Opiekunkowy kurs języka niemieckiego - dla początkujących

06 lutego 2017 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Marcia

mi chodzi o studia online - językowe;)

aaa studia online to nie doradzę. To nie moja specjalność. Znam tylko jedną metodę nauczania, trzeba samemu pilnie się uczyć. 
06 lutego 2017 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

aaa studia online to nie doradzę. To nie moja specjalność. Znam tylko jedną metodę nauczania, trzeba samemu pilnie się uczyć. 

oki, dzięki;) miłego wieczoru 
04 stycznia 2018 11:18
Opiekunkom mogę polecić kurs Gowork.pl, ja skończyłam taki kurs opiekunki (można nauczyć się niemieckiego) i pojechałam, jestem zadowolona ;-)
04 stycznia 2018 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
monika65

Opiekunkom mogę polecić kurs Gowork.pl, ja skończyłam taki kurs opiekunki (można nauczyć się niemieckiego) i pojechałam, jestem zadowolona ;-)

Brawo , serdecznie gratuluję 
04 stycznia 2018 11:46 / 3 osobom podoba się ten post
Nauczyć niemieckiego to można się po kilku latach intensywnej nauki.
04 stycznia 2018 12:34 / 6 osobom podoba się ten post
Marta2

Nauczyć niemieckiego to można się po kilku latach intensywnej nauki.

Ale to tylko ci mniej zdolni muszą się kilka lat uczyć ...Dla tych zdolniejszych jeden kurs wystarczy . Miesiąc ...dwa ...szast prast ....i gotowe . Niemiecki opanowany 
.
 
04 stycznia 2018 12:43 / 7 osobom podoba się ten post
monika65

Opiekunkom mogę polecić kurs Gowork.pl, ja skończyłam taki kurs opiekunki (można nauczyć się niemieckiego) i pojechałam, jestem zadowolona ;-)

No zobacz .A ja cały czas się doszkalam.I nigdy nie powiem, że nauczyłam się niemieckiego.
No ,ale grunt to uwierzyć w siebie.
04 stycznia 2018 13:04 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

No zobacz .A ja cały czas się doszkalam.I nigdy nie powiem, że nauczyłam się niemieckiego.
No ,ale grunt to uwierzyć w siebie.

A bo my to już takie olamy...mameje jesteśmy , że nie wiemy do jakiej agencji na kurs się załapać ....Teraz już wiemy i ....biegusiem na szkolenie . Kurde balans ...sieroty z nas , że lepiej nie mówić 
 
 
04 stycznia 2018 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Kochani potrzebuje pomocy. Przetłumaczcie mi zdanie gramatycznie : " w co chętnie grasz" dziękuję :)
04 stycznia 2018 17:48 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Kochani potrzebuje pomocy. Przetłumaczcie mi zdanie gramatycznie : " w co chętnie grasz" dziękuję :)

Was spielst du gern?
04 stycznia 2018 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
Was spielst du gern ?
Welche Spiele spielst du gern?
04 stycznia 2018 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Was spielst du gern?

dziękuję slicznie buziaczki
04 stycznia 2018 17:59 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

Was spielst du gern ?
Welche Spiele spielst du gern?

dziękuje bardzo jestescie nieocenione :)
04 stycznia 2018 21:14
Nie wiem czy ktoś wklejał linka z Aterimy.
https://www.aterima-med.pl/niemiecki?
 
05 stycznia 2018 13:34
Nauczyć się przynajmniej na tyle, by swobodnie się wypowiadać, wiadomo, że jak już coś się umie to i pewniej człowiek się czuje. Nie miałam kontaktu z niemieckim wcześniej, ale słownictwo specjalistyczne, słówka nauczyłam się podstawowych i było łatwiej. Jestem z tego na tyle zadowolona to i polecam, gdyby ktoś szukał pomocy, a chciał jakiś kurs zrobić