Gry komputerowe PS3 i PS4

05 lutego 2015 15:28
kika1

Dopiero co wpadlam do domu, zaraz biore sie za przegladanie gier o ktorych pisalas, jak sobie radzisz na wyjezdzie? Masz czas by grac?

Właśnie gry mnie odstresowują, na chwilę zaglądam w inny świat . A co do wyjazdu, to takie odstresowanie mi jest bardzo potrzebne, cieszę się, że to jeszcze 3 tygodnie i do domku
05 lutego 2015 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
manga to japoński komiks, dość specyficzny bo czarno-biały, poruszający chyba wszystkie możliwe tematy jakie istnieją na tym świecie i nie tylko
no ja nie mam się jak grą odstresować, brak stałego łącza robi swoje, ale pisaniem się odstresuję, przez ten czas jak tutaj jestem czytam i piszę na zmianę i pierwsze efekty pisania na wordzie widać, może kiedyś tą moja pisaninę wydam :D
w domu sobie pogram, o! będę miała co robić bo nowa aktualizacja w Diabełku była, to pewnie znowu dużo nowości zapodali :D
05 lutego 2015 17:52
Annika

Ja uwielbiam RPG. Morrowinda wprost kocham, Oblivion wg mnie jest już słabszy. Teraz gram w Noc Kruka - czyli Gothic :-).
Lubię też tego typu gry jak Faraon lub Twierdza, no i nie pogardzę kuleczkami w różnej postaci :-)

rpg - czy dobrze zrozumialam, to sa gry fabularyzowane a takie wlasnie lubie, teraz podpatrzylam u Bartosh na yt skyrim III, niestety na ps4 czyli na razie nie dla mnie.
05 lutego 2015 18:11 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

rpg - czy dobrze zrozumialam, to sa gry fabularyzowane a takie wlasnie lubie, teraz podpatrzylam u Bartosh na yt skyrim III, niestety na ps4 czyli na razie nie dla mnie.

Właśnie dlatego je lubię, bo są to gry fabularne, grając wchodzisz w inny świat
05 lutego 2015 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

manga to japoński komiks, dość specyficzny bo czarno-biały, poruszający chyba wszystkie możliwe tematy jakie istnieją na tym świecie i nie tylko
no ja nie mam się jak grą odstresować, brak stałego łącza robi swoje, ale pisaniem się odstresuję, przez ten czas jak tutaj jestem czytam i piszę na zmianę i pierwsze efekty pisania na wordzie widać, może kiedyś tą moja pisaninę wydam :D
w domu sobie pogram, o! będę miała co robić bo nowa aktualizacja w Diabełku była, to pewnie znowu dużo nowości zapodali :D

To powinnaś pogadać z moją córą. Zrobiłaby Ci wyklad na temat mang. Nawet po japońsku ;)))) Ledwo przyjechała i już mi jakś brzęczy za uchem. Stwierdziła, że musi nadrobić zaległości z roku szkolnego
05 lutego 2015 20:20
Annika

Właśnie dlatego je lubię, bo są to gry fabularne, grając wchodzisz w inny świat :-)

Syn mi podpowiedzial. ze sa gry, gdzie mozna samej symulowac np. psychotrihler, rozejze sie gdy bede w kraju za czyms takim.
06 lutego 2015 00:21 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

To powinnaś pogadać z moją córą. Zrobiłaby Ci wyklad na temat mang. Nawet po japońsku ;)))) Ledwo przyjechała i już mi jakś brzęczy za uchem. Stwierdziła, że musi nadrobić zaległości z roku szkolnego :-(

no proszę najpierw książki podobne, teraz mangii :) nawet nie wiesz jak mnie to cieszy, że są tacy co temat znają :) zresztą co się dziwić w końcu z jednego województwa jesteśmy :) podobne bakcyle w nas są :)
06 lutego 2015 09:12
izanami

no proszę najpierw książki podobne, teraz mangii :) nawet nie wiesz jak mnie to cieszy, że są tacy co temat znają :) zresztą co się dziwić w końcu z jednego województwa jesteśmy :) podobne bakcyle w nas są :)

Moja córa pyta co czytasz z mang? A tak na marinesie ona też ma na imię Iza ;))))))))))))))))))))) Powiedz jeszcze, że uczysz się japońskiego to już wogólę was nie rozróżnię :*
06 lutego 2015 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
Była kiedyś jeszcze taka fajna gra logiczna "Sokoban". Tutaj jest online, ale po francusku: http://www.gry.jeja.pl/1191,sokoban-folie.html
06 lutego 2015 09:42
WSTENGA

Moja córa pyta co czytasz z mang? A tak na marinesie ona też ma na imię Iza ;))))))))))))))))))))) Powiedz jeszcze, że uczysz się japońskiego to już wogólę was nie rozróżnię :*

ja mam na imię Dorota, izanami to było wymyślone na potrzeby maila i tak mi zostało, siostra do mnie mówi Izu :), głównie to yaoi czytałam i shounen-ai, teraz mało kiedy czytam, bo w książkach siedzę, ale czasem powiększam kolekcję i swoje ulubione autorki czytam może twoja córka zna Ayano Yamane :) to moja najulubieńsza autorka, a potem dużo innych :), japońskiego się nie uczę, bo jakoś tyłka do tego ruszyć nie umiem, ale książki do nauki w domu mam :), Wstenguś wiekiem, nas rozróżnisz :))))))))))
06 lutego 2015 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

ja mam na imię Dorota, izanami to było wymyślone na potrzeby maila i tak mi zostało, siostra do mnie mówi Izu :), głównie to yaoi czytałam i shounen-ai, teraz mało kiedy czytam, bo w książkach siedzę, ale czasem powiększam kolekcję i swoje ulubione autorki czytam może twoja córka zna Ayano Yamane :) to moja najulubieńsza autorka, a potem dużo innych :), japońskiego się nie uczę, bo jakoś tyłka do tego ruszyć nie umiem, ale książki do nauki w domu mam :), Wstenguś wiekiem, nas rozróżnisz :))))))))))

Ja czytam: shoujio, shonen i wszelkie fantasy z gatunku Kuroshitsuji i Pandora Hearts. Za yaoi nie bardzo przepadam, a z shonen-ai to tylko Vassalorda czytałam i średnio mi sie podobał, ale co kto lubi.
 
Iza, córka wstengi
06 lutego 2015 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ja czytam: shoujio, shonen i wszelkie fantasy z gatunku Kuroshitsuji i Pandora Hearts. Za yaoi nie bardzo przepadam, a z shonen-ai to tylko Vassalorda czytałam i średnio mi sie podobał, ale co kto lubi.
 
Iza, córka wstengi

dokładnie, w mandze jest taki wybór że każdy coś dla siebie znajdzie :), choć tak jak pisałam już mniej w tym siedzę, ale jak widzę jakąś fajną mangę po polsku to sobie nie odmawiał żeby kupić, jeszcze swego czasu X clampa czytałam, Bleacha jeszcze lubię, nawet maskotki z tego mam Renjiego i Byakuję i w domu mam jaśka z nimi :)
 
06 lutego 2015 11:47 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

dokładnie, w mandze jest taki wybór że każdy coś dla siebie znajdzie :), choć tak jak pisałam już mniej w tym siedzę, ale jak widzę jakąś fajną mangę po polsku to sobie nie odmawiał żeby kupić, jeszcze swego czasu X clampa czytałam, Bleacha jeszcze lubię, nawet maskotki z tego mam Renjiego i Byakuję i w domu mam jaśka z nimi :)
 

Powiem Ci, że córka też sporo kasy zostawia w księgarniach. A właśnie jaśki i torby oraz inne akcesoria to córa zamawia na necie. Wtedy robią na zamówienie z wybranej mangi. Tyle, że taka usługo też sporo kosztuje ;)
06 lutego 2015 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Powiem Ci, że córka też sporo kasy zostawia w księgarniach. A właśnie jaśki i torby oraz inne akcesoria to córa zamawia na necie. Wtedy robią na zamówienie z wybranej mangi. Tyle, że taka usługo też sporo kosztuje ;)

no ja w księgarniach to też topie zawrotne sumy, ale zawsze staram się szukać książek,żeby jak najtaniej kupić, dzięki temu mogę kupić więcej :), tak samo robię z grami, jak wychodził dodatek do diablo 3, to przeszukałam wszystkie sklepy internetowe i zamówiłam tam gdzie  mieli najtaniej :) dzięki temu zaoszczędziłam kilkanaście złoty :) ja ja wiem, wszystkie akcesoria z mang i gier to szybują w kosmos :(
06 lutego 2015 17:29
 dzisiaj na zywo Bartosz Z., wspomaga w grach, na komputerowe klopoty tylko on... uprzejmy, ulozony, kulturalny, wygadany mlody i przystojny jak sto diabli... dziewczyny nie zapomnijcie dzisiaj o 18.oo  www.twich.tv/bartoshtv czyli juz za 30 min. nie przegapcie, wroze temu mlodemu czlowiekowi duza kariere!!! Jak ja lubie jego glos, zafascynowana nim jestem, jak jak szczeniara...