Dla tych co maja doła 2

21 grudnia 2017 19:09 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kopnij się koniecznie po wit D,od razu kup magnez,zapomnisz o dołach,ale (usunięte) będzie jak cię ktoś podkurzy. Z dwojga złego lepsze to drugie.

Przy dłuższych pobytach też tak reagowalam. Patrzyłam spode łba i coś tam mamrotałam pod nosem 
Teraz przy miesięcznych wymianach nic takiego nie ma miejsca.
21 grudnia 2017 19:21 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przy dłuższych pobytach też tak reagowalam. Patrzyłam spode łba i coś tam mamrotałam pod nosem :-)
Teraz przy miesięcznych wymianach nic takiego nie ma miejsca.

Obiecywałam sobie,że już nigdy długich kontraktów nie będę miała i nie dotrzymałam sobie słowa,znowu jadę 5 miesięcy...ech.. Ale za to po tym maratonie tylko krótkie pobyty,max 2 miechy. 
21 grudnia 2017 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja biorę w kroplach ale ja to muszę cały rok brać. Polecam bo mnie już doły nie łapią.
Zmęczenie materiału czasem mnie dopada i wqrw też ale doły poszły sobie weg :oczko:

Kiedyś o tym napisałaś i dałaś mi tym do myślenia... Rossmana tutaj nie mam to tabsy z D3 musze kupić w aptece... ))))
21 grudnia 2017 19:27 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Obiecywałam sobie,że już nigdy długich kontraktów nie będę miała i nie dotrzymałam sobie słowa,znowu jadę 5 miesięcy...ech.. Ale za to po tym maratonie tylko krótkie pobyty,max 2 miechy. 

I też długość pobytów nie zawsze jest taka o jakiej byśmy marzyli-zależy od założonych celów itp. No tak jest. Ale za to w domu prądu się nie naciągnie np.prostownicą :)
21 grudnia 2017 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

To ja juz dobrowolnie pójdę do apteki po Vit D3 , powinno się brać na poprawę nastroju. Jeszcze sąsiednia opiekunka zjechała do domu, a jej następczyni, o Boże! Nie lubię źle pisać , ale dobrze się nie da. Lubie pogadac sobie z jej PDP , ale przy tym muszę jej słuchać.

Mi odjechały już moje poznane tu dziewczyny.., ale one były fajne. Zostałam sama i taka młodziutka Polka, ale ona ma z 5 km do mnie, a rowerem nie jeździ... Wiem tylko, że daje radę i z tego sie cieszę... Z własnego doświadczenia wiem, że nie z każdą opiekunka da się bez nerwa wytrzymać...
21 grudnia 2017 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tak jak Meryjka biorę D3 w kroplach, bo miałam poniżej normy. Potwierdzam - dołki zakopane. Mogę być zniesmaczona albo coś podobnego ale dołków nie mam. Ponoć w naszym klimacie większość ma niedobór D3. Trzeba zbadać i tyle.
21 grudnia 2017 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Obiecywałam sobie,że już nigdy długich kontraktów nie będę miała i nie dotrzymałam sobie słowa,znowu jadę 5 miesięcy...ech.. Ale za to po tym maratonie tylko krótkie pobyty,max 2 miechy. 

Ja Ci nie wierzę. 
21 grudnia 2017 19:39 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Na jarmarku nabylam dwie butelki Ajerkoniaku, chyba się skusze:dwa piwa: trzeba przeżyć to BN i spadać. Wszystko mnie wkurza juz!

To też są bardzo dobre kropelki na dołki wszelakie  tylko kalorii dużo mają. 
21 grudnia 2017 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

To też są bardzo dobre kropelki na dołki wszelakie :-) tylko kalorii dużo mają. 

Złośnicy są z reguły chudzi, nie? Może zejde z wagi przez to wkurzanie
21 grudnia 2017 19:53 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Złośnicy są z reguły chudzi, nie? Może zejde z wagi przez to wkurzanie:klotnia:

Pomarzyć dobra rzecz. To ja już wolę być puchatkiem niż złośnicą 
21 grudnia 2017 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja tak jak Meryjka biorę D3 w kroplach, bo miałam poniżej normy. Potwierdzam - dołki zakopane. Mogę być zniesmaczona albo coś podobnego ale dołków nie mam. Ponoć w naszym klimacie większość ma niedobór D3. Trzeba zbadać i tyle.

Wcześniej bralam w tabletkach ale to było za mało na mój niedobór. Duże dawki powinno się brać tylko po konsultacji z lekarzem. Nadmiar D3 jest niebezpieczny dla zdrowia.
21 grudnia 2017 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Kiedyś o tym napisałaś i dałaś mi tym do myślenia... Rossmana tutaj nie mam to tabsy z D3 musze kupić w aptece... ))))

Może DM masz w pobliżu?
21 grudnia 2017 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

To też są bardzo dobre kropelki na dołki wszelakie :-) tylko kalorii dużo mają. 

I drożej to wychodzi zeby się znieczulić 
21 grudnia 2017 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wcześniej bralam w tabletkach ale to było za mało na mój niedobór. Duże dawki powinno się brać tylko po konsultacji z lekarzem. Nadmiar D3 jest niebezpieczny dla zdrowia.

Ja jestem przebadana i zaordynowana przez lekarza  Spoko. 
21 grudnia 2017 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

I drożej to wychodzi zeby się znieczulić :hihi:

Ale jakie przyjemne  i smaczne.