z grafiką wymiata i najlepsze jest to że nie ma bardzo dużych wymagań sprzętowych, widać że ktoś zrobił to z głową, aby jak najwięcej użytkowników mogło grać :), trairely do tych gier zarówno do 2 i 3 wymiatają, filmiki z 2-ki mi się do dziś kojarzą z jednym zdaniem "Na wschód, zawsze na wschód" jeśli miałabyś okazję pograj w obie, choć dwójka jest trudniejsza niż trójka, wiadomo trójka już inaczej jest pomyślana, albo ja już byłam tak ograna że wiadziałam co i jak :)
mój szwagier dużo gra i to w różne tytuły, teraz na Wiedźmina czeka, specjalnie nowy sprzęt kupowali :) a ja to tylko w Diablo, no i czasem w Sims Średniowiecze xD, najlepsze jest to że mi się ta gra bardziej spodobała niż zwykłe simsy xD

Jestem i rozumiem, wiek tutaj nic do rzeczy nie ma:)))
04 lutego 2015 21:50
izanami

W Diablo 2 jak na tamte czasy była po prostu cudowna, ten piąty akt i góra Arreat i te widoki, majstersztyk, Diablo 3 to w ogóle z grafiką wymiata i najlepsze jest to że nie ma bardzo dużych wymagań sprzętowych, widać że ktoś zrobił to z głową, aby jak najwięcej użytkowników mogło grać :), trairely do tych gier zarówno do 2 i 3 wymiatają, filmiki z 2-ki mi się do dziś kojarzą z jednym zdaniem "Na wschód, zawsze na wschód" jeśli miałabyś okazję pograj w obie, choć dwójka jest trudniejsza niż trójka, wiadomo trójka już inaczej jest pomyślana, albo ja już byłam tak ograna że wiadziałam co i jak :)
mój szwagier dużo gra i to w różne tytuły, teraz na Wiedźmina czeka, specjalnie nowy sprzęt kupowali :) a ja to tylko w Diablo, no i czasem w Sims Średniowiecze xD, najlepsze jest to że mi się ta gra bardziej spodobała niż zwykłe simsy xD

o co chodzi z simsy xD???
Dziekuje za cierpliwosc!!!
04 lutego 2015 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

o co chodzi z simsy xD???
Dziekuje za cierpliwosc!!!

no o gre The Sims, a te xD to taki głupi uśmiech jest, nie ma za co, o książkach i o Diablo mogę pisać w nieskończoność :), no i jeszcze o mangach, ale ten temat raczej rzadko kogoś interesuje :)
04 lutego 2015 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

no o gre The Sims, a te xD to taki głupi uśmiech jest, nie ma za co, o książkach i o Diablo mogę pisać w nieskończoność :), no i jeszcze o mangach, ale ten temat raczej rzadko kogoś interesuje :)

Pisz, prosze pisz... moze dinozaurowski wiek moj Cie zniechecil ale ja jestem z Toba, Wow odpoczywam :)))
O Dark Souls II tez mnie obezwladnil... no dobra... staram sie nie popasc w uzaleznienie...
04 lutego 2015 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
Moja przygoda z Diablo 2 zaczęła się w gimnazjum, oj to były dla mnie mroczne dni! Aż w końcu znalazłam postać, którą zaczęło mi iść to była Zabójczyni, nią przeszłam po raz pierwszy całe diablo 2, siedziałam przy nim godzinami, przemierzając szlaki, zmierzając na wschód, zabijając bossów, a ile mnie razy przy tym wycięli. Tak grałam kilka lat oczywiście o ile miałam czas. Pewnego dnia przez przypadek szukając chyba czegoś na temat diablo 2, znalazłam trailer rok 2008 już po 20-ste byłam, jak zobaczyłam go wiedziałam że przepadłam. Cztery długie lata oczekiwania na grę, wszystkie info na temat gry wyczytane, aż w końcu nadszedł dzień premiery, a tu jakby tego szlak nie trafił, nigdzie nie szło kupić, wyprzedano Diablo 3-kę w tempie błyskawicy. Jeszcze prawie 2 m-c czekałam, aż w końcu zagrałam. Pierwsza instalka na moim lapku i co? Szlak by go trafił nie działało, za słaba grafika, ale cóż dobrze że tata miał nowszego, zainstalowałam i ruszyła! Nowa postać, oglądałam przeglądałam i wybrałam, łowca demonów! Przystojny męski łowca, choć z tym męskim można polemizować, pierwsze kroki ciężkie, jak to zwykle, pierwszy boss oj zatłukł mnie i to nie raz. A potem po zmianie sprzętu, dopracowaniu strategii, wciąż szłam do przodu, od pierwszego do czwartego aktu. Czwarty akt to cudo grafików, niebo w wykonaniu studia Blizzard, widoki niezapomniane. Pokonanie Diablo trochę mi zajęło, ale w końcu triumf! Przeszłam grę pierwszy raz, otwarły się dla mnie wrota koszmaru! Potem jak tą postać doprowadziłam, prawie że do perfekcji wybrałam kolejną, czarodziej! I powiem szczerze mag wymiata, przeszłam nim grę szybciej niż łowcą demonów. Bardziej go lubię, wymiata swoimi umiejętnościami :), teraz jak w domu jestem to gram nimi na zmianę, bądź mniszką, którą idę od początku po zainstalowaniu dodatku, też fajna postać.Co mogę doradzić w grach RPG to taktyka i cierpliwość i to dużo cierpliwości! Te gry mają swój klimat, niepowtarzalny klimat, spójną fabułę, choć czasem lekko zakręconą. Ale jeszcze ten dubbing, bardzo dobrze zrobiony. Gra wspaniała, na długie godziny grania :) ile spędziłam w grze, napiszę jak będę w domu, statystyki się przydają :) i w Diablo 3 bardzo mi się podoba to że postacie i wszystko inne są na serwerze Blizzarda i po formacie dysku nic nie znika :) o to tyle z mojej Diablowej opowieści
05 lutego 2015 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Co do gier to ja strasznie lubię takie stare - logiczne. Jedną z moich ulubionych jest "tetris" oraz "kulki" - niby gry proste, ale powodują że trzeba się skupić, działać przewidująco i myśleć.
05 lutego 2015 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
Mirka Dz

Co do gier to ja strasznie lubię takie stare - logiczne. Jedną z moich ulubionych jest "tetris" oraz "kulki" - niby gry proste, ale powodują że trzeba się skupić, działać przewidująco i myśleć.

Z tych "tradycyjnych" to ja Mahjong lubię. Ćwiczę pamięć, żeby demencja mnie nie dopadła. Bo leczyć sklerozę to za późno ;))))) Wersja zaawansowana u mnie ;)))))))
05 lutego 2015 09:12 / 2 osobom podoba się ten post
Ja uwielbiam RPG. Morrowinda wprost kocham, Oblivion wg mnie jest już słabszy. Teraz gram w Noc Kruka - czyli Gothic .
Lubię też tego typu gry jak Faraon lub Twierdza, no i nie pogardzę kuleczkami w różnej postaci
05 lutego 2015 15:14
izanami

no o gre The Sims, a te xD to taki głupi uśmiech jest, nie ma za co, o książkach i o Diablo mogę pisać w nieskończoność :), no i jeszcze o mangach, ale ten temat raczej rzadko kogoś interesuje :)

Napisz koniecznie co to sa mangi!!!
 
Dziewczyny jest nas pare osob ktore graja, dezielmy sie zatem swoimi doswiadczeniami i odczuciami, bo gry to sa emocje:)
05 lutego 2015 15:17
Annika

Ja uwielbiam RPG. Morrowinda wprost kocham, Oblivion wg mnie jest już słabszy. Teraz gram w Noc Kruka - czyli Gothic :-).
Lubię też tego typu gry jak Faraon lub Twierdza, no i nie pogardzę kuleczkami w różnej postaci :-)

Dopiero co wpadlam do domu, zaraz biore sie za przegladanie gier o ktorych pisalas, jak sobie radzisz na wyjezdzie? Masz czas by grac?