Dla tych co maja doła 2

15 listopada 2017 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Oczywiscie, lubie wszystkie zwierzaki, pszczolki, gzegzolki i inne byki. 

Ja prawie wszystkie. Damy radę...
21 grudnia 2017 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
Długość zesłania plus BN! Ale muszę się odkopac
21 grudnia 2017 12:30
dorotee

Długość zesłania plus BN! Ale muszę się odkopac:angel2:

Oj...Dorotka ...oj !
21 grudnia 2017 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj...Dorotka ...oj !:smiech3:

BN stoi za Boże Narodzenie
21 grudnia 2017 12:33 / 3 osobom podoba się ten post
Za skróty myślowe pójdę kiedys
21 grudnia 2017 17:05 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

BN stoi za Boże Narodzenie:angel1:

Nie wiem Dorota co Ci tak ciągle stoi w tych oczach ale zbyt głęboki ten dół to chyba nie jest 
21 grudnia 2017 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Za skróty myślowe pójdę kiedys:wiezienie:

Pójdziesz, pójdziesz... sama Cię tam wyślę...
21 grudnia 2017 18:20 / 3 osobom podoba się ten post
Ponoć wit. D3 pomaga, właśnie zastanawiam się czy się po nią nie kopnąc do apteki bo mam ten sam problem...
21 grudnia 2017 18:34 / 6 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ponoć wit. D3 pomaga, właśnie zastanawiam się czy się po nią nie kopnąc do apteki bo mam ten sam problem... :kocha nie kocha:

Kopnij się koniecznie po wit D,od razu kup magnez,zapomnisz o dołach,ale (usunięte) będzie jak cię ktoś podkurzy. Z dwojga złego lepsze to drugie.

21 grudnia 2017 18:40 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kopnij się koniecznie po wit D,od razu kup magnez,zapomnisz o dołach,ale (usunięte) będzie jak cię ktoś podkurzy. Z dwojga złego lepsze to drugie.

Nigdy nie brałam D3... To krople, czy tabletki ???? Dzieciom kiedyś dawało sie krople... A dlaczego mam się wkur.iać ????
21 grudnia 2017 18:43 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Nigdy nie brałam D3... To krople, czy tabletki ???? Dzieciom kiedyś dawało sie krople... A dlaczego mam się wkur.iać ???? :zaskoczenie1:

Kupiłam komplex wit D. w Rossmanie,ale samą D3 też kupisz i to taniej niż w aptece,to są tabsy oczywiście. O wkurzaniu się napisałam tak proforma,bo jakaś nerwowa się zrobiłam ,ale u mnie to chyba zmęczenie materiału,za długi maraton sobie narzuciłam.
21 grudnia 2017 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie wiem Dorota co Ci tak ciągle stoi w tych oczach ale zbyt głęboki ten dół to chyba nie jest :-)

Na jarmarku nabylam dwie butelki Ajerkoniaku, chyba się skusze trzeba przeżyć to BN i spadać. Wszystko mnie wkurza juz!
21 grudnia 2017 18:52 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kupiłam komplex wit D. w Rossmanie,ale samą D3 też kupisz i to taniej niż w aptece,to są tabsy oczywiście. O wkurzaniu się napisałam tak proforma,bo jakaś nerwowa się zrobiłam ,ale u mnie to chyba zmęczenie materiału,za długi maraton sobie narzuciłam.

Ja ogólnie omijam witaminy i te inne wspomagacze, ale muszę chyba poeksperymentować z D3...
Wydaje mi sie, że raczej maraton  tak działa... Jak robiłam po 4 m-ce to też czulam to w sobie...))))
21 grudnia 2017 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Pójdziesz, pójdziesz... :lol3: sama Cię tam :wiezienie: wyślę... :lol1:

To ja juz dobrowolnie pójdę do apteki po Vit D3 , powinno się brać na poprawę nastroju. Jeszcze sąsiednia opiekunka zjechała do domu, a jej następczyni, o Boże! Nie lubię źle pisać , ale dobrze się nie da. Lubie pogadac sobie z jej PDP , ale przy tym muszę jej słuchać.
21 grudnia 2017 18:56 / 6 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Nigdy nie brałam D3... To krople, czy tabletki ???? Dzieciom kiedyś dawało sie krople... A dlaczego mam się wkur.iać ???? :zaskoczenie1:

Ja biorę w kroplach ale ja to muszę cały rok brać. Polecam bo mnie już doły nie łapią.
Zmęczenie materiału czasem mnie dopada i wqrw też ale doły poszły sobie weg