Dla tych co maja doła 2

15 listopada 2017 14:33 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Bo ty masz magdziu dar...słuchania.Tylko szkoda ze kosztem swoich nerwów.Walnę Ci Janiołka może to ci poprawi nastrój:aniolki:

Dzieki ))), juz zeszlo ze mnie , juz blizej domu 
15 listopada 2017 14:52 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

O malo a ja bym popadla w dol po wizycie corki.Kobieta przechodzaca zalamanie ( chyba nie od dzis)), wiec dzis mialam 2 osoby do opieki.Gdyby dzis nie wyjechala , ja bym to zrobila .Teraz zapanowal spokoj i babcia juz zapomniala o cyrkach corki))

Magdzie, gratuluje debiutu w charakterze psychoanalityka
I w tym miejscu pozwole sobie na mala dygresje: nasza praca jest niesamowicie ciekawa i na brak rozrywek nie mozemy narzekac
15 listopada 2017 15:03 / 8 osobom podoba się ten post
hawana

Magdzie, gratuluje debiutu w charakterze psychoanalityka:-)
I w tym miejscu pozwole sobie na mala dygresje: nasza praca jest niesamowicie ciekawa i na brak rozrywek nie mozemy narzekac:lol2:

Masz calkowita racje.Tylko dla mnie na pierwszym miejscu liczy sie dobro mojego pdp., a problemy ich dzieci sa mi zbedne.
Jakies glupie szczescie mam , to nie pierwszy raz jak dzieci placza mi w rekaw , jeszcze troche to sama bede potrzebowac lekarza)))
15 listopada 2017 15:53 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Magdzie, gratuluje debiutu w charakterze psychoanalityka:-)
I w tym miejscu pozwole sobie na mala dygresje: nasza praca jest niesamowicie ciekawa i na brak rozrywek nie mozemy narzekac:lol2:

Wiesz Ty co ,ja to się zrobiłam kompletnie " nieciekawa" 
15 listopada 2017 16:25 / 5 osobom podoba się ten post
A ja mam doła ....Zmęczenie zwyciężyło . Zamiast cytować dałam komuś plusa ....a tak miałam ochotę przyp....przyłożyć . Padnięta jestem ...odechciało mi się .
15 listopada 2017 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ja mam doła ....Zmęczenie zwyciężyło . Zamiast cytować dałam komuś plusa ....a tak miałam ochotę przyp....przyłożyć . Padnięta jestem ...odechciało mi się .

Lampka wina i muzyczka i przechodzi,oj tam doła po co ci to?
15 listopada 2017 17:25 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ja mam doła ....Zmęczenie zwyciężyło . Zamiast cytować dałam komuś plusa ....a tak miałam ochotę przyp....przyłożyć . Padnięta jestem ...odechciało mi się .

Jakze ja sie ciesze, ze bezpiecznie wyladowalas
A co tam plusik. Dasz minusa i sie zredukuje. Mysl pozytywnie, to byl manewr mylacy, takie robienie przeciwnika w bambosz
Kazdy ma swoja filozofie w temacie lajkow. Moja jest baaaardzo skomplikowana
15 listopada 2017 17:43 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Wiesz Ty co ,ja to się zrobiłam kompletnie " nieciekawa" :lol3:

Rozumiem, ze jestes przybita tragedia Twojego pawia, ale nie smutaj sie, powroci pelen krasy i znowu Twoje poranki beda ciekawe.
15 listopada 2017 17:46 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Masz calkowita racje.Tylko dla mnie na pierwszym miejscu liczy sie dobro mojego pdp., a problemy ich dzieci sa mi zbedne.
Jakies glupie szczescie mam , to nie pierwszy raz jak dzieci placza mi w rekaw , jeszcze troche to sama bede potrzebowac lekarza)))

Spokojnie. Poswiece sie dla Ciebie, nawet rekaw obsmarkam:))) i zycie wroci do normy.
15 listopada 2017 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
Hawana, jak wpadnę w dołek, to natychmiast Ciebie będę wołać
15 listopada 2017 20:04 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Hawana, jak wpadnę w dołek, to natychmiast Ciebie będę wołać :oklaski2:

Uderzaj prosto do mnie, posmarkamy sie, posmiejemy, a potem jakas pszczolke ukatrupimy i bedzie git
15 listopada 2017 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Uderzaj prosto do mnie, posmarkamy sie, posmiejemy, a potem jakas pszczolke ukatrupimy i bedzie git:-)

OK Pszczółkę to może lepiej łyknąć..?
15 listopada 2017 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

OK :uśmiech ona:Pszczółkę to może lepiej łyknąć..?

Mozna i tak nazwac.
15 listopada 2017 20:11 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Mozna i tak nazwac.

Dogadamy się jakoś, co z tą pszczółką, nie ?
15 listopada 2017 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Dogadamy się jakoś, co z tą pszczółką, nie ?

Oczywiscie, lubie wszystkie zwierzaki, pszczolki, gzegzolki i inne byki.