Na wyjeździe #21

22 lutego 2015 14:56 / 1 osobie podoba się ten post

Proszę kontynuować tutaj.

22 lutego 2015 15:05
Magdalena _k -niczym w Anglii,tam tak samo paracetamol na wszystko......
22 lutego 2015 15:13
kasia63

Magdalena _k -niczym w Anglii,tam tak samo paracetamol na wszystko......

ta naproxen mi przepisal no nie paranoja???
22 lutego 2015 15:32 / 4 osobom podoba się ten post
W DE szaleje grypa. A grypa to wirus, a na wirus antybiotyk nie działa. Jeżeli wydzielina z nosa jest przejrzysta - masz zakażenie wirusowe, jeśli natomiast jest gęsta, żółta lub zielonkawa - świadczy o zakażeniu bakteryjnym. Być może dlatego nie dostałaś antybiotyku. Osobną sprawą jest potraktowanie Ciebie przez lekarza - uwłaczające godności pacjenta, lekceważące, przedmiotowe...Szok!!! Zdrowiej mimo wszystko!!!Żebyś nie musiała widzieć go po raz wtóry...
22 lutego 2015 15:35
Ola55

W DE szaleje grypa. A grypa to wirus, a na wirus antybiotyk nie działa. Jeżeli wydzielina z nosa jest przejrzysta - masz zakażenie wirusowe, jeśli natomiast jest gęsta, żółta lub zielonkawa - świadczy o zakażeniu bakteryjnym. Być może dlatego nie dostałaś antybiotyku. Osobną sprawą jest potraktowanie Ciebie przez lekarza - uwłaczające godności pacjenta, lekceważące, przedmiotowe...Szok!!! Zdrowiej mimo wszystko!!!Żebyś nie musiała widzieć go po raz wtóry...

z nos cieklo mi wczoraj dzisiaj juz dobrze......nie mam prawie glosu boli mnie w piersi i kaszle  goraczke mialam 38 to byl notdienst arzt jutro pojde tutaj do rodzinnej dziadkow......
22 lutego 2015 16:05
Zadałam pytanie w dziale z opiniami o firmach, ale mi się nie wyświetla na stronie głównej ten wątek. Jak możecie i wiecie coś o firmie Promedica, to poproszę tam zajrzeć i mi odpowiedzieć:)
22 lutego 2015 16:12
wichurra

Zadałam pytanie w dziale z opiniami o firmach, ale mi się nie wyświetla na stronie głównej ten wątek. Jak możecie i wiecie coś o firmie Promedica, to poproszę tam zajrzeć i mi odpowiedzieć:)

22 lutego 2015 16:16
wichurra

Zadałam pytanie w dziale z opiniami o firmach, ale mi się nie wyświetla na stronie głównej ten wątek. Jak możecie i wiecie coś o firmie Promedica, to poproszę tam zajrzeć i mi odpowiedzieć:)

Zajrzalam, odpowiedzialam, temat nadal na glowna nie wyszedl:)
22 lutego 2015 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Zadałam pytanie w dziale z opiniami o firmach, ale mi się nie wyświetla na stronie głównej ten wątek. Jak możecie i wiecie coś o firmie Promedica, to poproszę tam zajrzeć i mi odpowiedzieć:)

Odpowiedziałam :))
22 lutego 2015 17:18 / 4 osobom podoba się ten post
moncherie

Zajrzalam, odpowiedzialam, temat nadal na glowna nie wyszedl:)

Zauważyłam to samo .Parę razy pisałam w temacie o mojej firmie i wątek nie pokazywał sie jako bieżący
,tylko dalej był ukryty w opiniach o agencjach.Może te firmy nie płacą za reklamę i nie pokazywane są w 
wątkach bieżących.Tak to sama sobie wymyśliłam ,ale może mylę się.?
22 lutego 2015 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
No trochę to do bani z tym niepokazywaniem się jest, bo w ten sposób można dłuuugo czekać na odpowiedź.
22 lutego 2015 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
Przyszedł własnie do pdp jej synalek,a mam na tego faceta alergię. Przyłazi zawsze albo kiedy obiad podaje,albo jak pdp kąpię,a dziś przylazł tuż przed kolacją. Dobrze ,że wcześniej zadzwonił,a babka dostała takiego przyspieszenia,że sama sobie naszykowała kolację,dla siebie,i zjadła w minutę,nawet sama po sobie posprzątała. Opiekunka nie ważna,nawet nie zapytała czy też chce zjeść w cześniej...Pies ją ganiał,miałam swojego precla więc go zjadłam . Nawet nie wiecie jak się cieszę,że stąd wyjeżdżam,a koeljnym dziewczynom współczuję..
22 lutego 2015 18:13
wichurra

No trochę to do bani z tym niepokazywaniem się jest, bo w ten sposób można dłuuugo czekać na odpowiedź.

Wichurka, a Ty jak rozwiązałaś "swoją" sprawę, doszłaś już z rodziną niem. do porozumienia?
22 lutego 2015 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Przyszedł własnie do pdp jej synalek,a mam na tego faceta alergię. Przyłazi zawsze albo kiedy obiad podaje,albo jak pdp kąpię,a dziś przylazł tuż przed kolacją. Dobrze ,że wcześniej zadzwonił,a babka dostała takiego przyspieszenia,że sama sobie naszykowała kolację,dla siebie,i zjadła w minutę,nawet sama po sobie posprzątała. Opiekunka nie ważna,nawet nie zapytała czy też chce zjeść w cześniej...Pies ją ganiał,miałam swojego precla więc go zjadłam . Nawet nie wiecie jak się cieszę,że stąd wyjeżdżam,a koeljnym dziewczynom współczuję..

Vanilika jak czytam twoje posty to układam sobie w głowie plan zemsty na twojej pdp.
Jesteś wielka!!! Następne miejsce będziesz mieć takie że my wszystkie tutaj z zazdrości spadniemy ze stołków :))))
22 lutego 2015 19:01 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Przyszedł własnie do pdp jej synalek,a mam na tego faceta alergię. Przyłazi zawsze albo kiedy obiad podaje,albo jak pdp kąpię,a dziś przylazł tuż przed kolacją. Dobrze ,że wcześniej zadzwonił,a babka dostała takiego przyspieszenia,że sama sobie naszykowała kolację,dla siebie,i zjadła w minutę,nawet sama po sobie posprzątała. Opiekunka nie ważna,nawet nie zapytała czy też chce zjeść w cześniej...Pies ją ganiał,miałam swojego precla więc go zjadłam . Nawet nie wiecie jak się cieszę,że stąd wyjeżdżam,a koeljnym dziewczynom współczuję..

Hm...mogę tylko współczuć i dopraszam się współczucia dla mnie. Ja mam alergię na sąsiadkę, której w głowie się uroiło, że jest tutaj niezbędna i kilka razy w tygodniu mam naloty. Nawet moja podopieczna ma jej dosyć, ale uwagi nic nie pomagają, Beton po prostu. 4 lata ją znosze, ale ostatnio juz tak przegina, że mam jej po kokardę! Niestety, niezniszczalna jest :(((((((((((((