Opiekunkowy kurs języka niemieckiego - dla początkujących

28 września 2015 11:53
21 grudnia 2015 21:41
Mam pytanie do kierowców..jak po niemiecku jest prostownik /to urządzenie do ładowania akumulatora w aucie/,
nie mogę jakos znależć..
21 grudnia 2015 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

Mam pytanie do kierowców..jak po niemiecku jest prostownik /to urządzenie do ładowania akumulatora w aucie/,
nie mogę jakos znależć..:-(

Ladegereat fuer Autobatterie - ja bym tak powiedziała,na pewno by zrozumieli :)
21 grudnia 2015 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Mam pytanie do kierowców..jak po niemiecku jest prostownik /to urządzenie do ładowania akumulatora w aucie/,
nie mogę jakos znależć..:-(

Akku-Ladegerät
21 grudnia 2015 22:15
Marta

Akku-Ladegerät

Dzięki Martunia!  a wiesz , ze po cichu najbardziej na Ciebie liczyłam..
21 grudnia 2015 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Cieszę się ze mogłam pomócJa tak tylko,w zastępstwie Wichurry która chyba jeszcze odpoczywa po podróży
07 lutego 2016 17:51
Co znaczy KORIANDER?To jakaś przyprawa mielona/gemahlen/ ,ale mimo poszukiwań żaden słownik mi tego nie chce wytłumaczyć a po zapachu i po smaku :(.Może mieszanka jakaś?Ktoś wie?Stoi sobie w słoiczku na półce i mnie denerwuje:)):)
07 lutego 2016 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Co znaczy KORIANDER?To jakaś przyprawa mielona/gemahlen/ ,ale mimo poszukiwań żaden słownik mi tego nie chce wytłumaczyć a po zapachu i po smaku :(.Może mieszanka jakaś?Ktoś wie?Stoi sobie w słoiczku na półce i mnie denerwuje:)):)

To jest kolendra
07 lutego 2016 17:59
Brawkaa

To jest kolendra

Dzięki Ci dobra duszo:)Znam zapach kolendry,nawet w ogródku miewam ,toto kolendrą nie pachnie-znaczy się starawe musi być:)
07 lutego 2016 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Dzięki Ci dobra duszo:)Znam zapach kolendry,nawet w ogródku miewam ,toto kolendrą nie pachnie-znaczy się starawe musi być:)

Nie ma za co też miałam z tym problem
17 maja 2016 07:15 / 2 osobom podoba się ten post
Guten Morgen Ihr Liebe! Ich wünsche Euch einen engenehmen Tag. Das ist nicht gut, dass von früh morgen, mir langweilig istDas Wetter ist schon wieder so Scheiß.Wie ist das Wetter bei Euch? oh man Lena, Lena
17 maja 2016 07:44 / 6 osobom podoba się ten post
leni

Guten Morgen Ihr Liebe! Ich wünsche Euch einen engenehmen Tag. Das ist nicht gut, dass von früh morgen, mir langweilig ist:-)Das Wetter ist schon wieder so Scheiß.Wie ist das Wetter bei Euch? oh man Lena, Lena:-):-):aniolki:

Pogięło Cię od rana ??? 
17 maja 2016 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pogięło Cię od rana ??? :lol3:

Was ist das?-"pokieuo" 
17 maja 2016 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
Guten Morgen.
Das ist aber schoene ueberaschung fuer mich,weil ich wuste es nicht,dass wir haben hier solche seite wie di.
Wetter bei mir ist auch nicht so schoen,aber ob das hat welche bedeutung?Ich bleibe immer zu Hause,ausserdem ich mag micht,wenn ist zu warm-weil ich arbeite als Putzfrau.Bei diese Arbeit ist mir schon genug warm.
Gleich ich gehe Duschen und dann "meine"Kaninschen futern und..wie immer.Aber schon bald ist 31.5-und wenn ich werde auf meine Konto schauen....
Alles Gute.
17 maja 2016 08:04 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pogięło Cię od rana ??? :lol3:

na ja, wenn man muss mit verrückte Leute leben, besser so,wenn man selbst bekloppt ist